Бъдете сред първите 100, които ще тестват новия гел крем Effaclar A.Z. на La Roche-Posay

  • 18 573
  • 688
# 315
Боря се с много суха и дехидратирана кожа.
През студените месеци кожата на ръцете ми се зачервява и разцепва, появява се сърбеж и болка.
Виж целия пост
# 316
Имам смесена кожа, с признаци на стареене и повяхване. Също и  отпуснати контури на лицето, и една дълбока гневна между веждите. С удоволствие бих изпробвала този продукт!
Виж целия пост
# 317
Понякога пъпки, зачервяване,тъмни кръгове под очите..е,и бръчки, разбира се..
Виж целия пост
# 318
Боря се с неравномерен тен и периодично ми избиват пъпки. Освен това кожата ми е суха като цяло с изключение на зоната около носа. ♻️😊
Виж целия пост
# 319
Боря се със смесена кожа (клони към мазна )
Използвам продукти със салицилова киселина
Виж целия пост
# 320
Боря се с изключително суха кожа, неравномерен тен и тъмни кръгове под очите.
Виж целия пост
# 321
Боря се с признаците на стареене на кожата и пигментни петна.
Виж целия пост
# 322
Кожата ми е суха и чувствителна, затова внимателно подбирам козметичните си продукти!                                                     
  Боря се и с признаци на стареене.  Бих тествала  продукт на La Roche-Posay - качествени продукти!
Виж целия пост
# 323
Кожата ми е суха, ще се радвам да тествам продукта.
Виж целия пост
# 324
Разширени пори в Т зоната и розацея по бузите.
Виж целия пост
# 325
Кожата ми е много суха, боря се и с пигментни петна. С удоволствие бих тествала  гел крема .
Виж целия пост
# 326
Кожата ми е смесен тип с мазна Т зона и с акне по лицето с леки появяващи се бръчици. Крема звучи наистина чудесно и със сигурност ще го пробвам.
Виж целия пост
# 327
Koжата  ми е много суха   и виждам първите признаци на стареене . Бора се с кремове, но засега неуспешно!
Виж целия пост
# 328
Използвам кремове, но кожата ми е отпусната и суха.
Мисля, че й трябва и повече хидратация.
Всичко това се засилва с менопаузата и се замислям дали по от рано не е трябвало да полагам повече грижи.
Също така съм с чуствителна и светла кожа. Най-вече есен и зима ми се появяват и лишеи, които сезонно изчезват.
Виж целия пост
# 329
Винаги съм се борила със суха и зачервена кожа на лицето. Ако използвам продукти за зачервените места, то се появява акне. Или ако е със сухотата , то се зачервява повече.  С напредване на годините вече се появиха и първите бръчки. Може би вече се примирих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия