Бъдете сред първите 100, които ще тестват новия гел крем Effaclar A.Z. на La Roche-Posay

  • 18 573
  • 688
# 330
Със суха кожа съм, по която се появиха първи признаци на стареене - бръчици и пигментни петна.
Виж целия пост
# 331
Кожата ми е смесен тип. Мазна в Т зоната и понякога ми излизат пъпки, с финни бръчки около очите.
Виж целия пост
# 332
Нямам специфични кожни проблеми, но кожата ми е суха, особено зимния период. От време на време се боря с пъпки.
Виж целия пост
# 333
Моята кожа е мазна в т-зоната, при по-топло време лъщи , появяват се по няколко пъпчици и остатъчни петънца.
Виж целия пост
# 334
Кожата ми е мазна в Т-зоната.Също така имам видими капилярите около носа.
Виж целия пост
# 335
Нямам идеална кожа. Понякога, в определени дни, се появяват пъпки несъвършенства, неравномерен или сивкав тен, забелязвам и леки финни линии, които до скоро не бяха толкова видими.
Ще се радвам да пробвам продукт, които ще върне свежестта и хидрираността на кожата. Съставът звучи обещаващо.
Виж целия пост
# 336
Много чувствителна смесена кожа. Т-зоната образува черни точки, а останалата част е толкова суха, че постоянно се бели и зачервява и изисква постоянна грижа.
Виж целия пост
# 337
Кожата ми е нормална, но се боря с пигментни петна...
Виж целия пост
# 338
Боря се с много суха и чувствителна кожа.
Виж целия пост
# 339
Боря се, неуспешно с розацея, а вече и бръчици.Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Бих желала да тествам новият гел крем Effaclar A .Z. на La Roche-Posay.Кожата ми е от смесен тип,боря се с няколко пъпки и разширени пори.Възраст 40 год.
Виж целия пост
# 341
Да,кожата ми е доста чувствителна и предразположена към пъпки и черни точки. Понякога проявява и алергии към козметика, затова винаги купувам качествена козметика. Понякога страдам и от пигметни петна. Бих се радвала да пробвам новата серия.
Виж целия пост
# 342
Кожата ми е предразположена към пъпки, черни точки и широки пори.  Имам и първи бръчки околоочен контур, загуба на еластичност и неравномерен тен.
Бих ползвала гел крема с голямо удоволствие.
Виж целия пост
# 343
Цял живот се боря с мазна кожа и несъвършенствата, които произлизат от нея - черни точки, пори и пъпки. Сега с възрастта ми се появиха и допълнителни кусури - петна, бръчки, отпускане. Ползвала съм Ефиклар, ще ми интересно да пробвам и новия крем-гел.
Виж целия пост
# 344
Бих ползвала гел крема с голямо удоволствие.Кожата ми е  мазна ,имам розширени пори ,имам и първи бръчки околоочен контур, загуба на еластичност и неравномерен тен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия