"Те, вълните" - БНТ сериал

  • 44 256
  • 724
# 240
Бърнев излезе на вратата на хотелската стая, където пиколо беше докарал количката с румсървиса.
Виж целия пост
# 241
... , на вратата имаше някакъв човек ( все едно ги/я пази) ….май и други хора щъкаха ….

Аз два ,три пъти връщах - мъжът пред входната врата беше с бяла униформа и сякаш имаше сервирьорска количка до него...   Предположих, че е румсървис. => са в хотел!? Thinking

ПП С  Fever Ray едно и също сме видели. Simple Smile
Виж целия пост
# 242
Благодаря ви , момичета! Явно не само снощи съм заспала , докато гледам , ами и днес съм мигнала тук/там…
Чакам да видя новия епизод внимателно и в по-ранен и надежден час !
Виж целия пост
# 243
За мен единственият проблем в сериала е озвучаването.
Иначе нямах проблем да разбера кой кой е, какво е станало, каква е фабулата.

Много скандинавско излъчване, като визия, темпо, цветове, декори...

Интересен ми е, ще го следя.
Сякаш най-много ми хареса Радина. Каварджикова, за разлика от повечето в темата, не ми допадна като игра.
Виж целия пост
# 244
Някой написа, че прилича на реклама на Икеа. Съгласна съм. Наистина такова усещане имах. Особено в частта с празнуването на юбилея- с готвенето, подреждане на масата, лампичките, прегръдките, танците, гоненицата с децата , снимките на плажа...
Виж целия пост
# 245
Точно, пак скандинавски привкус и вайб, но не на скандинавска драма/ криминале, ами на... реклама на Икея.
Виж целия пост
# 246
Не знам в какво точно виждате скандинавско излъчване. Имам роднини в Дания и години наред ежегодно ходя, та имам наблюдения. Ще е срам за скандинавец да има такава неподредена и буренясала градина.
Виж целия пост
# 247
Точно, пак скандинавски привкус и вайб, но не на скандинавска драма/ криминале, ами на... реклама на Икея.

Да, като визия имам предвид. Иначе като мистерия, далеч е.
Виж целия пост
# 248
На кого казват, да стои далеч от тях, да не го намерят и него🙄https://www.facebook.com/share/v/1Bk2equjXh/
Виж целия пост
# 249
Дрехите, светлините и цялостната визия са Сканди.
Като живяла над десетилетие в Дания го сравнявам.
Градината за мен не беше буренясала точно, а артистчно-бохемски избуяла. Пък и стана ясно, че София е бохемка, живееща сама, а не домакиня.
Виж целия пост
# 250
На кого казват, да стои далеч от тях, да не го намерят и него🙄https://www.facebook.com/share/v/1Bk2equjXh/

На Димо (Ивайло Христов), непознатия, който се появи при София.
Виж целия пост
# 251
Някой знае ли коя е къщата с басейна и къде се намира?
Виж целия пост
# 252
Днес при Димитър Стоянович бяха двамата режисьори на филма. Морфова е на първите 3 епизода. Не слушах внимателно, влизах-излизах от стаята, но чух, че не са намерили подходяща къща край морето. Къде е точно не чух, ако въобще са казали. Монтират епизоди на брега и край къщата.
Виж целия пост
# 253
Според мен това е на североизток.
Не само заради номера Бл /Балчик/ на лодката.
Виж целия пост
# 254
Снимани са различни локации, вкл. на север и доста на юг. От Балчик до Резово.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия