"Те, вълните" - БНТ сериал

  • 44 256
  • 724
# 255
Вероятно.
Но аз коментирах мястото от първи епизод.
Скалите, къщата, обстановката....според мен това е на север от Балчик.
Виж целия пост
# 256
За скалите, от които скочи Надя, съм сигурна, че са в Синеморец - точно пред култовия бар Кораба. А малкото плажче, където Люба си пафкаше "цигарата" ми е любимото в района.
Виж целия пост
# 257
Хмммм...не мислех, че е на юг.
Но може и аз да греша, да.
Виж целия пост
# 258
Да, и за мен скалите бяха в Синеморец.
Виж целия пост
# 259
Какво значение има, това е филм 😌
Виж целия пост
# 260
Какво значение има, това е филм 😌

Ами, много ми хареса и искам да отида, затова. 🤗
Виж целия пост
# 261
Мен пък ме грабна сериала и гледах с интерес. Много добре заснет и актьорите кефят.

Много мистично, тъмно, мрачно, като тайните на тия жени. Аз по принцип си слушам бг филмите на висок звук и всичко си чувах добре. Музиката и бученето си бяха точно на място за такъв тип мрачни драми.

Моето предположение е, че Стефан е изневерявал с Люба и Надя може би е разбрала. Майката също е замесена вероятно в изчезването и смъртта му, както може би се е случило преди години.

Много ми е интересен и случаят с другата сестра. Доста зловеща сцена беше с кръвта стичаща се по слепоочието и.
Виж целия пост
# 262
Не вярвам (и се надявам) причината за убийството да е толкова прозаичната изневяра.
Виж целия пост
# 263
Е, дано да е по- заплетено.
Споделиха, че всяка от жените има проблеми и винаги ги разрешават, когато са заедно.
Иска ми се да ги оплетат в сложни взаимоотношения и много семейни тайни.
Виж целия пост
# 264
Може би Стефан е изневерявал и с двете сестри на Надя, а със сигурност е намесен от Любов и в други глупости чрез ресторанта.
Виж целия пост
# 265
Прекалено извратено ще ми е да спи и със трите сестри .. По скоро си мисля че Стефан прибягва до физическо насилие срущу жена си и същата нощ да и е посегнал и сестра и и майка и да са го убили , но не изключвам и вариянта да е спал с някоя от сестрите и но чак и със  двете .
Виж целия пост
# 266
Реагира и на двете.
Вече ни показаха, че е забъркан с Любов и намекнаха леко за Вяра.
Виж целия пост
# 267
Реагира и на двете.
Вече ни показаха, че е забъркан с Любов и намекнаха леко за Вяра.

Това съм го пропуснала. Как намекнаха за Вяра?
Виж целия пост
# 268
Реагира и на двете.
Вече ни показаха, че е забъркан с Любов и намекнаха леко за Вяра.

Това съм го пропуснала. Как намекнаха за Вяра?
И аз не го усетих или видях . Според мен е забъркан може би с Любов и Вяра да знае но да спи с двете . Но може за сега само да гадаем , ще гледаме и ще разберем .
Виж целия пост
# 269
Не едновременно да спи и с двете. Сега е забъркан нещо с Люба.
Много се ядоса, като разбра, че няма да дойдат Вяра и мъжа и на празненството. Показаха го недвусмислено. Коментирахме и тук нашироко.
Гадаем си, интересно е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия