Звездни Компромати- март'25

  • 346 612
  • 3 572
# 315
Преди 1-2 години участва с близнаците-дизайнери в епизод на тяхното предаване по hgtv. Всичко си й изглеждаше идеално, и мимики и изражение..
Тук статия за участието й, не съм задълбавала дали има клипчета
https://www.hellomagazine.com/homes/20220608142424/halle-berry-m … ity-iou-makeover/
Виж целия пост
# 316
Точно за това предаване с близнаците дизайнери се сетих. Съвсем скоро го гледах, тя направи ремонт на къщата на учителката си от детските години. Изглеждаше абсолютно феноменално в предаването.
Виж целия пост
# 317
На Бакалова позата с ръцете хич не е случайна.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 318
Държавното ръководство на приема за 3 март. Киселова в обичайният си стил. 😃
Скрит текст:
Виж целия пост
# 319
Предполагам, че Радева е вдъхновена от 20-те години на миналия век.
Виж целия пост
# 320
Абсолютно фрийк шоу.
Виж целия пост
# 321
направо недоумявам как успяват да изглеждат по този нелеп начин. жените на снимката.
Виж целия пост
# 322
В дъното една в черно изглежда нормално.
Виж целия пост
# 323
Радева облечена като за учителски банкет в Павел баня.
Виж целия пост
# 324
И това ми било жена на близо 60г. .... Уникална.
Исках да постна видео, когато обяви една от наградите, за да се види, че има мимика и на челото и на лицето... Но не го намирам. Няма подпухвания, опъвания, издувания, страхотна! Излежда поне с едно -20г. надолу!

Страхотно изглежда, макар смотаната прическа. Много по-добре от възхваляваната тук Деми Мур. Въобще с Д-р Куин са топ.
Виж целия пост
# 325
Моля, гласувайте за:

1) Най-любимите си филми за всички времена (финална анкета)
https://www.bg-mamma.com/?topic=1749644

2) Бг мама оскар' 2025 за най-добър филм на 2024 г.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1748724

3) Бг мама малинка' 2025 за най-лоши филм на 2024 г.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1748725

Simple Smile



Класа, уф 😊

Виж целия пост
# 326
В дъното една в черно изглежда нормално.
Не е ли Рая Назарян жената в черно?
Виж целия пост
# 327
Анкетата е най-отгоре, над 1ви пост, но трябва да се кликне, за да се отворят отдолу опциите (да се expand-не😅).

Чакайте сега да ви кажа какво ново, пак младите от темата може да не ги интересува - бившата boy (сега daddy по-скоро) банда 5ive се събират след 25г.😀 Ето едно клипче от Тръц - https://www.threads.net/@itsfiveofficial/post/DGu2ZNTMZT6
Не са лоши хич.
Виж целия пост
# 328
Ехеееее, 5ive, къде ме върна...
Виж целия пост
# 329
Добре де, тия хора в някаква паралелна реалност ли живеят, не гледат ли как се обличат другите хора по света за официални събития?
Десислава Радева е компромат от главата до петите. За другите въобще не ми се отваря дума. Пълен потрес!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия