Звездни Компромати- март'25

  • 346 624
  • 3 572
# 330
По-интересно от къде въобще си намират такива соц дрехи!?!?
Виж целия пост
# 331
Йотова да не се е объркала, че е Хелоуин и да се е маскирала като bull's eye на дартс мишена.
Виж целия пост
# 332
Радева този път и за мен е потрес. Какво е това сако, все едно е чуждо и цветът е мани, мани. Йотова пък почитателка на дантелата - все с такива рокли се облича.
Виж целия пост
# 333
Мария Бакалова е прекрасна, красива рокля. Горда българка, браво!
Колко ли е интересно да бъде рамо до рамо със световни звезди. Желая ѝ много успехи, бляскава кариера и едно готино звездно гадже. Simple Smile

Много ми хареса  Ана де Армас на Оскарите. Красавица е.

Кейти Пери въобще не ми харесва в последно време и Деми Мур ми е неприятна с тези дълги косища. И все ми е пред погледа историите ѝ с Аштън, скоро и с друг младок, иска ѝ се да е млада, ама уви.

Лорън Санчес изглежда учудващо добре с по-светла коса.

Този Тимъти е ужасен бляях, как се е хванала Кайли с него, тя е хубавица.
Виж целия пост
# 334
Ами, те Радева и Йотова с тези фигури на табуретки, с какво да се облекат?
Виж целия пост
# 335
Радева е ох...

Ето как би могла да се облича:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 336
😀😉





Дупе за милиони (Чанинг, Чанинг) 😚





Токио 😍

Виж целия пост
# 337
Папараците са хванали Бен и Джен Гарнар да бъдат доста близки и да се забавляват заедно, докато играят пейнбол с децата. Надяват се да са се събрали:
Скрит текст:








Виж целия пост
# 338
Ами дано, ще пробват с други,пък най-накрая ще се съберат "на старини".

Мелания е имала реч днес. Каква фрапантна разлика с нашите жени в политиката от днес.
Интересен костюм,отива й.
Виж целия пост
# 339
Много ми хареса роклята на Мария Бакалова. Но защоооо тази поза, защооо тази кахърна физиономия всеки път. Момиче, усмихни се!
Роклята беше добре, но тази измъчена физиономия? Защо?
Признавам, че ако не беше българското име, нямаше да я забележа. Дали пък така трябва да се преставя българката - кахърна и намусена?
Да, знам, че имаше номинация - била е на правилното място и в правилното време, но сякаш още не се вписва в картинката. А би трябвало, защото номинациите, ако не се напомня подобаващо за тях, безпаметно отшумяват Sad

Предпочитам Нина Добрев и Рита Уилсън да бъдат отъждествявани с български връзки, дори и едниста не съвсем директно.
Виж целия пост
# 340
Romeo Beckham и Lila Moss на ревю на Versace по време на седмицата на модата в Милано
Скрит текст:



Виж целия пост
# 341
Бен една снимка нямаше с Лопез чак толкова засмян. Не че ще се събира с Джен Гарнър, но поне се чувства добре с нея и децата явно.
Виж целия пост
# 342
Вписва се идеално Мария Бакалова. Изглежда чудесно и беше с красив стайлинг.
Виж целия пост
# 343


Този Тимъти е ужасен бляях, как се е хванала Кайли с него, тя е хубавица.
Тимъти Шаламе е актьор от световна класа с невероятен талант.
Кайли е едно преправяно до безподобие чучело и пример за всичко, което е сбъркано в днешно време.
Та аз отдавна си задавам обратния въпрос - как може той да е с нея?
Виж целия пост
# 344
Е, стига де, чак пък "чучело".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия