Звездни Компромати- март'25

  • 346 621
  • 3 572
# 1 755
E какво е получила съпругата накрая...? Ужас...
Виж целия пост
# 1 756
В някои щати има запазена част за наследниците (reserved portion), в някои - не. Тепърва скъпи адвокати ще изясняват нещата при Хекман.
Виж целия пост
# 1 757
Децата не го потърсили, ами другите хора в живота им - къде са? Съпругата на Джийн не е ли имала родители, братя и сестри, приятели, съседи, нея защо не са я потърсили? Помощници в домакинството? Вероятно отдавна са се отчуждили от обществото, после децата му виновни.

Според Уикипедия като направиш сметките излиза, че се е развел с майката на децата си след 30 годишен брак, заради жена, с 30 години по-млада от него и след паралелна връзка с нея преди развода. Кой знае какво е ставало...
Виж целия пост
# 1 758
Риана по гащи
Скрит текст:
Дженифър Лорънс и съпругът ѝ се разхождат в Ню Йорк....тя кога роди? Изпуснала съм.
Скрит текст:
Снежанка и Злата кралица Laughing .....Рейчъл Зеглър и Гал Гадот..... съсипаха ги от подигравки.
Скрит текст:

Камила Кабейо с гаджето милиардер
Скрит текст:
Джейсън Момоа и Клиф Къртис се разхождат в Лондон
Скрит текст:
Жизел с бебето
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 759
Интересно е тези,които подкрепят завещанието на Хекман,как биха реагирали ако техните родители ги оставят без наследство? Без пукната стотинка. Laughing
Виж целия пост
# 1 760
Интересно е тези,които подкрепят завещанието на Хекман,как биха реагирали ако техните родители ги оставят без наследство? Без пукната стотинка. Laughing
Да и да препишат всичко на жена на тяхната възраст ....🫣
Виж целия пост
# 1 761
Интересно е тези,които подкрепят завещанието на Хекман,как биха реагирали ако техните родители ги оставят без наследство? Без пукната стотинка. Laughing

Мен ме оставиха. Тежък развод на двамата, майка ми ме изпрати при баща ми още като дете и остави всичко до стотинка на брат ми. Баща ми остави само дългове. А майка ми не си говори с брат ми от години и звъни на мен за всичко., всеки ден.
Karma is a b.ch
Виж целия пост
# 1 762
Хайде, хайде, дечицата на Хекман са 60-70 годишни. Отдавна е трябвало да напишат собствените си завещания. Изкарвате ситуацията сякаш не е оставил на 10 годишни хлапета.
И да, всеки трябва да има правото сам да решава какво да прави със собствените си пари и имоти, вкл моите баби, дядовци и родители.
Виж целия пост
# 1 763
Така е, той има право да остави на когото си иска, наследниците пък имат право да обжалват… май има и внуци, можело е на тях да остави нещо, все пак са негова кръв.
Виж целия пост
# 1 764
В България масово се смята, че нещо ти принадлежи по право, заради " кръвта" въпреки волята на евентуалния "дарител".
Виж целия пост
# 1 765
То не че смята, такъв е законът, има запазена част.
Виж целия пост
# 1 766
Е, очевидно е, че не само в България се смята, че някой нещо ти дължи. Като почнете така, сякаш сме остров на друга планета. Освен кирилицата и киселото мляко, малко други неща сме измислили.
Виж целия пост
# 1 767
То не че смята, такъв е законът, има запазена част.
Не знаех, много е несправедливо.
Виж целия пост
# 1 768
За мен е престъпление да се завещае  толкова голямо наследство на деца ,съпруга и т.н. .Можело е приживе да направят толкова смислени неща с тези пари и да помогнат на хора, които не са имали този късмет. И без това са живели откъснати от всичко и всички и обслужващ персонал не са имали , та не са им били нужни тези пари. Отватително ми е очакването, че децата ще си поделят милионите на тати, но пък и да ги лиши изцяло ми е като наказание ...
Виж целия пост
# 1 769
Коя била сред най-добрите приятелки на Ева :
Скрит текст:

С такава усмивка се посрещат 50 Sparkling Heart
Скрит текст:


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия