Пазаруване от about you - тема 37

  • 80 038
  • 739
# 420
След като е извършено въставяването,минават 3-4 работни дни докато ги обработи банката.

Благодаря. Всъщност сега се сетих да вляза и през настолен компютър (ползвам само приложението по принцип) и там има един допълнителен ред, където пише, че се очаква на 03.04.
Виж целия пост
# 421
Здравейте, искам да попитам някой имал ли е проблем с връщане на пари след върната пратка от about you?
Декември месец поръчах неща на стойност около 170 лева. За жалост обаче бях забравила, че IBAN-a ми записан в профила е стария на райфайзен, който миналата година стана неактивен. За незапознатите Райфайзен стана КБЦ и после ОББ и вече имаме нови IBAN-и.
Пих една студена вода и го приех, все пак беше моя грешка.

Този месец обаче върнах пак една пратка, IBAN-а ми е актуализиран и записан още преди да я върна. На поръчката пише, че плащането е извършено, но аз пак нямам превод. Никъде не виждам кога е преминала в такъв статус, че да преценя дали да чакам (може превода да отнема време?) или да ги търся по телефон.
За старото връщане се свържете с тях. При закрита сметка, парите са върнати при тях. Би следвало да може да ви ги върнат отново по новата сметка . Свържете се с тях по телефона, или им пишете.
Виж целия пост
# 422
Знам, че не е за тук въпросът, но все пак, някой, нещо може ли да каже за Скечърс Grand 92,  как вървят номерата.
Ето го модела:
https://www.emag.bg/skechers-sportni-obuvki-ot-eko-kozha-grand-9 … tm_medium=android
Виж целия пост
# 423
Имам ги, вървят като другите Сквчърс, за мен лично- уголемени с номер.
Виж целия пост
# 424
Здравейте, искам да попитам някой имал ли е проблем с връщане на пари след върната пратка от about you?
Декември месец поръчах неща на стойност около 170 лева. За жалост обаче бях забравила, че IBAN-a ми записан в профила е стария на райфайзен, който миналата година стана неактивен. За незапознатите Райфайзен стана КБЦ и после ОББ и вече имаме нови IBAN-и.
Пих една студена вода и го приех, все пак беше моя грешка.

Този месец обаче върнах пак една пратка, IBAN-а ми е актуализиран и записан още преди да я върна. На поръчката пише, че плащането е извършено, но аз пак нямам превод. Никъде не виждам кога е преминала в такъв статус, че да преценя дали да чакам (може превода да отнема време?) или да ги търся по телефон.
За старото връщане се свържете с тях. При закрита сметка, парите са върнати при тях. Би следвало да може да ви ги върнат отново по новата сметка . Свържете се с тях по телефона, или им пишете.

Свързах се, но настояваха, че нищо не е върнато към финансовия отдел.
Виж целия пост
# 425
rihanna1212 Същата ситуация e и ММ. Не беше си актуализирал сметката и бяха превели парите по старата сметка. Писа им и все проверяват нещо, все не знам си какво. Мисля, че вече месец и нещо си пишат и преди няколко дни му писаха, че ще ги върнат, но все още не са. Пиши им имейл и настоявай. Въоръжи се с търпение обаче, че много се мотаят.
Виж целия пост
# 426
rihanna1212 Същата ситуация e и ММ. Не беше си актуализирал сметката и бяха превели парите по старата сметка. Писа им и все проверяват нещо, все не знам си какво. Мисля, че вече месец и нещо си пишат и преди няколко дни му писаха, че ще ги върнат, но все още не са. Пиши им имейл и настоявай. Въоръжи се с търпение обаче, че много се мотаят.

Добре, убедихте ме. Писах им пак.
Виж целия пост
# 427
И не само това. Посетете вашата банка, новата/независимо, че офисът може да е същият/ те имат възможност да проверят какво се е случило, точно кога са върнали неуточнения превод, каква сума и с кой номер платежно нареждане. Въоръжена с тази информация, отново пишете/за да има следа/ на сайта.
Може да се укаже, че преводът е в банката и очакват указания по коя нова сметка да се осчетови.
Не се отказвайте и си търсете парите.
Виж целия пост
# 428
... като превеждаща от време на време, да кажа, че когато сметките на Райфайзен спряха да бъдат активни окончателно, по тях изобщо не можеше да се превежда. "Светеха в червено" и преводът не минаваше. Така че тези пари са някъде. И, според мен, не бива да ги отписвате. Поне аз не бих, ако съм на ваше място. Успех! Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 429
Freaky nation как са като номерация спрямо Gipsy? Конкретно за това яке питам, ако някой го има.
https://m.aboutyou.bg/p/freaky-nation/prehodno-yake-my-tula-1958 … _campaign=product

Аз си взех това яке, s размер, за мен са умалени с един номер.
Виж целия пост
# 430
Казуса с банковата сметка тук е, че трябва писане към about you и едновременно обаждане по телефон, докато си свършат работа. Вече са отметнали като платено, парите са се върнали при тях, няма такова нещо като да стоят в случая и чакат нареждане от титуляра
Тези не си дават зор, защото нямат пряк интерес....

Имах същата случка с H&M, бях забравила да си актуализирам новия iban,  но там са коректни и ме зариха със съобщения за неуспешно връщане. Бях се омотала с поръчки - карта, наложен платеж....
 Писах им и те се свързаха с мен по телефона,  да ми кажат, че ще оправят всичко, само ще отнеме 4-5 дни заради още такива доста случаи
Така и стана, пак наредиха преводи по новата сметка
Виж целия пост
# 431
Всичките дрехи Кoroshi са ми изчезнали от любими. Дали е временно или са спрели да ги предлагат?

 В аутлета ми изписва, че 10SILVIA ще е активен от 3-ти април.
Виж целия пост
# 432
Аааа и моите са изчезнали.... Thinking
Виж целия пост
# 433
И моите, а преди два дена пуснах поръчка с техни неща - дънки за мама и къси панталонки за приятелка. Дано ми ги изпратят, че днес като потърсих марката в търсачката, излиза "Упс" 🙄 :
Виж целия пост
# 434
На мен са ми изчезнали около 20 неща от "любими". На Короши бяха 3.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия