Искам да кажа...(228) през Март 2025

  • 40 041
  • 936
# 630
Добро утро, желая Ви страхотен петък, аз първото кафе го изпих, работните задачи тръгнаха, след малко още едно.
Виж целия пост
# 631
Добро утро от мен, гладя, и после мятам задачите.
Снощи с Калино бяхме на премиера на документалния филм "Тетралогията на Талев", толкова бях уморена, че след това в трамвая едва не заспах. Днес задачки, а и трябва да стигна до НДК да прибера билетите за Black sea ( мисля, че премиерата му ще е на 22 март в Бургас). Екипа е силен и ми е интересно какво се е получило.
Слънчев да е петъка, и да се постопли това време.
Виж целия пост
# 632
Здравейте, петък е, слънце грее, ноооо не топли, поне не колкото ми се иска. Важното е, че официално е пролет и няма връщане назад. При нас пролетта си е хладна , та сме свикнали. В къщи наизвадени тънки якета, обувки, боти, дебели якета и шалове-лудница. Надявам се в почивните дни да успея да прибера най-дебелите дрехи.
Виж целия пост
# 633
Привет!
Вече съм мнаго добре. Преместиха ме. Чакам да видя , кога ще ме изпишат.
Виж целия пост
# 634
Браво, Тони! Много се радвам !
Скоро да се прибереш у дома!
Виж целия пост
# 635
Тони, все по-добре да си!
Виж целия пост
# 636
Здравейте, момичета!
Имах доста натоварена, но ползотворна работна седмица.
Та честита петък вечер!
Не съм чела назад, но да сте здрави!
Тони, бързо да те изпишат.
Виж целия пост
# 637
Привет!!!
Радвам се, че петъкът свърши....
6 поредни часа в училище....
Вечерта ходих на училещен филмов фестивал в Правец....
С радост бих си легнала....
Лека вечер!
Виж целия пост
# 638
Добро утро!
Снощи си легнах буквално в 9 вечера. Не баба, а кокошка съм. Simple Smile
Виж целия пост
# 639
Добро утро!!!
Събудих се в 6....
Но наспана....
Полежах половин час.
Вече съм пуснала перална. И седя с първото кафе.
Днес ще ходя на излет с туристическото дружество - посрещане на пролетта.
Имам нужда...
Трябва да подготвям защитата на дипломната работа....
Хубав ден!
Виж целия пост
# 640
Добро утро.
Не спахме тази нощ, че детето имаше проблем със стомаха. Дали е вирус, или е прекалил с храната вчера,  още не знам. Днес ще ходим при баба му, дано не я зарази.  Трябва да пооправя градината с цветята. Ще взема и най-дебелите якета да ги изпера там и ще ги оставя да не ми пречат.
Хубав и усмихнат да е денят ви.
Виж целия пост
# 641
Добро утро, девойки!
Тони, радвам се, че си по-добре.
Можех още да поспя, но ММ ме доразбуди и вече привършвам първото кафе.
Нямам план за деня, разходка, мотане, вкусно хапване, това ми идва на прима виста. Хубав и слънчев ден!
Виж целия пост
# 642
Добро утро!
Съни , дано детето е добре!
Аз днес се прибирам!
Виж целия пост
# 643
Добро утро!

Днес планът ми е натоварен. В 10 съм на лазер, после вземам Алечко, че ще водят бебето на контролен в София. Следобед той е на РД, довечера аз ще празнувам с момичетата.  Трябва да измисля менюто и да напазарувам. Няма да е нещо сложно за готвене, че няма да имам време...

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 644
Добро утро!

Марѝ, не си била сама Simple Smile Петък вечер и аз някъде там легнах, че и заспах. От 6 ч. съм будна, въртях се въртях се, станах да правя баница, то пък кори съм нямала. Ще ходя до магазина след малко, те децата и без това ще спят до късно и ще я ядат за обяд.

Съни, дано е нещо инцидентно при детето!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия