Искам да кажа...(228) през Март 2025

  • 40 041
  • 936
# 645
Добро утро!

Ние станахме в 6:30. Гоги не се шегува. Smiley
Естествено вече започва да киселее, спи му се. Аз седнах да пия кафе. Като заспи ще правя картофена супичка.

Хубави почивни дни!
Виж целия пост
# 646
6.30 с голямата ми беше късно Simple Smile В 5-5.30 вече играехме. И досега тя става рано, но вече не си играя с нея Simple Smile
Матрака дойде. Оставила съм принцесата да го пробва,че основно заради него го сменихме.
С малката сме на шоу на лед следобяд.Ще минем и през центъра да купим книги, защото в класа ще си правят библиотека и всяко дете ще се редува да е библиотекар. Ние,не че нямаме книги,но сега децата четяли по -интересни неща ,напр. Агата,вместо народни приказки. Това ме информира младежта сутринта
Пропуснах рождени дни и празници ,но ми е адски натоварено. Издаваме и всеки е под пара Simple Smile На пропуснатите...честити да са!
Виж целия пост
# 647
Ние ще идваме към вашия район, цитирам Марто, "там, където играх с едни момичета и после ходихме да се черпим сладко". Ще побръмча още малко с прахосмукачката и се стягаме.
Виж целия пост
# 648
Ние отиваме към М.Р Simple Smile
Уредихме лятната почивка на децата и родителите ми. Накратко,добре че ММ работи с хотелите Wink та имаме отстъпки.
Виж целия пост
# 649
Аз готвя. Като се събуди Гого ще излезем на разходка. Малко е мрачно при нас, но ще се проясни.
Да се похваля, че си купихме робот. Още не сме го тествали, чакам ММ да се прибере. Представям се Арчи как ще реагира. Smiley Ще го гони, ще го лае. Но може и да го е страх. От прахосмукачката го е страх, например. Това е съвсем различно, ще видим.
Виж целия пост
# 650
Добро утро дами.
Ние в събота редовните палачинки на ММ, и аз се включих, че кой майстор не се присети, той не дойде ( имаме влага влизаща през терасите и ни повреди паркета, та влизаме в някакъв мега огромен ремонт) Калин успя да си направи домашните, а аз отивам да си вземам билетите от НДК ( Странна система, купуваш онлайн и ходиш да си вземеш билетите). Ще използвам намалението, че ще слизам към центъра и ще прескоча и до пазара за подправки
Виж целия пост
# 651
Съни, да се оправя детето. На приятелка след децата, съпругът ѝ го хвана. При тримата протича по различен начин.
Виж целия пост
# 652
Добро утро!
И още можех да поспа, ако не ме бяха събудили!
Големия спи, малки е във фаза на рисуване и от вчера не е спрял! Та сега, още като отвори очи и се изстреля на бюрото да рисува!

Тони, радвам се,че се прибираш у дома!
Боби, кефиш ме с тези походи в гората! Супер релакс е това! Наслаждавай се!
АЛечко, весело да ви е!
Съни, бързо да се оправи детето! Дано е нещо моментно!
Лин, хубаво желание имат децата - библиотека! Супер!
Ети, харесва ми плана ти за деня!
Мъфинче, ще чакам да разкажеш и покажеш как е реагирал Арчи на робота!

Аз допивам кафето и се чудя кое по напред да подхващам!
Виж целия пост
# 653
На романтична среща сме с моя мъж. Демек, гледаме съсредоточено как мият сребристата кукла, дето само ни създава проблеми, препичаме се на слънцето и пием кафе (аз) и лимонадка (той) и се правим,че не виждаме ,че децата пишат нещо в общия чат. Идилия Simple Smile
Виж целия пост
# 654
Наслаждавай се на романтичната среща
ММ закара колите на мивка, При моята положението е трагично ...коментарът бил" белия плаж сте успели да вкарате в колата", не плажа, но половин корт със сигурност
Виж целия пост
# 655
Ние с Марто посъбрахме малко слънце и вятър, ММ ни прибра след работа и отиде да купува пералня със свекърва ми, а аз занулявам едната кутия със сарми и бутилка розе. После планирам да полегна.

Мъфин, честит помощник! Една от най-смислените ни покупки е това.
Виж целия пост
# 656
Ох, Селесте, хапни и за мен.
Виж целия пост
# 657
Насвятках се, взех си детето, напазарувахме, хапнахме и сега имаме половин час с телефоните. После той е на детски РД, а аз ще видим как ще убия два часа... Беше силно изненадан, че няма да седя с него в клубчето. Ама аз тия хора не ги познавам. И да ги познавах пак нямаше да искам да седя  де 😆

Довечера менюто ще е просто - пържоли със салата. Няма време за повече, а и идеи няма. Понеже ще е женско празненство мъжките хора и котки ще са на втория етаж с бира,  пуканки и гранули 😆
Виж целия пост
# 658
Мъфънче, честита ви придобивка, много хубаво нещо е роботчето, нашето всекидневно джитка из къщи
Алечко, много хубава вечеринка да си спретнете.

Ние днес бяхме на Street food фестивал и добре, че бях взела предварително билети, че такава опашка имаше. То да се чудиш какво да си хапнеш, всичко изглеждаше толкова апетитно, накрая се спрях на емпанадас, а любимият на ямайски вид пиле  и неговото беше много вкусно с типични подправки от Ямайка, за десерт бразилски палачинки на клечка и завършихме със страхотно ароматно кафе, по принцип сега пия само по едно кафе на ден, но на този аромат нямаше как да отстоя.  Heart Eyes

Да ви кажа единственият недостатък на хубавото време е, че като грейна това слънце и си пролича, че прозорците ни са за миене. Като е мъгливо някак по не си личи.  Joy
Виж целия пост
# 659
Благодаря,  момичета.  Нищо му няма днес, явно наистина е попреял вчера,  ама и днес не прости на храната.
Няколко часа работа в градината,  а все едно не съм почвала. Оправих малините, за съжаление повечето са дали фира тази зима. Насадих 3 рози, надявам се добре да се развият, че ще крия една стена с тях. А колко трева оплевих, забравих бройката на кофите. Сега вече ще се къпя и почивам, а и имам нова нощна маска за коса, та ще ползвам нощта да се правя красива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия