Искам да кажа...(228) през Март 2025

  • 40 040
  • 936
# 720
Да, МАри, има спад на килограми.
Но ако правех упражнения за прибиране на корема ( който ми е най-големия проблем) видимият ефект щеше да е още по-голям!
Но аз съм упорита и голям инат и продължавам!
Виж целия пост
# 721
Край на дилемата. Казах на мм да ме връща обратно. Кантарът показва минус половин кило 😆
Виж целия пост
# 722
Привет!
Уморена съм.
Силно стискайте палци в сряда...
Дато се представя добре на защитата.
Нещо ме дразни гърлото.
Вземам мерки.
Хубава вечер!
Виж целия пост
# 723
Боби, всичко ще е наред, нямам никакво съмнение. Hug

Аз да помоля за палци за утре. Най-после е готов на майка паспортът и утре ще ходим до посолството да го вземем, но нещо ми е притеснено... Надявам се всичко да е наред с пътя и като цяло с всичко.

Имам нужда и аз от почивка, но май чак лятото се очертава такава...
Виж целия пост
# 724
Добро утро!

Всички още спят, но аз ставам да си направя кафе. После обичайното ежедневие.

Боби, Лаленце, стиснати палци!

Хубав ден!
Виж целия пост
# 725
Добро утро.
Лаленце, стискам палци да приключите бързо.
Хубав ден!
Днес е Благовещение. Има ли празнуващи?
Виж целия пост
# 726
Честит празник!
Само благи вести да има днес!
Виж целия пост
# 727
Добро утро, момичета!
Лаленце, стискам палци!
Днес имаме годишнина от официалното бракуване. Да сме си честити Grinning
Почерпете се за наше здраве!
Честито на празнуващите днес!
Тони, аз не съм съгласна с теб за работата и почивката Wink
Виж целия пост
# 728
Добро утро!

Честит празник на всички!

Ети, здрави, обичащи се и пътуващи да сте!

Честит рожден ден и на малката принцеса Мишето. Да е здрава и щастлива и все така забавна и остроумна!

Лаленце, стискам!

Хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 729
Охооо, Честито да е малкото бонбонче Two Hearts
Здраво, палаво и щастливо!
Виж целия пост
# 730
Добро утро!

Много хубав ден днес! Честито да е Мишето!

Ети, да илядите Heart

Снощи си оправях орхидеите, че са много зле. Такава кочина сътворих, че направо е задължително да ги реанимирам. Джуджо беше най- доволен от факта - разнася субстрат, хапа корени... Grinning

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 731
Добро утро!
Честит празник!
Ети , честити да сте. Още много години да сте щастливи заедно!
Честит рожден ден на Мишето!
Лаленце , стискам палци!
Виж целия пост
# 732
Добро утро! Честит празник!

Честита да е Михаела! Да е здрава, щастлива и да радва всички около нея!

Ети, дълги години още да сте си здрави и щастливи заедно!

Много задачи имам за днес, а накрая и празник на буквите. Поне първокласникът почти изкласи тази година, Joy април и май са пълни с неучебни дни.

Хубав да е денят ви!
Виж целия пост
# 733
Честит празник.
Ети, в любов и разбирателство да посрещате още дълги години.
Здрава, щастлива и успешна да е Мишето.
Виж целия пост
# 734
Честит празник!
Ети, обичайте се и се водете още дълги години!
Мишето да расте здрава и щастлива!

Аз чакам за едно неприятно изследване. Стиснете по палец вс да е наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия