Искам да кажа...(228) през Март 2025

  • 40 040
  • 936
# 705
Добро утро, момичета!
2в1 честито да е твоето дете! Щастлив и успешен да бъде!
Моята сега води преговори с баща си къде да празнува. Вчера излиза с "Проекто гадже" по ММ Joy
Имам доста неща за вършене, дано успея.
Аз не се правих на красива, а кожата ми тази сутрин каза, че трябва. Та ще се поправям.
Виж целия пост
# 706
Добро утро!

Руми, приятна почивка, и ние ще вземем пример от теб днес 😁.

2в1, здрав и успешен да е твоят рожденик!

Ем, радвам се, че сте добре, ще си имаш фина мадама 😊.

Ети, “проекто гадже” ми хареса 😂.

Ние пием кафе и гледаме детски. Ще трябва да дооправя багажа, да си измия косата и към обяд ще потегляме. Нещо ме наболява главата и МЦ чакам, та няма да ми е най-прекрасното прекарване, ама заради детето ще се жертвам.

Хубава седмица, момичета 😘
Виж целия пост
# 707
Руми, видях ти снимките, ей! Приятно да ви е! Grinning
Бел, да Joy
Виж целия пост
# 708
Добро утро!
Бел , приятна да е почивката. И да знаеш , лоша почивка и хубава работа няма.
Сега се обадих в болницата ще ми изпратят болничния. 30 дена ми казаха.
При нас е облачно , но ще ходя да платя сметките ище си направя разходка.
Виж целия пост
# 709
Добро утро!
Хубав ден ви желая!
Виж целия пост
# 710
Добро утро!

На патерици, честити да са вчерашните рожденици, да са много здрави!

Аз от ивенти и социален живот никаква работа не свърших почивните дни. И аз имам нужда от още поне няколко.

Спокое ден, банда!
Виж целия пост
# 711
Добро утро!

Бел, приятна почивка!

Тони, с хубави занимания да запълниш тези 30 дни!

Ети, разтрепери му се сигурно на ТМ под лъжичката с проекто гаджето Wink

Ще поразчистя малко и отивам на маникюр. Следобед ме чака сериозен преговор с Вики по геометрия, че е изпуснала яко материала, а аз явно нея.

Спокойна нова седмица!
Виж целия пост
# 712
Бел, подавам щафетата - хубаво да ви е!
Аз отивам за един последен басейн и тръгваме. 2-3 дена ни е идеално, повече не издържаме. Важното е да е начесто 😁
Сега цяла седмица трябва да диетувам, голямо ядене 😆

Тони, почивай, за да се възстановиш 🍀
Виж целия пост
# 713
Бел, приятно прекарване! Къде ще сте?
Виж целия пост
# 714
Мари, в Kings Valley дойдохме. Засега много ни харесва, малката едвам тръгна от басейна.
Ще видим как ще е и храната, после и аз ще диетувам като Руми 😁.
Виж целия пост
# 715
Ние като бяхме храната беше много и вкусна. Да се чудиш от къде да започнеш
Виж целия пост
# 716
Внимавайте, че и Великден наближава. Лина, теб не те мисля. Wink
Виж целия пост
# 717
Ууууу, а така, почивки Heart
Много ви се радвам момичета Simple Smile
Ние почиваме като пътуваме, не ходим по басейни и спа, но имам такива приятелки, които обожават и знам колко им е хубаво.
Диетите ще са в друг живот Sunglasses
Виж целия пост
# 718
Оххх, като ви чета и аз се размечтах за почивка....! Но ще е в друг живот! Диетата също!
Въпреки, че си спазвам КД. Само на няколко пъти надвишавам нормата, ама здраве да е.
Виж целия пост
# 719
Карз, виждаш ли успехи с КД?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия