Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 156 - март 2025)

  • 125 777
  • 1 848
# 210
Някой успя ли да се регистрира в играта на куинс биз покупка.Полето телефон ми дава грешка.
Виж целия пост
# 211
Някой успя ли да се регистрира в играта на куинс биз покупка.Полето телефон ми дава грешка.

Мисля,че с 1 тел.номер може да се участва само веднъж. На мен ми изписа - "полето за тел.номер трябва да е уникално" или нещо такова.
Виж целия пост
# 212
И при мен така изписа. Честно казано не помня да съм се регистрирала преди това, но от толкова игри знам ли... . Реших да пробвам да регистрирам майка ми и стана.
Виж целия пост
# 213
Тези от стела артоа подиграват ли се ...качили са още двама печеливши по някое време 10 имена станаха вече.
Писах им на мейла вчера не ми отговориха.
Някой дали има телефон на агенцията организираща игрите им?
Виж целия пост
# 214
Тези от стела артоа подиграват ли се ...качили са още двама печеливши по някое време 10 имена станаха вече.
Писах им на мейла вчера не ми отговориха.
Някой дали има телефон на агенцията организираща игрите им?
И аз им писах, нямам отговор. Дано повечко хора им пишат, та да се задействат.
Виж целия пост
# 215
https://www.facebook.com/share/p/1A8g8sx4gz/
Скрит текст:
Виж целия пост
# 216
Jameson се подиграват с тези 6 награди, от които 4 шапки 😁
Виж целия пост
# 217
Спиди донесе кухненския робот Бош от Кока-кола
Скрит текст:
Виж целия пост
# 218
https://myshampoo.bochko.bg/winners

Печелившите от играта на Бочко - със създаването на тубичка шампоан. Пратих на 5-6 приятелки с бебета, нито една от тях, включително и аз, не печелим.. Дано някой се похвали тук : )
Виж целия пост
# 219
Тц, и Бочко не ме удостоиха с награда. Сушата продължава....
Виж целия пост
# 220
Яко сушааа!
Виж целия пост
# 221
Толкова да е не вървеж, че направо нямам думи....
Имам ваучер на кетчупа за курс и хепи също, за размяна.
Виж целия пост
# 222
Куинс звънят за  данни и офис на Спиди /за мечетата/- в началото на списъка  бях.
Виж целия пост
# 223
Орехите и  Рафаело нещо имат ли намерение да теглят? Много несериозно Simple Smile
Виж целия пост
# 224
Орехите и  Рафаело нещо имат ли намерение да теглят? Много несериозно Simple Smile
Орехите са заети с оформление на сайта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия