Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 156 - март 2025)

  • 125 780
  • 1 848
# 225
или с промяна на правилата Grinning Вече ще помрънкам и аз, че в толкова игри, моето име никъде го няма...  мрън,мрън
    Орехите и  Рафаело нещо имат ли намерение да теглят? Много несериозно Simple Smile
    Орехите са заети с оформление на сайта.
    [/list]
    Виж целия пост
    # 226
    В понеделник  регистрирах  бележка в P&G за шампоан и днес погледнах върнали са ми сумата в сметката
    Виж целия пост
    # 227
    от Бочко са изтеглили победителите от играта им само с регистрация
    https://myshampoo.bochko.bg/winners
    Виж целия пост
    # 228
    От Хелл са качили печелившите, само дето с грешка.
    Печелившите от двуседмичното теглене и тези от седмичното за втора седмица... Са еднакви!
    Виж целия пост
    # 229
    Съвсем истински се оказа имейлът от P&G, за резервния печеливш.
    Благодаря Ви момичета!
    Скрит текст:
    Виж целия пост
    # 230
    Аз съм в потрес от Орехите. Помислих, че просто нищо не печеля, нито аз, нито майка ми, понеже и двете сме с по един код, та чак странно ми стана. Но щом и тук никой не се хвали, явно проблема не е в моя "телевизор". За какво ги пишат тея правила и обявяват теглене, като нямат намерение да ги спазват? От никъде нищо не печеля и доста демотивиращо ми действа. Дано скоро се усмихне на всички ни малко късмет!
    Виж целия пост
    # 231
    Има ли някой от темата печелил нещо от стела артоа близко време да ми сподели телефона,че явно имам нерви за късане и да им звънна?
    Виж целия пост
    # 232
    Хора, някой, който е спечелил от Хелл , може ли да ми даде имейл ? Поне този, от който са ви уведомили, че печелите.
    Сигурна съм, че една дама се похвали с печалба..
     Искам да им пиша някъде,където отговарят, защото и те започват много да дразнят.

    1. Кодовете изобщо прехвърлят ли се за следващи тегления? Само Седмичните ми стоят в червено. Всичко друго е "в процес..." на там каквото беше.
    2. Искам да си качат печелившите като хората...

    Най-голямата кампания...бля,бля бля.... пък не могат да се оправят вече втора седмица ! Rage
    Виж целия пост
    # 233
    Аз пък искам да питам от тегленето на Рафаело за тази седмица дали вече има уведомени печеливши
    Виж целия пост
    # 234
    Аз получих имейл от Рафаело вчера следобед.
    Виж целия пост
    # 235
    Шу, пробвай тук
    Виж целия пост
    # 236
    Хора, някой, който е спечелил от Хелл , може ли да ми даде имейл ? Поне този, от който са ви уведомили, че печелите.
    Сигурна съм, че една дама се похвали с печалба..
     Искам да им пиша някъде,където отговарят, защото и те започват много да дразнят.

    1. Кодовете изобщо прехвърлят ли се за следващи тегления? Само Седмичните ми стоят в червено. Всичко друго е "в процес..." на там каквото беше.
    2. Искам да си качат печелившите като хората...

    Най-голямата кампания...бля,бля бля.... пък не могат да се оправят вече втора седмица ! Rage
    Аз получих от този ,че печеля .Искаха да изпратя снимка на кода.После след няколко дни получих от друг  имейл пак да изпратя снимка🤔.И виждам ,че е видян ,но отговор вече нямам дали всичко пак е наред.
    Виж целия пост
    # 237
    С награда халат за малкия съм от играта на Бочко.
    Виж целия пост
    # 238
    Благодаря! Писах им, да видим дали изобщо ще ми отговорят...
    Виж целия пост
    # 239
    Аз писах на Чио, че регистрацията ми е стара и тел. номер не е актуален, но нищо. Няма опция да го редактирам. Чудя се да правя ли нова или да ги чакам...
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия