Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 144
  • 1 101
# 450
Звънче, какви са приблизителните размери на козуначеното руло?
Виж целия пост
# 451
Около 20+ см/10+ см. Колкото са и другите козунаци.
Виж целия пост
# 452
Благодаря!
Каква е цената на поканите след намалението от 30%? Чудя се дали да си използвам купона.
Виж целия пост
# 453
Пеканът е намален от 9.99 на 6.99
Виж целия пост
# 454
Оххх, добре. Ще вярвам на теб, а не на това, че взимам топъл козунак.
ш

Взимате го топъл, защото в някой филиали, за да се продават повече фурната се пуска на подгряване и козунаците се затоплят по този начин. Така вие си мислите,че ядете тукощо изпечени, а те продават повече Simple Smile
Виж целия пост
# 455
Взех от кръглия, изядох го,сама.
Виж целия пост
# 456
Опитвали ли сте сладоледа и орехите пекан?
Сладоледа е ок за парите си. Редовно имам от него във фризера,дори през зимата.
Каква е цената на сладоледа?

Преди 2-3 години видях как вадят козунаци от кашони и ги редят в топлата витрина. Готови са. 
Виж целия пост
# 457
Взех от кръглия, изядох го,сама.
Да разбираме, че е хубав, щом си го изяла. 😃 Кръглият е нов, вътре как е? Като нашенския на конци или като италианския като кифла?
Виж целия пост
# 458
Снимах, да показвам.
Виж целия пост
# 459
Мид, ти си супер слаба, къде го мушна тоя козунак?
Само като ви чета качих 5 кг. Спрете се Smiling Imp
Виж целия пост
# 460
Каква е цената на сладоледа?
Виж целия пост
# 461
Сефте разбрах, че имало замразени козунаци. Де да ги диря? Постоянно ли ги има, или не?
Виж целия пост
# 462
Не са постоянно, пускат ги преди Великден и понякога през останалото време от годината. Търси ги при закуските.
Виж целия пост
# 463
Сърце юнашко не трай!
Чуууден - благичък, с много стафиди, има и крем.


Доп. На всички ни хареса, а този, който не яде сладко (мъжът), изяде 2 парчета. Но е доста сладък.
 
Какъв е този козунак и къде се намира?
Виж целия пост
# 464
На пекарната до поничките. Има няколко вида. 4.99, 5.99, с различна цена са.
Има с ванилия, със стафиди и обикновен.
По спомен 3 вида.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия