Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 145
  • 1 101
# 435
Не се пекат, размразяват се.
Виж целия пост
# 436
Размразяват ги до топло състояние 😁
Всички продукти на топлата витрина са предварително подготвени и се пекат в магазина, т.е. полуфабрикат. Това го знаем всички.
Виж целия пост
# 437
НЕ са налични вече
Имам тези купони за 1 ст. ако някой ги иска да ми пише на лични
Виж целия пост
# 438
Ако някой има купони за 1 ст. ще помоля, тъй като ще ходя до Лидл след работа.
Виж целия пост
# 439
Звънче, козунаците не са полуфабрикат. Готови изпечени се замразяват, и в магазина само се размразяват, не влизат във фурна✌️
Виж целия пост
# 440
Оххх, добре. Ще вярвам на теб, а не на това, че взимам топъл козунак.
Виж целия пост
# 441
Съвсем топъл го взех. Даже не можеше да се реже, че се смачква и го чупех.
Миналата година продаваха замразени козунаци, които вкъщи да си печеш. Тези са същите според мен
Виж целия пост
# 442
Нали не са развалили вкуса?
Ние ще опитаме нашия по-късно.
Виж целия пост
# 443
Видях, че има купон за капсули кафе. Ако някой няма да го ползва- ще се радвам да го сподели с мен.
Виж целия пост
# 444
Не са. Супер е, но не за фигурата ми Joy
Виж целия пост
# 445
Звънче дай отзив после, че днес го загледах този с крема, но заложих на сигурно и взех класически
Виж целия пост
# 446
Няма да се карате, готови замразени са козунаците, само ги топлят в ковенктомата. Когато има наплив за тях, ги дават направо на кокал, да се размразяват вкъщи.
Поничките също са замразени.
Хлябът и закуските се допичат.
Отивам да купя и аз, обожаваме класическия. 😃
Виж целия пост
# 447
Сърце юнашко не трай!
Чуууден - благичък, с много стафиди, има и крем.


Доп. На всички ни хареса, а този, който не яде сладко (мъжът), изяде 2 парчета. Но е доста сладък.
Виж целия пост
# 448
Благодаря! Ще се пробва тези дни значи.
Виж целия пост
# 449
Подарявам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия