Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 137
  • 1 101
# 555
Днес бяха заредили някакво количество детски плодови паучове и барчета.
Виж целия пост
# 556
Къде го виждате този купон "За семейството"?
Аз нямам такъв....
Виж целия пост
# 557
Това пише на купонът за замразени зеленчуци. И аз нямам такъв.
Виж целия пост
# 558
Видяхте / купихте ли кърпите които са от днес? Предвид грамаж на м² ми е ясно, че не са възможно най-плътните, но и не търся това.
Ако имате впечатления като мекота и изработка, моля споделете 🙂
Виж целия пост
# 559
Най-накрая са се свързали с данните от профила, затова е този етикет, моят е "за твоят любимец" (котката), но не давам такива лакомства Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Ребел , пипнах ги , че исках определен цвят. Не ми допаднаха, много са тънки. На сходни цени има в друга верига с по-добро качество (според мен)
Виж целия пост
# 561
Ребел , пипнах ги , че исках определен цвят. Не ми допаднаха, много са тънки. На сходни цени има в друга верига с по-добро качество (според мен)
Благодаря ти. Ако не те затруднява пусни в скрит текст коя е веригата.
Държа да са едноцветни / неутрални, да не са бели и да са с тези същите размери.
То и като гледам пак ще мина през магазина след 20.00 ч и най-много празния кош да намеря 🙃
Виж целия пост
# 562
Скрит текст:
Юск
Виж целия пост
# 563
За кое ново кафе става дума, днес гледах кафетата, но така и не видях да има ново?
Виж целия пост
# 564
Подарявам
Виж целия пост
# 565
От Великденските неща на Фаворина са заредили много хубави чаши (от пластмаса сякаш) - цветни с капаче (за чай, кафе) и вътре пълни с бонбони.
За подарък е супер. На брошурата ги няма, явно поетапно в седмиците ще ги публикуват, защото има цял регал сигурно с над 50-60 артикула.
Виж целия пост
# 566
Интересува ме ако някой днес е ходил в някой от магазините в Люлин и е обърнал внимание дали има налични формите за тарталети?
Виж целия пост
# 567
Обезмаслителят W5 от новата брошура върши ли работа? За почистване на аспиратор ми трбва.
Виж целия пост
# 568
Откакто открих това в турските магазини, друг обезмаслител не ползвам
Виж целия пост
# 569
При вас има ли черен пипер на зърна? Днес отидох специално за него, но даже етикет не видях. Само млян бял пипер имаше. Да не са го отлистили?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия