Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 137
  • 1 101
# 585
Аз ям сладко, но рулото с ванилов крем е направо все едно ядеш захар. Някой беше споменал преди дни, но не очаквах да е чак толкова.
Виж целия пост
# 586
Добре че казахте, аз толкова сладко не обичам, ще го прескоча Simple Smile
Виж целия пост
# 587
За кое ново кафе става дума, днес гледах кафетата, но така и не видях да има ново?
Така е изписан етикетът,, ново,,
Кафе мляно 3,50лв мисля че беше. В обедната ще го снимам.
Виж целия пост
# 588
Вчера търсих рулото с ванилов крем, но го бяха свършили. Козунакът със стафиди хубав ли е?
Виж целия пост
# 589
Вчера търсих рулото с ванилов крем, но го бяха свършили. Козунакът със стафиди хубав ли е?
Да.
Виж целия пост
# 590
За кое ново кафе става дума, днес гледах кафетата, но така и не видях да има ново?

Скрит текст:

Май това беше, снощи го потърсих от любопитство. Опаковката е 150 гр, не е вакуумна, има клапанче през което може да се усети ароматът. Мен не ме грабна, та не взех, а и излиза по-скъпо от това, което по принцип купувам в 250 гр. опаковка.
Виж целия пост
# 591
Черен пипер и други подправки на зърна/млян, в пликчета или насипно вземам от  Четвъртък пазара....
Виж целия пост
# 592
Няма да стигна до Метро само заради черен пипер...
Липсва ми скирелата. В други държави извън България предлага ли се все още, т.е. дали има шанс пак да "дойде" и тук?🤔

е вземи си насипен от женския пазар Wink
Виж целия пост
# 593
zenata, то да взема, ама съм в Пловдив.😃
Лидълският черен пипер на зърна ни е любим вкъщи. Дано го върнат в асортимента.
Къде е това клапанче на новото кафе? Погледнах го и аз (сякаш по-червена е опаковката на живо), но не знаех, че има клапанче и не го забелязах. Любопитно ми е в тази опаковка дали се запазва ароматът на кафето...🤔
Виж целия пост
# 594
Добавям:

Добро утро, подарявам купоните:
Скрит текст:




Виж целия пост
# 595
За кое ново кафе става дума, днес гледах кафетата, но така и не видях да има ново?

Скрит текст:

Май това беше, снощи го потърсих от любопитство. Опаковката е 150 гр, не е вакуумна, има клапанче през което може да се усети ароматът. Мен не ме грабна, та не взех, а и излиза по-скъпо от това, което по принцип купувам в 250 гр. опаковка.
Да точно това е кафето.
Къде му е клапан чето за да се усети ароматът му?
Виж целия пост
# 596
даденАко някой ги иска, да пише
Виж целия пост
# 597
Да точно това е кафето.
Къде му е клапан чето за да се усети ароматът му?
Отпред на опаковката в горната част се пада горе долу където е надписът Bellarom или под него, не мога да се сетя точно. Напипва се иначе не си личи ако не знаеш, че е там.
Виж целия пост
# 598
Черен пипер на зърна в два вида опаковки и грамажи има във Фантастико. Специално погледнах преди малко.
Виж целия пост
# 599
При нас по принцип рядко има черен пипер на зърна. Намерих си голяма опаковка в малък квартален магазин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия