🎥 Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LXV 🎬

  • 46 552
  • 736
# 300
И аз гледах The Accountant 2 миналата седмица. Наистина си заслужава - готин каст, супер екшън, много хумор. Чудесна операторска работа и монтаж.
След това гледах и първа част - да си припомня историята. По-добре е наистина да се изгледа първо първата част - много неща бях забравила и ми беше трудно да навържа нещата.
Виж целия пост
# 301
Black Bag
Шпионски филм с претенция без екшън. На места доста муден. Тръгна добре, но бързо ме отегчи, че и стана предвидим. Не си хабете парите за кино, оставете си опцията да му заспите, или да превключите канала/смените платформата.

5 от 10
Виж целия пост
# 302
Тази тема съм я изгубила от много месеци, сигурно година и повече... Добре, че ви намерих. Ще наваксвам и благодаря за препоръките.
Аз препоръчвам (ако не сте го споменали напред) "Не затваряй очи". Прекрасен, каквото и да си говорим!
Виж целия пост
# 303
Вчера изгледах  Seungbu - The Match
Страхотно разказана история по действителен случай. Препоръчвам.
Виж целия пост
# 304
Вчера изгледах  Seungbu - The Match
Страхотно разказана история по действителен случай. Препоръчвам.

Актьорът в главната роля участва и в Калмарите, нали?
Виж целия пост
# 305
Вчера изгледах  Seungbu - The Match
Страхотно разказана история по действителен случай. Препоръчвам.

Актьорът в главната роля участва и в Калмарите, нали?
Да, макар че аз не харесвам този сериал. Този актьор ,както и повечето актьори от този филм са добре  известни в ЮКорейската кинематография.
Виж целия пост
# 306
Доста бързо му мина хайпа на Тъндърболтс* и у нас и по света.
Общо взето няма нищо за отбелязване този уикенд, всичко е спокойно и логично.
Питанката е дали Майнкрафт ще мине $1 млрд. световен приход. Според мен, да.

И разбира се чакаме финалната Мисия на Том Круз. 😊





Виж целия пост
# 307
Първите коментари не са за нещо "уау", но ще се гледа последният филм за Итън.
Виж целия пост
# 308
И аз гледах The Accountant 2 миналата седмица. Наистина си заслужава - готин каст, супер екшън, много хумор. Чудесна операторска работа и монтаж.
След това гледах и първа част - да си припомня историята. По-добре е наистина да се изгледа първо първата част - много неща бях забравила и ми беше трудно да навържа нещата.
къде го гледа?
Виж целия пост
# 309
Откраднах я от темата за смешни снимки, но като цяло обобщава доста неща. 🤣

Виж целия пост
# 310
Да, много провокативно и иновативно Wink
Виж целия пост
# 311
'Locked' -  крадец (в ролята е Бил Скарсгард) бива заключен в луксозен джип, докато го тараши. Истинско удоволствие е дори само гласа му да слушаш на Антъни Хопкинс и без да го виждаш.

'Havoc" - Joy. Какво да кажа, една безсмислена безкрайна пуцанка, но мазохистично го изгледах заради Том Харди.
Виж целия пост
# 312
Locked ме изненада. Като видях началото и заглавието си помислих,  че ще е безкрайна скука час и половина да гледам сам човек в кола . Обаче държи в напрежение през цялото време и повдига някои социални и морални въпроси.
Виж целия пост
# 313
mystic woman, аз съм в Англия, в едно малко градче - има много готино кино, на 15 минути пеша от вкъщи - тук гледах The Accountant 2.
Гледах и Conclave , не знам защо сега го пуснаха, вие сигурно сте писали вече за него; филмът е от ноември 2024. Прекрасна актьорска игра, не очаквах, че любимия ми Stanley Tucci (Inside Man) е в каста и много му се израдвах. Иначе, според очакванията, нямаше екшън, основно се ритаха по кокалчетата (образно казано), вадиха кирливи ризи и накрая врътнаха един plot-twist (аз очаквах кого ще изберат за папа, ама за подробностите нямаше как да се сетя Joy). Мъжът ми каза, че идва да ми прави компания и да подремне в салона, но не затвори очи - значи все пак държи под напрежение филмът Grinning. Като се сетя - той и на Опенхаймер се канеше да спи, но не му се получи Joy.
Киното:
Скрит текст:



Виж целия пост
# 314
Не знам дали знаете, но Конклав има огромна фен база, която шипва кардиналите. Има и много фенфикшън по темата (виждала съм да се коментира в Редит и Х, не съм чела произведенията).

Искам да кажа - явно въздейства на въображението на някои хора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия