Пъзели 69

  • 27 276
  • 740
# 405
Уау, ти кога стигна чак 300?😯
Аз имам 3 кутии с 1000 части и 1 с 2 коледни*1000 части.
Виж целия пост
# 406
Ravensburger, 1000 части - На плажа

Нещо съм на вълна редене, кутии навсякъде ми се мотат в краката, кои редя и лепя, кои за да продам, пролетно разчистване Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 407
А аз свалих моите до 32 пъзела.не мога да повярвам, но не купувам нищо, само редя бавно, но славно. Решила съм да наредя всички.
Виж целия пост
# 408
Уау, за Hot Summer, не съм изненадана, но Йоанка, браво. Как стана тази работа?
Евето, не е чак такава изненада, с широка ръка, само да й хареса нещо и вече е нейно.
Аз държа фронта с около 100 пъзела, но се успокоявам с мисълта, че редя много , от началото на годината имам 70+ наредени. Като се замислиш за половин година мога да отметна 100 пъзела.

И като стана дума за тъмни пъзели, ето един Кинкейд, майстор на светлината, както го наричат Stuck Out Tongue Winking Eye Има нещо вярно в това, докато го редиш всичко е черно, като го завършиш и светва.
Виж целия пост
# 409
Fishing Spot - Castorland 1000
Виж целия пост
# 410

Игривото мече, 1000 части
Black Sea

Голям сладур, много ми хареса! Реди се леко и забавно, без да натоварва.
Виж целия пост
# 411
Еве, чакаме разчистването. Аз от толкова време не съм купувала пъзел, че мъжа ми вчера ми вика, купувай си, купувай си! Нали след това ги продаваш! Представяте ли си, станало му е неудобно, защото по-рано му казах, че единственото нещо, което съм си купувала за мен са пъзели и че и това съм спряла.
Иначе аз съм отворила едни понички от gurgulina и ги редя вече един месец, може и повече, защото имам изпити.
Виж целия пост
# 412
И аз така, спрях да гледам. Това е единствения начин да не купувам. За съжаление прехвърлих харчовете. Сега купувам много книги, които нямам време да изчета. Явно от едното място на другото Simple Smile
Виж целия пост
# 413
Страхотни красоти сте наредили.
 Аз от седмица не съм редила и незнам още колко няма да редя, че изникнаха сто задачи. А и да се похваля имам само 9 останали ненаредени пъзели. Целта ми е постигната да са под 10. Сега ме е страх да купувам, че като се отприщя и стоп няма да има Joy
Виж целия пост
# 414
Здравейте! Миналата седмица наредих три прекрасни пъзела набързо (Благодарности на Йоана ☺), а сега скучая. Запаси нямам, само един на Gobble hill, който ме е страх да започна, вижда ми се много труден. Ще се радвам, ако някой ме има предвид, когато разчиства.
Виж целия пост
# 415
Задължително ще пусна първо на другарчетата Simple Smile
Мона Лиза днес ти звъннах да те видя накъде си Simple Smile дай знак да се видим.
Виж целия пост
# 416

Разкошен пъзел. Благодаря за възможността да го наредя. Извинявам се за кривата снимка, но не съм добър фотограф Simple Smile
Виж целия пост
# 417
И аз съм от хората с нулеви запаси на пъзели, та вашите трицифрени силно ме впечатлиха Animal See No Evil

Виж целия пост
# 418
Еве, даже не съм разбрала, от утре съм свободна, ще пиша.
И аз ще пусна в групата скоро разни пъзели, предния път просто забравих и ги пуснах на общо основание по групите, а не трябва така.
Еве, все се каня да те питам взе ли го онзи синия пъзел, направо много лесен ще е. Sweat Smile
Виж целия пост
# 419
Багажника ми е пълен с пъзели за раздаване Simple Smile
Онзи с мини частите го взех ама за Мими Simple Smile тя да се забавлява Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия