
иначе ти може и сама да отидеш до лаборатория и да пуснеш какво ли не - hcg, прогестерон, всякакви витамини, но като цяло със сигурност може да започнеш с метилирана фолиева киселина, б12, вит д3 +к2, вит ц 
аз съм инвитро знам точна дата уж на всичко ама при мен калкулатора днес показва 7+3 .Последен цикъл 26.01, трансфер 14.02 и в понеделник на ехографа показа 7+3 , а бях 7+1 .Как успяхте да ме прескочите всички с цикъл след мен в седмиците 👅👅👅👅Очакван термин 02.11 🌺🌺🌺
аз съм инвитро знам точна дата уж на всичко ама при мен калкулатора днес показва 7+3 .Последен цикъл 26.01, трансфер 14.02 и в понеделник на ехографа показа 7+3 , а бях 7+1 .Как успяхте да ме прескочите всички с цикъл след мен в седмиците 👅👅👅👅Очакван термин 02.11 🌺🌺🌺
Препоръчани теми