Термин Ноември 2025

  • 36 995
  • 741
# 90
И аз съм за, но имам само месинджър. Дайте сигнал когато я направите.
Виж целия пост
# 91
И аз съм за
Виж целия пост
# 92
И аз съм ЗА🥰
Виж целия пост
# 93
И аз съм за може и Вайбър група 😇
Виж целия пост
# 94
Момичета днес бях на втори преглед, и съм в края на 7 г.с. и началото  на 8 г.с (това са думите на докторката) даже и сърчицето чухме. Уж всичко е нормално, но ми изписа дуфастон без да имам кървене или каквото и да е било зацапване и без да сме пуснали изследване на прогестерона, според вас това нормално ли е?

ПС: Аз също съм за група ✌
Виж целия пост
# 95
Аз съм на утрогестан от 4та седмица,поради еднократно зацапване ,имах си нормален прогестерон ,но въпреки това ми го изписаха 2×2 глобули сутрин и вечер,не се притеснявайте ,лекарите така се презастраховат.Момичета как е емоционалното ви състояние сега,аз се усещам доста лабилна,на моменти плача,после черни мисли и депресии ме нападат,направо съм на въртележката,дано отмине.....а и мъжът ми много ме дразни на моменти,направо не се издържа
Виж целия пост
# 96
Аз съм със смесени чувства за група и тук ми е ок.
Lookatthestars11 ти пита шо защо ти го изписва АГ-то?

Аз чакам със затаен дъх прегледа в петък и се надявам всичко да е наред.
Виж целия пост
# 97
Здравейте, плахо се включвам и аз. Simple Smile
Последна менструация: 11.02
В момента съм 5+2 и термин по приложение 17.11.
Днес на обяд съм на първи преглед Simple Smile
Приятно ми е да съм част от вас
Виж целия пост
# 98
Вчера бях на първи преглед - 5+3 дни, върви с 2 дни напред, заради ранната овулация. Всичко е точно, както трябва да бъде. Следващата седмица отново ме викат, за да чуем пулс вече. 🙏❤
Виж целия пост
# 99
Аз съм със смесени чувства за група и тук ми е ок.
Lookatthestars11 ти пита шо защо ти го изписва АГ-то?

Аз чакам със затаен дъх прегледа в петък и се надявам всичко да е наред.

Питах и ми каза, че все още е рисково и има опасност от спонтанен аборт въпреки, че за сега всичко е нормално. Не се знаело след час какво ще се случи… И ми каза да го пия 3 х 1 всеки ден, но не ми каза до кога.
Виж целия пост
# 100
Не се притеснявай с прогестерон не можеш да предозираш, така, че по добре да го приемаш отколкото липсата му да доведе до нежелани последици
Виж целия пост
# 101
Здравейте и от мен. Тихо, тихо пристъпвам.
Най-накрая дочаках този преглед днес. Първи. 9к.с. и половина според доктора, по приложение бяха 7+2. Предполагаем термин 22ри октомври. Чухме сърчице, разбира се, с коремен видеозон. Имаме кака на 7г.
Виж целия пост
# 102
С един ден разлика сме моят последен цикъл беше на 12.02 😇
Днес и аз съм на първия преглед


Здравейте, плахо се включвам и аз. Simple Smile
Последна менструация: 11.02
В момента съм 5+2 и термин по приложение 17.11.
Днес на обяд съм на първи преглед Simple Smile
Приятно ми е да съм част от вас
Виж целия пост
# 103
Момичета ,аз също съм за  групата , моля който иска да участва да си каже  профила , за да ви добавя ! 🩷
Пожелавам лека бремеменост на всички ! 🩷🩷🩷 Само кажете , къде ще ви бъде по удобно Вайбър или месинджър
Виж целия пост
# 104
Здравейте, плахо се включвам и аз. Simple Smile
Последна менструация: 11.02
В момента съм 5+2 и термин по приложение 17.11.
Днес на обяд съм на първи преглед Simple Smile
Приятно ми е да съм част от вас
Аз съм с последен цикъл на 10.02 и ще ходя на първи преглед на 25ти..
Да кажеш, как е минало днес, защото и аз нямам търпение вече 😍
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия