Термин Ноември 2025

  • 36 989
  • 741
# 60
Честно казано,аз пуснах за свое спокойствие 😅 при мен лекарят изписа ношпа при болка, понеже както споменах, имам нисък прогестерон,а предната бременност също ми бяха изписали ношпа,защото имах киста на жълто тяло
Виж целия пост
# 61
А как го пиеш? Аз също имам киста, но лекарят не ми даде много информация. Всяка вечер си слагам Утрогестан, по негова препоръка. През деня пия по едно хапче Абофолик мета.
Виж целия пост
# 62
Същото! Утрогестан и дуфастон ми изписаха на мен. Колко беше твоят прогестерон? Моят 39, уж по таблици е в норма,но през предната бременност имах много проблеми,защото спадаше много бързо и този път без чакане съм на терапия 😅 Ами,лекарят каза при болки да пия,иначе ми каза,че макс е 3 пъти на ден по 2 таблетки
Виж целия пост
# 63
Не съм мерила прогестерона. Никакви изследвания не съм правила. Питах моя АГ, каза да изчакам до следващия преглед, тогава щял да ми изпише всички изследвания
Виж целия пост
# 64
Моят първи преглед мина и май е трябвало още да изчакам. Както и предполагах е късна овулация и сакчето/ембриона отговарят на 6 г.с., а не 7.г.с както е по приложението, което гледам. Попринцип аз си следих овулацията с тестове този месец и да, когато трябва да е, я нямаше и малко го бях отписала този месец, но явно все пак по-късно се е появила. Вика ме пак на преглед другия петък да проверим дали всичко е наред и сега май ми е по-притеснено от преди. Weary

Ще се затрупам пак със задачки и ще гледам бързо да ми мине следващата седмица и всичко да е наред.
Виж целия пост
# 65
Всичко ще е наред, не се тревожи! ❤  При мен пък овулацията е ранна и много се чудя реално в коя седмица съм. 😂 Все още не съм била на преглед и все това мисля.

Моят първи преглед мина и май е трябвало още да изчакам. Както и предполагах е късна овулация и сакчето/ембриона отговарят на 6 г.с., а не 7.г.с както е по приложението, което гледам. Попринцип аз си следих овулацията с тестове този месец и да, когато трябва да е, я нямаше и малко го бях отписала този месец, но явно все пак по-късно се е появила. Вика ме пак на преглед другия петък да проверим дали всичко е наред и сега май ми е по-притеснено от преди. Weary

Ще се затрупам пак със задачки и ще гледам бързо да ми мине следващата седмица и всичко да е наред.
Виж целия пост
# 66
Момичета, в коя г.с. се записваше консултацията по ЗК?
Виж целия пост
# 67
Момичета, в коя г.с. се записваше консултацията по ЗК?

Мисля, че след 12 г.с. беше.

LadyK3 надявам се и аз всичко да е точно, докторът, като цяло не се е притеснил нещо, даже ми каза и изследния да направя другия петък преди часа ми, та смело напред.
Виж целия пост
# 68
Каква е тази консултация?
Виж целия пост
# 69
Мисля, че това е моментът, в който вече се водиш официално бременна и го вписват документално (може да говоря глупости). Май е към края на първия триместър, но честно казано не съм сигурна. 😅

Каква е тази консултация?
Виж целия пост
# 70
Добро утро и от мен.
Плахо се записвам и аз при вас с предполагаем термин 17 ноември ❤️
С доста + тестове..2 дни закъснение и болки ниско долу от около седмица 😊
Виж целия пост
# 71
Здравейте, вчера мина първият ми преглед и се видя сак с ембрионче при 14 дни закъснение. Следващият преглед ще е след три седмици, като пия неофолик и хормон за щитовидната. Казаха ми, че записват за ЖК след потвърден пулс. При мен се наложи да посетя друг лекар за установяване на бременност, който по принцип не следи и другия път ще отида при този, когото бях си набелязала, но се притеснявам дали има шанс да ми откаже да ми води ЖК, т.к. бил единственият, който води в тази болница, а на мен ми е много удобно там? Имате ли някакви предположения..
Виж целия пост
# 72
Момичета, от както забременях не мога да ходя нормално до тоалетна, отива към запек, а аз през живота си никога не съм имала такива проблеми. Когато не отида повече време и усещам едно неразположение ниско долу, снощи обаче беше много силно - започна да ми пари чак, отделно ме и болеше. Много се притесних да не би да има някакъв проблем, с 300 зора се случиха нещата и мигновено ме отпусна. Някоя от вас изпитвала ли е нещо подобно? Мисля, че трябва да взема някакви мерки..
Виж целия пост
# 73
Аз , също в момента съм с много тежък запек , но попринцип си имам проблем обаче сега е още по-зле , аз вчера също бях с болки в карема и в кръста чух се с моята АГ и ми каза , че това е нормално сега , но да взема но-шпа и ми даде един сироп за запека Лактулоза , също пия и топла вода някак си да стимулирам нещата , но за сега няма ефект сиропа го пробвах тази сутрин за пръв път и чакам , за да видя дали ще има полза ям киви и круши , но и с тях нямам успех ...
Пожелавам лека бременост на всички , бъдете здрави ! 🩷🩷🩷
Виж целия пост
# 74
Привет, как се справяте с апетита? При мен хич го няма и ми е много трудно да ям.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия