Термин Ноември 2025

  • 36 992
  • 741
# 75
Ами ям предимно салати, плодове и леки храни.
На сила гледам да не се тъпча. Веднъж на ден ям както си му трябва, а другото е плодове,салати и снаксове. 😆
Виж целия пост
# 76
Аз проблеми с яденето нямам, ям си бая добре бих казала, чак се притеснявам. Като не ям и ми става лошо, та гледам да хапвам.
Виж целия пост
# 77
Здравейте дамии.
Включвам се плахо в темичката и аз. Това ще ми е трета бременност, и се надявам всичко да е наред. Първото ми бебче за жалост на 20 ден почина, а второто се наложи кюретаж по мед. причини. И сега отново съм бременна вчера си пуснах кръвен и прогестерон, утре ще пусна повторно и дано се удвоява и да е една нормална бременност. Чхг ми беше 99 а прогестерона 17.
С доста късна овулация съм, и също имам тромбофилия. Божеее отплеснах се съвсем. Желая успех на всички и един пухкав финал.
Виж целия пост
# 78
Успех!!! ❤

Здравейте дамии.
Включвам се плахо в темичката и аз. Това ще ми е трета бременност, и се надявам всичко да е наред. Първото ми бебче за жалост на 20 ден почина, а второто се наложи кюретаж по мед. причини. И сега отново съм бременна вчера си пуснах кръвен и прогестерон, утре ще пусна повторно и дано се удвоява и да е една нормална бременност. Чхг ми беше 99 а прогестерона 17.
С доста късна овулация съм, и също имам тромбофилия. Божеее отплеснах се съвсем. Желая успех на всички и един пухкав финал.
Виж целия пост
# 79
Момичета глътка въздух за мен - вече чухме и сърчицето днес и всичко според лекарката върви точно както трябва
Виж целия пост
# 80
Здравейте отново, мамии.
Днес бях повторно на чхг и резултата се удвоява. Остана да поизчакам малко за преглед, че сега още нищо няма да се види.
Виж целия пост
# 81
Момичета глътка въздух за мен - вече чухме и сърчицето днес и всичко според лекарката върви точно както трябва

В коя седмица 🥰

Нефи, на теб кой ден и колко беше чйг първия път и сега втория?
Виж целия пост
# 82
Според календара 7+1 , според ехографа 7+3
Виж целия пост
# 83
И аз вече официално в 7ма седмица,днес чухме и сърчице
Виж целия пост
# 84
Момичета глътка въздух за мен - вече чухме и сърчицето днес и всичко според лекарката върви точно както трябва

В коя седмица 🥰

Нефи, на теб кой ден и колко беше чйг първия път и сега втория?
Look
1. Чхг-91,прогестерон 17 на 15.03
2. Чхг-198,прогестерон 19 на 17.03
Реално днес ми е 1 ден от закъснението
Виж целия пост
# 85
Здравейте, момичета. Да се представя и аз, в 6 г.с съм, видя се ембриона миналата седмица на преглед. За сега всичко върви добре, като изключа неразположенията в корема ниско долу понякога. Искате ли да си направим общ чат в Месинджър, мисля че ще е по-удобно да си пишем?
Виж целия пост
# 86
Аз съм за с две ръце:hugs:
Виж целия пост
# 87
Супер, как ще се включваме?
Виж целия пост
# 88
И аз съм ЗА🥰
Виж целия пост
# 89
Някой да направи група във Фейсбук и от там ще направи чат, на когото му се занимава ☺
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия