Термин Ноември 2025

  • 36 992
  • 741
# 315
Аз от днес съм със зверско повръщане... Гаденето остана в миналото.. Сега този кошмар, ще ме съсипе.. 🤮
Виж целия пост
# 316
Мама, дано да е нещо кратковременно и да отмине бързо Hug

DimB, с двете дечица ще се справите, изобщо няма какво да го мислите. За лекарствата не мога да помогна, предполагам сте опитвали с капки на Бах и подобни натурални успокоителни. За нещо друго наистина коментирайте по-добре с лекар.
Виж целия пост
# 317
Гадене нямам точно, но много ми се вие свят. Днес си измерих кръвното и се оказа,че е ниско. Запек поне нямам.😁
Виж целия пост
# 318
Здравейте мили момичета,аз от три дни съм с някакъв вирус,температура до 39 гр,запушен нос и кашлица,пия само парацетямол,вчера обаче си позволих и половинка аналгин,тъй като темп не спадаше и се притеснявам да не се отрази на плода,аз съм вече 9та седмица,капки за нос също слагам ,защото бабините рецепти не помагат....направо така се тръшнах.Пазете се,че явно върлува лош вирус
Виж целия пост
# 319
Мама, дано да е нещо кратковременно и да отмине бързо Hug

DimB, с двете дечица ще се справите, изобщо няма какво да го мислите. За лекарствата не мога да помогна, предполагам сте опитвали с капки на Бах и подобни натурални успокоителни. За нещо друго наистина коментирайте по-добре с лекар.

Здравейте, много благодаря за отговора! Да, пробвах с капките на Бах, но няма много ефект от тях, знаете.. но ще го мисля:) благодаря:)
Виж целия пост
# 320
Да се похваля и аз, днес бяхме на доктор
5 седмица видя се сакче със жлътно мехурче, 6мм и на 14ти април сме отново да чуем сърчице❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 321
Здравейте, в 5+ 4 г с съм и от вчера имам едно течение като вода което ме притеснява според вас нормално ли е и също така следобед съм страшно уморена и нямам сили за нищо след 2 дни съм на преглед ама ще се побъркам до тогава…
Виж целия пост
# 322
Здравей, ти точно 5та седмица ли си?
Аз ходих на преглед в 5+3 заради зацапване и се видя плоден сак, но за жлъчното мехурче доктора не беше сигурен....

Да се похваля и аз, днес бяхме на доктор
5 седмица видя се сакче със жлътно мехурче, 6мм и на 14ти април сме отново да чуем сърчице❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 323
Здравей, ти точно 5та седмица ли си?
Аз ходих на преглед в 5+3 заради зацапване и се видя плоден сак, но за жлъчното мехурче доктора не беше сигурен....

Да се похваля и аз, днес бяхме на доктор
5 седмица видя се сакче със жлътно мехурче, 6мм и на 14ти април сме отново да чуем сърчице❤️❤️❤️


В 5+5 съм , не съм се уточнила
С предната ми бременност так бях с много късна овулация и на първия преглед видяхме само плоден сак без нищо вътре, даже моята докторка почти нямаше надежда , но след една седмица видяхме ембрион с пулсаций, така че изчакай и не се притеснявай излишно!
А за зацапването какво ти казаха?
Виж целия пост
# 324
Не се разбра от къде е , уж няма кървене. То е бежаво, светло, не било кръв.
Изписаха ми утрогестан и спря на следващия ден за щастие .
Виж целия пост
# 325
Здравейте и от мен 🤗
Записвам се и аз с първа бременност в 8+2 с термин на 8.11

Бях на два прегледа досега и на последния на 27.03 се чу и сърчице Simple Smile) предстои ми пренатест другата седмица като все още се колебая между Cell Genetics (Niptify) и Vision+ като ми се иска да е на cellgen, но ме спира това, че ги изпращат в Естония 🤷‍♀️

Изчетох цялата тема, но никъде не видях въпроси свързани със секса през първия триместър 🫣 та, как са при вас нещата - имате ли желание, правите ли или по-скоро не?

Пожелавам лека бременност на всички бъдещи мами на скорпиончета и стрелци 🫶
Виж целия пост
# 326
Желание имам за трима Joy правих само веднъж, откакто разбрах, че съм бременна, но това е само по стечение на обстоятелствата, не поради липса на желание Grinning

Стига да няма някакви проблеми, смятам да си правя секс Sweat Smile

Пренатест мисля да правя на Вижън.
Виж целия пост
# 327
Миналата седмица бяхме на преглед 6+3 , видяхме и чухме сърчицето, уникално чувство ❤. Слава Богу, за сега всичко е наред, но тъй като съм разстроена 🙄 и получавам зацапване, в следствие на това, от вчера съм на утрогестан по 2 таблетки вечер. Не ми влияе особено добре, вие ми се свят моментално след приема, но е страничен ефект. Grin За разстройството приемам отново от снощи смекта и ентерол и сякаш се повлиявам.
Другият месец отново съм на преглед и ще обсъждаме изследванията, които трябва да ми се направят, както и пренаталния тест.
Относно половия контакт, докторката ми ме
посъветва до 12г.с да се въздържаме.
Виж целия пост
# 328
Миналата седмица бяхме на преглед 6+3 , видяхме и чухме сърчицето, уникално чувство ❤. Слава Богу, за сега всичко е наред, но тъй като съм разстроена 🙄 и получавам зацапване, в следствие на това, от вчера съм на утрогестан по 2 таблетки вечер. Не ми влияе особено добре, вие ми се свят моментално след приема, но е страничен ефект. Grin За разстройството приемам отново от снощи смекта и ентерол и сякаш се повлиявам.
Другият месец отново съм на преглед и ще обсъждаме изследванията, които трябва да ми се направят, както и пренаталният тест.
Относно половият контакт, докторката ми ме
Посъветва до 12г.с да се въздържаме.

Може би заради зацапването е казала да се пазите до 12гс🌸 дано всичко мине леко и безпроблемно до другия преглед.
Виж целия пост
# 329
Напълно възможно. Благодаря ти! 🤗
Миналата седмица бяхме на преглед 6+3 , видяхме и чухме сърчицето, уникално чувство ❤. Слава Богу, за сега всичко е наред, но тъй като съм разстроена 🙄 и получавам зацапване, в следствие на това, от вчера съм на утрогестан по 2 таблетки вечер. Не ми влияе особено добре, вие ми се свят моментално след приема, но е страничен ефект. Grin За разстройството приемам отново от снощи смекта и ентерол и сякаш се повлиявам.
Другият месец отново съм на преглед и ще обсъждаме изследванията, които трябва да ми се направят, както и пренаталният тест.
Относно половият контакт, докторката ми ме
Посъветва до 12г.с да се въздържаме.

Може би заради зацапването е казала да се пазите до 12гс🌸 дано всичко мине леко и безпроблемно до другия преглед.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия