това, което гледате, е 100г протеин/само прах/, а не 100мл разтворена доза. 100ина кал има една доза, фитнес протеините също са в този диапазон - 100-150 на доза. Аз продължавам да си пия нормален изолат/суроватъчен и добре ми се отразява, сравнявайки съставките с пренатален - сходни са, пък и избирам такива уж по-надеждни /немски и т.н./.
ще пиша. Ако пак не ми допадне, ще го подаря на някоя от вас.
чорапите ми се бяха отбелязали необичайно на глезените, абе баш подуване. И се шашнах, че в семейството имаме разширени вени, а аз не носих регулярно компресиращите чорапи, а планирах да почна от 2ри триместър.. Вечер си стоя по 5-10 мин. с краката на стената. Днес, разбира се, сложих и чорапи, приготвих си и dry brush за стимулиране на кръвообръщението. Дано съм редовна! Иначе не смея да спра солта, че ми помага с ниското кръвно, а и ми се яде по-солено. 





това, което гледате, е 100г протеин/само прах/, а не 100мл разтворена доза. 100ина кал има една доза, фитнес протеините също са в този диапазон - 100-150 на доза. Аз продължавам да си пия нормален изолат/суроватъчен и добре ми се отразява, сравнявайки съставките с пренатален - сходни са, пък и избирам такива уж по-надеждни /немски и т.н./.
ще пиша. Ако пак не ми допадне, ще го подаря на някоя от вас.
чорапите ми се бяха отбелязали необичайно на глезените, абе баш подуване. И се шашнах, че в семейството имаме разширени вени, а аз не носих регулярно компресиращите чорапи, а планирах да почна от 2ри триместър.. Вечер си стоя по 5-10 мин. с краката на стената. Днес, разбира се, сложих и чорапи, приготвих си и dry brush за стимулиране на кръвообръщението. Дано съм редовна! Иначе не смея да спра солта, че ми помага с ниското кръвно, а и ми се яде по-солено. 
Ходих в Цибалаб и също трябваше да чакам 2 часа в лабораторията. Пита ме в началото дали да пуска и инсулин, аз нямах идея, но реших да е всичко, за да не се налага да го повтарям.
След това четох, че при бременност нямало смисъл да се изследва инсулина.
(( и последните дни - страшна жажда! Досега го отдавах на анемията, но с тая неутолима жажда се притесних за ГД.. и ще тичам до аптека за глюкомер първо, ако има завишени стойнасти, ще взема и CGM. Някоя от вас беше споделила, че ползва глюкомер, може ли да сподели колко време след хранене и колко пъти на ден 😊
(( и последните дни - страшна жажда! Досега го отдавах на анемията, но с тая неутолима жажда се притесних за ГД.. и ще тичам до аптека за глюкомер първо, ако има завишени стойнасти, ще взема и CGM. Някоя от вас беше споделила, че ползва глюкомер, може ли да сподели колко време след хранене и колко пъти на ден 😊
Но от седмица и нещо забелязвам такава линия и на врата. Първоначално мислех, че е бръчка, но си е чиста пигментация все едно имам дебела бръчка около врата. Отделно и гърдите ми станали хиперпигментирани - буквално по три пръста около ареолите имам пигментация, а самите ареоли все едно са ми станали двойни и те.
Това най-вероятно аз си го въобразявам, но ако не е мърдал дълго време и пусна някоя от тези песни и почва да шава. Препоръчани теми