Hell’s Kitchen България_сезон 7 | тема трета

  • 34 239
  • 746
# 135


Шеф Ангелов трябва да се извини на Ивайло, заради това, че го унижи пред всички. И лесбитата да се извинят също! Той си приготви всичко сам, а русото лесби чийтва и си печели имунитет с измама.
Ако няма възмездие поне в следващия епизод, остава много лош вкус след цялата тази несправедливост.
Виж целия пост
# 136
Попадна ми и някакъв подкаст с Кенан и Симона /и тези двамата имат подкаст, осребряват участието си/, с Абигейл, приятелката на Тоника. Изключително добре и нормално изглеждаща жена, разведена с две деца, бивша циркова артистка. Разбира се, един час подкаст няма да слушам, но ми стана смешно как всьо и вся гледа да генерира....нещо от сеирите в сезона.

Абигейл е много популярна в ТикТок през последните 1-2 години, снимаше редовно от караваната, в която живееха с мъжа ѝ и двете деца, докато обикаляха с цирка. Едното дете е от този мъж, другото от предишен. Не ми се рови, но съм убедена, че тя качваше от тази каравана съвсем до скоро, когато спря обаче, стана видимо ясно, че вече не работи в цирка и се е разделила с мъжа си. Изглеждаше като самотна майка, със сигурност хетеро, но явно е имало нещо друго паралелно... Даже се чудих как се справя финансово тази жена, предвид че основен доход вече ѝ е ТикТок.

Абигейл сподели, че я ревнувала много Тоника още от началото, не ѝ станало приятно от кадрите от предния епизод, но сега се опитва да приеме нещата като сценарий. Ако се е случило нещо между двете, щяла да ѝ прости, защото имала в живота си много кофти връзки (очевидно и два развода), а с нея се разбирала много добре. Със сигурност би приела в дома им червените, ако има възможност да спечелят гостуване в тях. Имала е и връзка с друго момиче, което било супер агресивно към нея. Въобще тази 30-годишна жена ми скри шапката...

Иначе Тоника била много различна отвън, по-общителна, много привързана към семейството и приятелите си. Всичките ѝ гаджета били красиви жени.
Виж целия пост
# 137
Христо ще да е . Тих е ,не произвежда контент.  Не им е нужен
м да...то пък щото Владов изпъква. Грам.
Виж целия пост
# 138
Каквото и да си говорим много читави готвачи отпадат преди разни неадекватни персони в кухнята, само защото не правят сеир и са скучни. Христо например имаше много повече кулинарен потенциал от Яница или Патрицио, но нали не се натиска под чаршафите с представители от своя пол и не дрънка глупости като крачетало по синхроните и се оказва ненужен на продукцията. Пак така миналата година Симона която беше като муха без глава в кухнята я държаха до последно, а други по-кадърни си тръгнаха рано рано.
Виж целия пост
# 139

Скрит текст:
Шеф Ангелов трябва да се извини на Ивайло, заради това, че го унижи пред всички. И лесбитата да се извинят също! Той си приготви всичко сам, а русото лесби чийтва и си печели имунитет с измама.
Ако няма възмездие поне в следващия епизод, остава много лош вкус след цялата тази несправедливост.
Точно на този кадър се вижда, че еспумата на Тоника си седи на нейната маса, а Виктория сипва от своята кана.
Виж целия пост
# 140
Христо не е ненужен,а скучен за предаването!
Изпълнителен,а в предаването е нужен сеир на който хората да се радват.
Виж целия пост
# 141
Каквото и да си говорим много читави готвачи отпадат преди разни неадекватни персони в кухнята, само защото не правят сеир и са скучни. Христо например имаше много повече кулинарен потенциал от Яница или Патрицио, но нали не се натиска под чаршафите с представители от своя пол и не дрънка глупости като крачетало по синхроните и се оказва ненужен на продукцията. Пак така миналата година Симона която беше като муха без глава в кухнята я държаха до последно, а други по-кадърни си тръгнаха рано рано.
именно...чудя се що се хващат на това изиграно хоро??? Да отнасят хейт от един кукльо на конци Ангелов.
Виж целия пост
# 142
Ами да ви кажа не знам дали хората наистина искат сеир вместо спокойно кулинарно предаване. Във фейсбук страницата ги правят на нищо в момента заради лесбо сцените и измамата с еспумата.
Виж целия пост
# 143
Точно на този кадър се вижда, че еспумата на Тоника си седи на нейната маса, а Виктория сипва от своята кана.
Има клипче (десетина секунди), не мога да го прикача тук. ФБ страницата ври и кипи след тази сценка. В коментарите има клипчета точно как Виктория се обръща и Тоника вади еспумата изпод масата.
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1213843884082296&id=100063700867122
Виж целия пост
# 144
Много грозно всички нападнаха момчето,как не било мъжко....те били отбор....и т.н
И на мен ми идват в повече тези свалки и натискания под чаршафа между Тоника и Вики,квот ще си правят да го правят навън не е мястото в това предаване...айде леко заиграване като Марина и Шкодров как да е ама ....
Патрицио незнам защо е там,на мен не ми изглежда да има някакви кой знае какви умения,шеф Ангелов си призна че му е любимец и най-вероятно заради това е още там
Виж целия пост
# 145
Отбор,  не отбор …. Всеки се бори за 100 хиляди лева, естествено, че не трябва се мълчи, ако се види нередност. Лошото е, че шеф Ангелов си позволява да унижава хората доста често.
Виж целия пост
# 146
Златка дано се кротне малко след палачинка победа.
НеГущерова не могла да прави палачинки, голямата домакиня, тц тц

Признавам си, че така и не разбрах дали излъгаха лесбийките. При положение, че има камери дали биха посмели? Видях кадъра по Нова, но само веднъж го гледах, докато го дадоха, не съм връщал и стопирал, но не ми се вярва и шеф Ангелов да падне толкова ниско и да подкрепи лъжа, че и после да дават кадър с който да го изложат. Абсурдно ми звучи. От клипа от фейса се вижда как Вики изсипва еспумата, ама там има повече количество от това, което и вади под масата Тоника. Има очевидна разлика в количеството. Не са едни и същи кани. Освен ако по-гъстата смес от на Тоника да я е пресипала в своята по-рядка. Не знам и аз. Моля, детективите тук да се активират и да се разбере истината. Аз нямам нито време, нито желание да се занимавам с глупости. Но ако момчето е несправедливо обвинено, шеф Ангелов страшно олеква.

Патрицио и той като Едуард, сто пъти втори шансове получава, докато други, които не генерират съдържание ги гонят още при първата издънка.
Като застанаха Грозев и Христо пред шефа бях 100% сигурен, че Христо ще е пътник. Следващия път като влезе гей, да започне и той да се натиска под чаршафите с мъж, ще остане по-дълго в шоуто. Голяма излагация с тези изпълнения този сезон. Само да вметна, че не исках да си тръгва Грозев. Човека ми е все така забавен.

Яница и Марина ми харесаха как водеха на паса, особено Яни. Някои си гълтат граматиката и изобщо не знаят какво се случва около тях. Това е нещо съвсем различно от това да готвиш. В ХК се иска и от двете, не само да готвиш.
Яница се изложи много с блендера, не знам какъв готвач е, дано да е от притеснение/припряност. Просто е абсурдно, не знам и аз.
Но харесва ми, това е положението. Като не се акцентира върху готвенето предпочитам да гледам хора, които им е кеф да са там и да са с позитивно настроение, а не скучни и мълчаливи хора, които са като призраци в кухнята. И да готвят добре, как ще разберем? Така или иначе ние никога няма да опитаме манджите им.
Ами заяви се по някакъв начин бе човек. Покажи характер, скръцни със зъби. Ако все още има хора, които не са наясно с това, си заслужават гоненето, защото са сбъркали формата.
Виж целия пост
# 147
Скрит текст:
Точно на този кадър се вижда, че еспумата на Тоника си седи на нейната маса, а Виктория сипва от своята кана.
Има клипче (десетина секунди), не мога да го прикача тук. ФБ страницата ври и кипи след тази сценка. В коментарите има клипчета точно как Виктория се обръща и Тоника вади еспумата изпод масата.
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1213843884082296&id=100063700867122
Вади еспумата изпод масата и я слага на масата, не я дава на Виктория. Виктория държи своята по-дълга кана. Wink
Скрит текст:
Виж целия пост
# 148
Тоника й даде цял блендер в следващия кадър, в който е еспумата.
Виж целия пост
# 149
Грозев се държи все едно е в Казарма...и все отритнат горкия Simple Smile Хубаво, че беше епизода за соца, та да блесне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия