В ДЕСЕТИ клас ще съм добре, щом изборът на профил спре!

  • 30 328
  • 765
# 660
Добро утро! Успех на седмокласниците на Ариана, Карз, и който още пропускам!
Виж целия пост
# 661
Мерси, Светлица! И iana28 е със седмокласник. Аз вече си изгризах нервите, а дзверът едва благоволи да си измъкне д-то от леглото.
Виж целия пост
# 662
Ех, знаех си, че и още някой има! Яна, извинявай, дано да е на късмет и за вас!
Виж целия пост
# 663
Стискам палци децата да се справят днес.Родителите на седмокласниците да са доволни и да се похвалите с добри резултати.Успех на децата!
Виж целия пост
# 664
Успех на седмокласниците! Стискам им палци!
Виж целия пост
# 665
Стиснати палци и от мен. Да са спокойни и късмет да имат!
Момичета с вас сме!
Виж целия пост
# 666
Успех на всички, които днес са на матура!
И спокойно. 🤗  Има живот и след това.😁
Виж целия пост
# 667
Успех на седмокласниците и здрави нерви да имат родителите им!

The omly one, за разходките в МОЛ - а мога да ти изпратя 8 годишна кифла. Гарантирам ти, че мъжете ти няма да те познаят. Освен това може да си намериш и ухажори с по - тъмен цвят на кожата, от онези, които все още се водят малцинство.
Виж целия пост
# 668
Седмокласниците сигурно свършват, но и от мен стиснати палци.
Виж целия пост
# 669
Емииии, те приключват или са приключили, нека само хубави резултати да имат. Да им е било лесно днешното НВО.

Онли, да ти пратя и мойта, стига да имаш голямо търпение и железни нерви. Мноу е капризна, па все едни ги избира, дет и на ум нема ти доди. За сметка на това и за теб ша помисли, все нещо ша ти ареса, ша иска да го пробваш, и ако го харесате взаимно, ша требва да съ купи.
Виж целия пост
# 670
Е, значи уредих се. Laughing
Майки на седмокласниците, доволни ли са децата от "Серафим" и "Урок по японски"? Май до сега не се е падало произведение от шести клас (визирам "Серафим").
Виж целия пост
# 671
Only, как да ти кажа, душо! Нито се е прибрал, нито телефона включил! 2-3 кила свалих от нерви от сутринта, а пък излизане с колата имам следобед и чашка не мога да си сипя!
Виж целия пост
# 672
Мамзел , благодаря права си. Но наистина ми натежа и исках да си споделя болката.От началото на годината се ядосваме ,че умни и талантливи деца намразват предмета ,който обичат заради човек , който явно не му е това призванието.Целия клас искаме да я сменят особено догодина , когато ще изучават профилирана математика.Вече съм споменавала  за това ,че сме подали официално оплакване от нея с искане за смяна,но отговор нямаме.
Виж, учителите не са свещени крави за да не можеш да си кажеш мнението, ако не си съгласен с тях. Да, дължи им се уважение, но точно толкова, колкото на всеки друг член на обществото. Отделно, те работят с публични ресурси, всичко и дъската на която пишат, и отоплението на училищата, и ремонтите, и всичко е платено от обществото. Съответно обществото има право да критикува обосновано. Обоснованата критика не е обида, а начин да накараш един човек да се замисли, дали не бърка някъде, ако има потенциал да мисли де. Така че, ако не сте съгласна с начина на работа на някой учител, не е проблем да го кажете, както във форума, където споделяме проблемите си, така и на нея лично или на ръководството.
Виж целия пост
# 673
Мамзел , благодаря права си. Но наистина ми натежа и исках да си споделя болката.От началото на годината се ядосваме ,че умни и талантливи деца намразват предмета ,който обичат заради човек , който явно не му е това призванието.Целия клас искаме да я сменят особено догодина , когато ще изучават профилирана математика.Вече съм споменавала  за това ,че сме подали официално оплакване от нея с искане за смяна,но отговор нямаме.
Виж, учителите не са свещени крави за да не можеш да си кажеш мнението, ако не си съгласен с тях. Да, дължи им се уважение, но точно толкова, колкото на всеки друг член на обществото. Отделно, те работят с публични ресурси, всичко и дъската на която пишат, и отоплението на училищата, и ремонтите, и всичко е платено от обществото. Съответно обществото има право да критикува обосновано. Обоснованата критика не е обида, а начин да накараш един човек да се замисли, дали не бърка някъде, ако има потенциал да мисли де. Така че, ако не сте съгласна с начина на работа на някой учител, не е проблем да го кажете, както във форума, където споделяме проблемите си, така и на нея лично или на ръководството.
А, не са я опитай да надигнеш глава, дори и тук в темата и моменталически долита "другарката" и ти набива канчето!
Виж целия пост
# 674
Ох, съвсем се притесних с тези снимки. Карах наборката да звъни на съученичка, да не би моята да е проспала искането им. Но и съученичката каза, че не им са искали снимки. Ей, за такива неща се ядосвам. Сега се чудя дали да звъня на класната утре.
Тъй сагата със снимките при нас продължава. Питам класната и получавам отговор "Никой нищо още не е казал!" Close
Надявам се като идем на почивка да не ми се звъни и да ми се искат снимки за утре. Rage
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия