Втора бледа черта на теста за бременност

  • 49 055
  • 1 076
# 405

Здравейте мамита 7 дни преди мц получих розаво течение което беше само 2 дни днес направих тест имам още 5 дни до мц като ходих по малка нужда само при извършване имах малко светла кръв
Отрицателен е.
И аз не се сдържах и сутринта направих, 4 дни до ц.

Отрицателен

Трябва да изминат няколко дни след това розово течение и тогава чхг то ще покаже
Виж целия пост
# 406
Здравейте
Само на мен ли ми се привижда 2-ра черта или по-скоро е изпарителна
Появи се сянка още в времето на отчитане


Виж целия пост
# 407
Аз не я виждам, но може да е от екрана.
Виж целия пост
# 408
За по сигурно направи друг след 2 дни, ако има бременност поне ще е нещо видимо.
Виж целия пост
# 409
Аз виждам нещо, но също съм за нов тест.
Виж целия пост
# 410







Това е теста от днес
Виж целия пост
# 411


Не виждам втора черта.
Виж целия пост
# 412
За мен са отрицателни всичките..
Виж целия пост
# 413
Отрицателни са.
Виж целия пост
# 414
И аз не виждам нищо.
Виж целия пост
# 415
Момичета,имате ли мнения относно този тест? Пише,че показва 7 дни преди закъснение и е подходящ при инвитро. Предстои ми започване на нова работа и ми се иска да знам малко по-рано.

Виж целия пост
# 416
7 дни преди цикъл е безумно рано. Не бих разчитала. По-скоро 2-3 дни преди може да направиш  и то тест с висока чувствителност.
Виж целия пост
# 417
Тези не съм ползвала. Единия четох че е с ниска за преди закъснения, другия за след закъснение. Ползвала съм друг вид подобни, но 7 дни няма да отчете правилно по скоро ден, два преди. Ако имаш някакво усещане че е станало по скоро кръвен тест би било по разумно и сигорно и дори за него мисля че е поне 4-5 дни преди цикъл.
Виж целия пост
# 418
Преди закъснение се прави тест с висока чувсвителност.
Виж целия пост
# 419
7 дни чак не, аз съм хващала 5 дни преди цикъл с чувствителност 10miu.
На Белийв про първият е с чувствителност 10miu, другият с 20 miu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия