Втора бледа черта на теста за бременност

  • 49 416
  • 1 091
# 420
Здравейте дали тези тестове за бременност за положителни
Виж целия пост
# 421
Никъде не виждам втора черта, съжалявам... Confused
Виж целия пост
# 422
На шурчек,се вижда някаква бледа черта. Повторете след 2-3 дена или кръвен.
Виж целия пост
# 423

 Здравейте има ли бременност
Виж целия пост
# 424
Да честито и до финал
Виж целия пост
# 425

 Здравейте има ли бременност
Дааааа 🍀като моя е
Виж целия пост
# 426
Здравейте момичета.
Моята история е малко объркваща
Цикъла ми е на 31 дни
Последна МЦ 02.09.
25.09. Започна леко зацапване светло розово и се превърна в алено червено в никъкъв случай не беше същото количество като при МЦ нямаше нито съсиреци нито да е обилно. Нямах никакви болки и дискомфорт , което не е типично за мен при МЦ.
Това кървене продължи 4,5 дни и спря .
Направих си няколко теста вчера и днес и всички излизат с абсолютно много бледа черта не знам дали са испарителни или не , но на 07.10 имам записан час при лекар да видим ако няма бременност,  защо почнах да кървя толкова рано . Според вас дали е възможно да има наистина бременност?
Този тест е от днес
Другите тестове са от вчера , но не съм ги снимала те са лентичките обикновените на лейди.

Виж целия пост
# 427
Здравейте момичета.
Моята история е малко объркваща
Цикъла ми е на 31 дни
Последна МЦ 02.09.
25.09. Започна леко зацапване светло розово и се превърна в алено червено в никъкъв случай не беше същото количество като при МЦ нямаше нито съсиреци нито да е обилно. Нямах никакви болки и дискомфорт , което не е типично за мен при МЦ.
Това кървене продължи 4,5 дни и спря .
Направих си няколко теста вчера и днес и всички излизат с абсолютно много бледа черта не знам дали са испарителни или не , но на 07.10 имам записан час при лекар да видим ако няма бременност,  защо почнах да кървя толкова рано . Според вас дали е възможно да има наистина бременност?
Този тест е от днес
Другите тестове са от вчера , но не съм ги снимала те са лентичките обикновените на лейди.


Здравей, имах подобна ситуация, тогава ми дойде с ден закъснение, аз не намерих кой знае каква разлика в цикъла си обаче след като спря течение имах много гадни спазми в стомаха и направих два теста, бяха положителни, след 2 дни бях на кръвен и той беше вече отрицателен. Нямаше някакво сигурно обяснение, казаха ми биохимична най-вероятно и хормона е бил по-висок и съм го хванала. Но вече след 2 дни е бил вече спаднал. Надявам се твоя случай да е с по-положителен край ☺
Виж целия пост
# 428
При последна менструация на 02.09, втората черта трябваше да е повече от видима. Според мен няма бременност.
Виж целия пост
# 429
Здравейте днес си направих тест за бременност ии изглежда така какво мислите.Имам и втори тест който мисля е отрицателен
Виж целия пост
# 430
Мисля,че са отрицателни. Извинявам се предварително, но какво е това мръсно място,мивката е ужасно черна..
Виж целия пост
# 431

Здравейте момичеета и аз да се включа, какво мислите за този тест, че и аз съм в чуденка датата за МЦ е за 10.
А и аз съм с болезнени гърди, прърпване в яйчниците ама бая и кръста ме пръска. 🫣
Виж целия пост
# 432

Здравейте момичеета и аз да се включа, какво мислите за този тест, че и аз съм в чуденка датата за МЦ е за 10.
А и аз съм с болезнени гърди, прърпване в яйчниците ама бая и кръста ме пръска. 🫣

Аз вярвам на теста и за мен е положителен.  Това е теста с който преди около 4г разбрах, че съм бременна 2 дни преди очаквана дата., та се оказах с по - ранна О.
На колко дни ви е цикъла?
Виж целия пост
# 433
На 30 горе долу от раждането още не се е нормалозирал кога дойде по рано кога по късно.
Виж целия пост
# 434

Нова съм според вас има ли нещо
Моля за мнение направен е вчера
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия