Втора бледа черта на теста за бременност

  • 49 431
  • 1 091
# 1 080

Момичета това е втория кръвен на 48 часа първия беше 35,5 ..
дали върви нормално според вас
Чакам отг от АГ -то ми ..
Виж целия пост
# 1 081
Върви си нормално, винаги има плюс, минус с малко отклонение. Успех!
Виж целия пост
# 1 082
Направих и от уж по-чувствителния тест, но с доста разредена урина. Явно ще трябва да почакам поне ден-два за финален резултат. Много трудно се снима, заради сенките от стъклото. Виждате ли черта?
Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 083

Момичета това е втория кръвен на 48 часа първия беше 35,5 ..
дали върви нормално според вас
Чакам отг от АГ -то ми ..
 
трябва почти да се удвоява за 48часа, при вас е така. Изчакайте да има поне 1 седмица закъснение на цикъла, за да се види плоден сак. Успех пожелавам!
Виж целия пост
# 1 084
Направих и от уж по-чувствителния тест, но с доста разредена урина. Явно ще трябва да почакам поне ден-два за финален резултат. Много трудно се снима, заради сенките от стъклото. Виждате ли черта?
Скрит текст:

Може все още да е рано, пробвай на 12-13 ден с първа сутришна. Успех!
Виж целия пост
# 1 085
Venom., виждам бледа черта. Успех, стискам палци!
Виж целия пост
# 1 086
Аз и на този виждам бледа чертичка. След ден-два може още да е бледа, но по-видима. Успех, много се надявам да е желан резултат! ❤️

Btw сетих се, че преди време някой беше пуснал някакво приложение Pregnancy Test Checker - не е някакъв фактор, но с AI се тества за втора чертичка дали се вижда на снимка на тест.
Скрит текст:
Просто кропнах и центрирах снимките




Виж целия пост
# 1 087
Благодаря на всички, които коментираха. Наистина е много рано, точно в началото сигурно съм хванала. Желан резултат е, обаче винаги е шок в началото, макар да не ми е първо. Grinning Ще изчакам ден-два и пак ще направя, но за момента няма да казвам на мъжа ми, да не се окаже фалшива радост.
Виж целия пост
# 1 088
Аз получих тази чертичка на 7 ма минута  в 4 сутринта и в 8 ми дойде цикъла на 1 ден закъснение 🤔. Направо е безумие с тия тестове, много се ядосах.
Виж целия пост
# 1 089
малинка, ужас, това lady test ли е?

И аз преди малко правих такъв, пусто любопитство. Вече няма никакво съмнение при мен и затварям темата. Снимката е на 5 минута.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 090
Да лейди е и не за първи път ми го прави този номер. Всички ленти които правих преди деня на цикъла бяха категорично отрицателни и на един ден закъснение да ми покаже черта, доста коварно.
Виж целия пост
# 1 091
Заредете се с easy@home или wondfo от Амазон и ще имате евтини и достоверни тестове
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия