Избор на телефон - 3 тема

  • 32 279
  • 766
# 465
Няма смисъл от 16-ка според мен, защото разликата със 17 е 200лв, а предимствата при 17 са доста. Дилемата в случая е между 17 и 15, просто защото ми  предлагат втория на добра цена.
Виж целия пост
# 466
Не знам дали 17 запазва бутонът, но 15 го няма и според мен не си заслужава за 200 лв разлика да се вземе модел от преди няколко години. Проверете за бутонът за снимки, след като ще го ползвате основно за това.
Виж целия пост
# 467
Колко ГБ е тази 15-ка? И цената на която ви го предлага е 1250лв, така ли?
Виж целия пост
# 468
Колко ГБ е тази 15-ка? И цената на която ви го предлага е 1250лв, така ли?
Да, 1250лв, преди около месец е купен.
128gb е.
Виж целия пост
# 469
Аз не се престраших да го поръчам от емаг, реших да изчакам да го пуснат в наличност по магазините из града - Технополис, Техномаркет, Зора... Но пък сега приятелка е решила да си го взима и ми предлага нейната 15-ка, която е купена преди месец, за 1250лв. И тъй като аз го искам основно заради камерата, сега съм в дилема дали си струва да дам 600лв отгоре за 17 или да взема този Rolling Eyes
Нов 15 128 гб в емаг е 1359 лв в момента. 
Не ми се вижда топ сделка 1250 лв за използван, макар и малко време.
Виж целия пост
# 470
Преди 5-6 месеца купихме на дъщеря ми 15-ка 128гб, от някой сайт от пазарувай за 1260лв, сега гледам че пак има, така че и да мен не е супер сделка това. Ако беше 900-1000лв окей, ама за тази цена, като в магазина.
Виж целия пост
# 471
17 pro и pro max са с много кофти дизайн за мен лично и затова преди седмица си взех 16 pro. Apple почват много да се дънят в стремежа си да имат авангардни дизайни, но почти всички се оплакват по форумите и групите от дизайните на новите модели от серията 17. Като функционалност за мен няма кой знае каква разлика между 16 и 17. Естествено, ако някой държи да е с най-новото, нека избере 17, но лично аз не бих, защото дизайнът не ми допада. Ако се има предвид чистата 17-ка, да, заслужава си по-новият модел.
Виж целия пост
# 472
Преди 5-6 месеца купихме на дъщеря ми 15-ка 128гб, от някой сайт от пазарувай за 1260лв, сега гледам че пак има, така че и да мен не е супер сделка това. Ако беше 900-1000лв окей, ама за тази цена, като в магазина.
А тя доволна ли е от телефона?
Виж целия пост
# 473
Преди 5-6 месеца купихме на дъщеря ми 15-ка 128гб, от някой сайт от пазарувай за 1260лв, сега гледам че пак има, така че и да мен не е супер сделка това. Ако беше 900-1000лв окей, ама за тази цена, като в магазина.
А тя доволна ли е от телефона?
Тя е на 10 години, основно го ползва за игри и да си говори с приятелките.
Не се е оплаквала, че е забивал или загрявал.
Не снима особено, ама аз не харесвам снимки с айфон, то всяка бръчка и косъмче си личи, предпочитам андройдчето с леко филтър че, по - добре изглеждам 🤣
И 15 ще върши, работа, ама аз за себе си предпочитам да взема тазгодишен модел, тъй като го ползвам 3-4години(колкото издържи). И ако взема телефон на 3години и го ползвам още толкова смятам, че няма да съм особено доволна, той ще е остаряла и изостанал от новите технологии и камери.
Виж целия пост
# 474
Здравейте,моля за съвет при избор на телефон.Двоумя се между Самсунг S25+ и S25 FE 256gb.
Бюджета ми толкова ползволява.Разликата между двата модела е 300лв.Заслужава ли си да се дадат за 25+ ?
Служител в Технополис ми коза,че няма разлика при камерата(а за мен тя е много важна),а само във вложените материали.
Досега съм използвала самсунг А53.
Виж целия пост
# 475
Малко страничен въпрос имам:  замислям да взема български номер за разговори от Испания в България. В случая интернет не ме интересува. Предплатена карта ако предлагат екарта още по-добре. Въпроса ми е към кой оператор е най-добре и коя тарифа. Ако е икономична ще е чудесно.
Виж целия пост
# 476
Малко страничен въпрос имам:  замислям да взема български номер за разговори от Испания в България. В случая интернет не ме интересува. Предплатена карта ако предлагат екарта още по-добре. Въпроса ми е към кой оператор е най-добре и коя тарифа. Ако е икономична ще е чудесно.
Зависи за колко минути на месец. Предлагат и eSIM. Ако са малко, тарифа Free, повече - допълнителен пакет с 500мин. Vivacom и Yettel Не предлагат по-добро. Още един вариант, Viber Out(6€. неогр. мин. към много държави), но съответно ти трябва интернет. При обаждане ще се изписва твоят номер, с който си регистрирана във Viber.
Виж целия пост
# 477
Става дума само за разговори с телефончета дето нямат интернет. Ако е Вайбер не ми е нужна българска карта. Кой оператор е най-читав или няма значение? Нямам представа за българските оператори.
Виж целия пост
# 478
Става дума само за разговори с телефончета дето нямат интернет. Ако е Вайбер не ми е нужна българска карта. Кой оператор е най-читав или няма значение? Нямам представа за българските оператори.
Viber Out е като VоIP, тоест ти използваш Viber да звъниш на телефонните им номера, а НЕ на Viber.
Виж целия пост
# 479
Взима топ телефон, флагман, и вика "бюджетът толкова ми позволява". Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия