🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"СЪНЯТ НА ЕШРЕФ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-26

  • 35 450
  • 737
# 465
Ооо, Нези,  точно това ме притеснява. Наречете ме луда, но не искам възрастен мъж до дъщеря ми.
Цялата информация, която ни залива, със вклсички извратени неща, които има по света, винаги съм много мнителна.
Виж целия пост
# 466
Напълно те разбирам.
Но тук случаят е друг. Kissing Heart
Виж колко бащински я е прегърнал.

А тя се е гушнала в него с доверие.
Ходила съм по домове за сираци, преди години и впечатлението ми беше,че тези деца са много недоверчиви.
 Но Ешреф очевидно е спечелил доверието им!

Виж целия пост
# 467
Замислих се върху въпросите на Нези, наистина как ли ще реагира Нисан, когато разбере, че тя е Руя?
По пътя на логиката и аз мисля като вас, но ми се струва, че всичко ще бъде поднесено много детайлно, стъпка по стъпка  и вълнението така ще ни обхване, че ние Зрителите няма да усетим, че тя/Нисан да е излашена. Мисля, че любовта ще влезне в роля,  дозата любов ще изглади трудностите.
Не ги виждам Ешреф и Нисан един срещу друг, колкото и противоречиви ситуации да възникват пред тях.

Не ми де вижда това да е цигара  пък и Чачо пуши с дясната ръка. (няква писалка държи)
Виж целия пост
# 468
Аз си спомням, че с тази ръка държеше цигарата като излезе втория път и вече успя да пуши.
А и той тук не пуши още.
Не съм се замисляла с коя ръка пуши. Ама си е цигара. Просто още не са го пуснали да излезе.
Абе може и да си пуши с чайчето. Знам ли.

Но са много сладки как са се забутали на това канапе.
Виж целия пост
# 469
Гери, ти си много наблюдателна! Признала съм те!
И аз уж съм наблюдателна, ама често ми се случва всички да са видели а, аз съм пропуснала да видя или чуя.
Виж целия пост
# 470
Добро утро! Coffee



И аз смятам, че държи цигара.
Седнал е на кафе с цигарка.
И на мен са ми смешни как са се сбутали.

 А тук, все като ги гледам заедно как излизат от спалното ме напушва смях как толкова години сутрините им са едни и същи.
Строй се, преброй се и ходом марш!


Хубава и спокойна събота ви желая!
Виж целия пост
# 471
Добро утро!
Нося ви една енергична Аслъхан, която, както разбрахме обича да става рано.

Номер едно в сърцето на Чаатай Wink

Какво казват за нея:

Ето го и него в действие

Желая ви прекрасен ден!
Позитивно утвърждение за деня


p.s. Ели- тънката цигара в цигарето, няма да я забравя. Гледах как я държи с тънките си пръсти. Wink
Същата е.
Виж целия пост
# 472
Нека денят ви бъде  пълен с усмивки, любов, успешни стъпки и много красиви мигове, които си струват да бъдат запечатани!
Добро утро!
Виж целия пост
# 473
Ново от Демет и сирачето на Ешреф




Виж целия пост
# 474
Само си представете, тя да беше Нисан!
Каква химия и какъв взрив от емоции щеше да е! Ех, мечтиии...!



Рейтинга на 1 епизод на сериала на Сюмейето

Виж целия пост
# 475
Жаки, мечтите са безплатни!
Не мисля, че същата химия може да се повтори дори и отново да са в проект.
Да, и двамата са страшно талантливи, безспорен факт е, но нищо не се повтаря на тоя свят. Дано и двамата да са открили половинките си и да са много щастливи!
 За съжаление в очите на Серенай не виждам щастие, мое мнение и дано да греша.
Чаатай сега е влюбен в Аслъхан и много му личи. Много ги харесвам и двамата в най-скоро време чакам свадба.
Усмивки и пожелание от мен  за един хубав почивен ден!
Виж целия пост
# 476
Здравейте,

Днес не успях да направя кафе.

Чаатай изглежда цял в момента. Щастлив, подмладен, доста отпочинал, спокоен. А колко само е отслабнал. Това не са само тренировки, тук има и спазване на диета.

Виж целия пост
# 477
Гери, има и любов! Всички знаем как действа!

Ели, аз имам предвид само професионално събиране.
Аз пък съм сигурна, че биха били страхотна двойка в проект, защото енергията на Серенай заразява всички, няма как да не подейства и на Чачо. Няма как да са като в Медджезира, но защо пък да ненаправят още по-вълнуващо партньорство. И двамата го могат.
Серенай след последните събития не съм я виждала, не знам как е, но не вярвам, че ще им се даде, тя е силна и независима жена!
Виж целия пост
# 478
О, да абсолютно съм съгласна!
И двамата го могат, така е!
Дай, боже да ги видим отново в проект! Надявам се, че това ще се случи. И двамата са актьори от класа.
Феновете постоянно творят клипове за тях.
Виж целия пост
# 479
По този повод Wink








Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия