🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"СЪНЯТ НА ЕШРЕФ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-26

  • 35 450
  • 737
# 480
Оф, бе. Много са сладки.

И актуалното.
Виж целия пост
# 481
Как се радвам, че съм с вас момичета, да не ми се налага да лицемернича....тук поне сме искрени!
Ние се различаваме коренно и слава богу!

Днес Ешрефа е на 4-то място в Amazon Prime


Ето как се е движил през седмицата
Виж целия пост
# 482
Жаки- Hands Thumbsup
Между другото "Eşref Rüya" вече ce предлага в платформата Prime Video нa Amazon в Близкия изток, с арабски субтитри и 4Крезолюция.
Вече ще има още по-голяма публика!
Виж целия пост
# 483
Нези, засега не виждам да са ги включили, защото в стрийминга виждам само в Турция да се дава.
Кой я дава тази информация?



Вчера под публикацията за арбската телевизия, също коментираха, че не е купено, те били нещо като пиратски канал или нещо подобно. Не знам кой ги пуска тия новини, но май няма нищо официално освен Амазон, но само за Турция. Явно трябва да вярваме само от продуценти и продавачи (не помня кой се зае да го продава) като съобщят.
Виж целия пост
# 484
Мисля,че сериала ще има добри продажби в чужбина. Защото Чаатай и Демет са обичани от  международната публика.
Виж целия пост
# 485
Нези, засега не виждам да са ги включили, защото в стрийминга виждам само в Турция да се дава.
Кой я дава тази информация?



Вчера под публикацията за арбската телевизия, също коментираха, че не е купено, те били нещо като пиратски канал или нещо подобно. Не знам кой ги пуска тия новини, но май няма нищо официално освен Амазон, но само за Турция. Явно трябва да вярваме само от продуценти и продавачи (не помня кой се зае да го продава) като съобщят.
Жаки, тази сутрин го четох в Х, но сега, след твоята пубрикация се сетих и го написах.
Не знам дали е вярно.
--------
Ново от сета на Eşref Rüya







Ешреф май ще спасява сестричката от някого.
Виж целия пост
# 486
Ха, Нези, точно това влезнах да оставя. Снимките от сета.
Може това да е идея да я внедрят. На полицайката естествено, че не вярвам Нисан да се съгласи сестричката да участва. Така и Нисан става задължена на Ешреф.

Само тази снимка ще я повторя. Това много прилича на момичето на Ели. И наистина маратонки си носи. На снимките иначе беше с 10см тънки токчета, че и повече.
Виж целия пост
# 487
Пак съм проспала всичко!
Еййй, ненаспах се... Joy

Тук изглежда има отвличане на сестричката.
Ешреф ще я спаси и Нисан сега ще му е длъжница...да видим как ще продължи да го шпионира!


Абе тия пак започнаха да ни разкриват всичко, то не останаха изненади!

Тези кадри са от платформата
Качеството на Amazon е невероятно🥶🤎






Виж целия пост
# 488
Добро утро!
Жаки, нормалното е човек да спи по това време! Wink А не като мен...
Аз също не бих искала да знам предварително повечето неща. Струва ми се, че това са любителски кадри. Някой, който е бил на сета ги е пуснал, което не е много редно.
А тук май вече имаме новата героиня в действие

Наистина качеството на Amazon е страхотно.
Последния път гледах серията от канала на "Eşref Rüya" в Youtube, но на телевизора и качеството не ми хареса много.
Между другото този канал навърши два
месеца, откакто се присъедини към
Youtube. Ето малко данни:
За 60 дни каналът достигна  1млн. 513 хиляди абонати! Sign Triangular Flag On Post

За 6О дни той достигна 61 023 146
милиона гледания! Sign Clapper



Желая ви прекрасен ден!
Позитивно утвърждение за деня
Виж целия пост
# 489
Добро утро! Coffee

Нези, аз снощи се заредих да гледам Калин и съм заспала още в началото и в 3 часа се бях наспала. Кое му е нормалното? Добре, че ми пуснаха Ел Турко 1 епизод с бг.суб., та си го изгледах и пак си легнах.

Личи си, че съм спала...верно, че снимките са фенски!
Едно е да пуснеш снимка с актьорите, но такива папарашки да пускат е много нередно!

Умут




Асмин
Виж целия пост
# 490
☕ Кафе за настроение и пожелание за хубав почивен ден!

Добро утро!
Качеството на Amazon наистина е страхотно!
Много са сладки Умут и Асмин!
Тежка и е задачата на Нисан, между "чук и наковалня", интересно взе да става, кога ще дойде Сряда, при мен Петък, събота вечер тогава ми е времето за филми.
Изобщо нямам търпение

Снощи,  малко погледах сериала на Сюмие, честно казано идва ми в повече домашното насилие и си легнах. Колко ми е интересна с кърпа на глава и палто от 90-те, ама влиза добре в роля на майка.
Гери,  тя е.
Скрит текст:
Жаки, къде го дават El Turko с български субтитри?
Хубава, неделя!🌞🚴‍♀️🍀
(При мен времето е слънчево и няма да се спра днес😀).
Виж целия пост
# 491
Ешреф от днес са го пуснали в Саудитска Арабия и Египет



Скрит текст:
Ели, пускам ти линк за първи епизод, а когато преведат и другите, ще имам грижата да ги донеса.
Джан в тази роля е друг актьор, на световно ниво.

https://videa.hu/player?v=LXPQoU3miGZvXPOo&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR7cmAG_ETJTgqiDlBfhk3iUNlK003Juh35-g1fy4PU_5bUwpWSKfQdp5P7qcQ_aem_1ajHpx8NQs1l5JAzCXXEQg
Виж целия пост
# 492
Аз искам вече да разберем малко повече за отношенията на Ешреф и Чийдем.
Гледам тези снимки и виждам, че са били доста близки. Wink











Виж целия пост
# 493
И на мен ми е люопитна тяхната история.
Не случано тази двойка е най-интересна до този момент.
Тяхната близост я виждам като:
Той е грижовен към нея и я приема по-скоро като сестра, докато тя е объркала тази грижовност за любов и така се е влюбила, но за мен винаги е било едностранчиво, защото няма да се връзва с неговото преследване на Руя и как не вижда и не иска друга жена.
Виж целия пост
# 494
Нещо такова си представям и аз, Жаки.
На една жена какво и трябва, за да се влюби- един красив мъж, който се държи добре с нея. Виждам, че се смеят заедно, което е още една предпоставка.
Най-вероятно той, като на приятел и е споделил за Руя, без да прeдполага, че тя ще използва това срещу него.
Една нещастно влюбена жена, която на всичкото отгоре разполага с власт, може да бъде много опасна!
Интересното е, че Ешреф вече за втори път  се притичва на помощ на Нисан.
Това ще я постави в състояние на противоречие. На кого да бъде лоялна- на сестра си или на него.
Нисан изглежда много силна и борбена.
Мисля, че ще намери начин да се противопостави на Чийgем.
С други думи- хайде да идва сряда. Grinning

Скрит текст:
Макар, че аз точно тогава едва ли ще мога да гледам, ако са изписали бебчето Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия