🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"СЪНЯТ НА ЕШРЕФ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-26

  • 35 440
  • 737
# 510
Тази сутрин оставям на пролетта да ви каже добро утро! Тя знае най-добите и точни думи, за да ви накара да разцъфнете в прекрасна усмивка.


Тая седмица ще си имаме и нов епизод "Eșref Rüya", да видим с  какво са ни приготвили.

Скрит текст:
Жаки, много благодаря за линка!
И на мен от "Капките"  най-много ми хареса Цитиридис. Знаех, че той ще е победител, от коментарите на журито се усещаше.

Хубава нова седмица!
Виж целия пост
# 511
Добро утро!

Ели, при нас сняг е натрупал. Хич не е пролетно.

Една лесна загадка.
Този господин е играл с Чаатай в друг сериал. Можете ли да се сетите къде? Ще мина по-късно, за да ви кажа.


Виж целия пост
# 512
Ели, ето я нашата пролет

Гери, не съм сигурна, но ми се струва,че е в Yeşilçam.
И малко от така модерните анимации



Виж целия пост
# 513
Емоционална презентация от Eşref Rüya!

Популярният сериал на Kanal D Eşref Rüya предизвика буря от емоции с представянето на третия си епизод. Сълзи течаха в сцената на посещението на Ешреф и Нисан в сиропиталището,
с песента на Сезен Аксу „Küçuğum“ на заден план.
Моментите, в които двамата отидоха при децата в сиропиталището и раздаваха подаръци, придружени от думите на Сезен Аксу „Аз съм малка, още съм малка, затова съм глупачка, затова съм победена, затова все още нямам вяра в себе си“, трогнаха публиката.

ТОЙ ПОЛУЧИ ХИЛЯДИ ХАРЕСВАНИЯ И КОМЕНТАРИ И СЕ ПРЕВЪРНА В ДНЕВНИЯ РЕД

Трейлърът, който беше публикуван със заглавие „Имам такова нещо за Ешреф...“ и включва моментите, в които Ешреф осъзнава, че нещо се случва, когато вижда Нисан да говори с комисар Çiğdem, надхвърли 2 милиона гледания в YouTube веднага щом беше публикуван. Промоцията, която получи хиляди харесвания и коментари, също се превърна в актуална тема в социалните медии.







Виж целия пост
# 514
Променливият април.
При мен втора седмица е истинската пролет. Толкова ми е слънчево и светло на душата, без един облак...
Да се надяваме, че скоро ще се оправи времето и при вас.
Жал ми е за цветята и дръвчета.
Виж целия пост
# 515
Рейтинг на поредното повторение

Виж целия пост
# 516
Аз идвам отново с инфо за татуировката  на Ceren Benderlioğlu
Знаменателна татуировка от Irmak на Eşref Rüya, Ceren Benderlioğlu!

Джерен Бендеролу, чиито фигури от лейкопласт, нарисувани от дъщеря й Нур преди три години, бяха татуирани на кръста й, получи голяма оценка за поста си.

Бендероглу каза следното:
Тези фигури от лейкопласт, които излязоха от ръцете на светлината преди 3 години, са с мен в тялото ми, докато съм жива.“

Значи все пак дъщеря и ги е рисувала.
Wink
Виж целия пост
# 517
От бекстейджа





Всички това се питаме!


Гери, аз не се сещам къде са играли с Чачо!
Виж целия пост
# 518
Жаки, много добър въпрос!
Дано "Eşref Rüya" да допадне и на турския зрител!
Силно се надявам да НЯМА любовна драма между  Ешреф/Нисан/Кадир.
 Ще ми се Кадир да следи Ешреф, по друга причина. Например да докладва на някой къде е в момента.
---------
И образите на Чаатай в така модерния анимиран стил.


Както при всеки
визуален тренд, когато нещо стане
популярно сред инфлуенсъри и
създатели на съдържание, бързо се
разпространява и масово. Wink
Виж целия пост
# 519
Нези, Джентълменът дали го има сред тези рисунки.На някои от рисунките не бих го разпознала.

Жаки, точно ти не очаквам да се сетиш. Обаче дали е участвал в други негови проекти не се сещам.

Ако кажете ще дам отговора, че гледам никой не се сеща.
Виж целия пост
# 520
Гери, има го, според мен е това

Казвай отговора.
Явно и аз не съм познала.
Може и в Gaddar да е участвал, то там имаше много второстепенни образи.
Виж целия пост
# 521
Последната вляво, не е ли от Джентълмен?
Тук ми изглежда с такъв перчем.

Гери, щом не очакваш, аз да позная, значи са играли във Ферихато! Stuck Out Tongue Winking Eye

Зад кадър
Виж целия пост
# 522
На тази рисунка дори не бих го познала.

Очевидно тук няма никакви фенове на Ферия.



Това е от серията, в която са в някаква хижа и се женят. Там ги приюти една възрастна двойка.



Мисля, че е той
Виж целия пост
# 523
Ааа, аз познах!
Но само, защото ми подсказа, че не очакваш аз да позная!

И трите сме писали заедно...ха-ха!
Виж целия пост
# 524
О,не, Гери, според мен това изобщо не е той! Даже съм сигурна. Wink
Още малко снимки зад камера






Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия