🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"СЪНЯТ НА ЕШРЕФ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-26

  • 35 440
  • 737
# 525
Тогава другаде е играл. Ако не е с Чаатай е в Айлето. Просто съм го виждала този. Може да е бил някакъв статист.

А прави ли ви впечатление как жените са с голи ръце и не толкова дебели дрехи, Мъжете са с шапки, палта, силно навлечени
Виж целия пост
# 526
Гери, твоята наблюдателност е впечатляваща!
Наистина е така!

Всеки трябва да има приятел като Гюрдал в живота!
Виж целия пост
# 527
Гери, така е по-мафиотско. Grinning
Но и днес в Истанбул е същият студ, като при нас, не е за голи ръце.
От официалния профил на "Eşref Rüya", пуснаха кратко видео, в което напомнят какво се случи във втора серия.







Надявам се да не ни показват още много нови неща.
Виж целия пост
# 528
Последни 2 дни!  

Виж целия пост
# 529
Последни два дни


Виж целия пост
# 530
О, Гери, ми то мафиотите да  са по-топло облечени явно си е мода/работно облекло. Помниш ли, че и в Гадар бе същото. Мениджъра изкара всички епизоди с онзи ръждиво кафевия шлифер, Дахан и той с едно дълго манто, братчето Рюзгяр пък все с якето от втора употреба... Момичетата малко по-разголени ги обличаха, къси поли, къси ръкави, потничета.
Виж целия пост
# 531
Първи кадри от Eşref Rüya Епизод 3

Виж целия пост
# 532
Този да не е играл в Icerde.


А, с този от ОС, нищо общо. Два различни човека.


От канала ни напомнят son 2 gün...
Виж целия пост
# 533
Ели, в сериал, който е пълен с мъжки персонажи е напълно възможно.
Аз лично, не го помня, но Гери е много наблюдателна и сигурно го е фиксирала някъде.
Личи си, че наближава сряда. Wink















Показват ни всичко много разбъркано.
Съдя по черния джинсов костюм, с който ние го видяхме.
И в тази серия ще има моменти, в които още е с него.
Виж целия пост
# 534
Аз нали съм по подробностите, ще ви споделя още две подробности. Едната може и да си я измислям, но ми беше странно.

Първата е как Чаатай държи лъжица. Аз не я държа така. Нямам идея кой я държи по-правилно, но той си държеше лъжицата различно от другите участници със супата при Якуб Баба.
Второто е, че не видях реално да яде от супата. Видях да вдига лъжица и да си я слага в устата, примляска нещо, но реална храна да яде не видях. От супата на бабето май си хапна. Една лъжица. Във втория фраг пак не съм сигурна, че я яде тази халва. Нали халва сервираха, като при нас жито за починал.
Може да е на много строга диета. И ни лишават от удоволствието да го гледаме как сладко похапва.
Виж целия пост
# 535
А всъщност от къде стана ясно, че яде точно халва?
На мен ми е странно,че е още със същото сако.
Ако е отишъл да яде халва, това трабва да е на другия ден и би се проблякъл...
Гери, специално за теб Kissing Heart
Виж целия пост
# 536
Аз реших, че е халва. Реших, че е в дома на онзи дето се метна през прозореца. Нямам идея защо го реших. Ситуацията ми изглеждаше такава. Още два дни и ще видим.
Виж целия пост
# 537
Може да си я яде за него, но да не е в дома му.
Онзи нали си занесе този стол в хотела.
Може Ешреф да се е почерпил с халва за "Бог да прости" в неговия "трон" .
И това да обяснява същото сако.
Изпратеняк, както го нарече Гери. Grinning
Виж целия пост
# 538
Днешното класиране в Amazon Prime

Египет - 9


Саудитска Арабия - 5


Турция - 4
Виж целия пост
# 539
  Нещата си идват на мястото.
Ешреф очевидно отива в дома на онзи.








Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия