🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"СЪНЯТ НА ЕШРЕФ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-26

  • 35 450
  • 737
# 255
Ох, къде видяха тая химия!
Та тя още го гледа със такъв страх!

Една лоша новина

Виж целия пост
# 256
Аз пък четох нещо друго Rolling Eyes
Цитат
В следващия епизод нашият сериал
ще бъде показан самостоятелно без
конкуренция, защото останалите сериали бяха отложени.
Но за съжаление има важен мач...

Но явно са решили заради Байрама да няма нов епизод.
Така е по-добре! Wink
Nanni, тъкмо ще ни настигнеш! Hug
Виж целия пост
# 257
Здравейте момичета🤗
Нова съм, тук. Но съм стар фен на Чаатай😍🥰
Не съм по анализите; на филми, сериали, музика или книги. Гледам, чета, слушам и оставям историята да ме докосне или разбие.
Едно ще кажа за Сънят на Ешреф, 6 от 6. За сега.
А характера на Ешраф ми е най любим от всичко което съм видяла на Чаатай до сега. Много ми хареса ледената му жестокост, към тези които я заслужават,  и деликатната нежност към добрите и неоправданите.
Това което направи на Иззет бей, 👍🏻👍🏻👍🏻. Така трябва да се постъпва с подобни….несъщества!
Спокоен и уютен дъждовен петък
Виж целия пост
# 258
Диди, добре дошла!
Радвам се, че се включи с толкова позитивно мнение.
На нас също много ни харесва образа му на Ешреф Тек.
С каквото ти е приятно, с това се включвай.
Тук имаме добри анализаторки, които с удоволствие можеш да четеш.

Нези, празника е от 30 март до 1 април.
Най-вероятно нямат готова серия, защото и тях ще ги пуснат в почивка.
Така си разсъждавам, не знам дали е така.
Виж целия пост
# 259
Здравей, Диди! Hug
Напълно съм съгласна с теб! За мен това също е може би най-доброто му превъплъщение в роля!
Всички говорят за това негово завръщане на екрана!
Ешреф е мъж, който излъчва увереност, хладнокръвие и може би дори лека заплаха.
Зад всичко това стои и тихата меланхолия и  тъгата на мъжа, уловен от чара на Руя!
А, когато чувствата, които той предава, ни завладяват в такава степен, както в този случай, няма нужда от анализи! Wink
Чаатай е изминал дълъг път, нали?
Въпреки,че никога не е избирал роли, които да не са сложни и многопластови.

Променил ли си се?
Как да съм се променил?

(тука малко са объркали първата година, но пък е готино)
Виж целия пост
# 260
Виж целия пост
# 261
Честит петък но всички!



Колкото повече си мисля за този Ешреф, се сещам какво ме впечатли в Шивачът. Това бяха погледите.
Аз срещу този поглед съм загубена. Ако ме погледне с лошия агресивен поглед тръпки ще ме побият, ако ме погледне с благия поглед ще се усмихна. Толкова много различни погледи има, че сериите са като въртележка от емоции. В рамките на минута може да има толкова много различни настроения, че свят ти се завива.





Виж целия пост
# 262
Най-накрая и аз изгледах втори епизод със субтитри, та си изясних някои неща.
Тази комисарката ще излезе голяма гад си мисля. Очевидно е влюбена в Ешреф, но пък ми хареса как я отряза с: това, че си се влюбила в грешния човек, аз нямам вина.


Дъщерята на шефа на полицията (Съжалявам, но за сега съм запомнила имената само на Нисан, Ешреф и Гюрдал 😂) е всъщност момичето от хотела май, 16-годишното и това, че кастрираха онзи може би ще смекчи малко шефа на полицията.

Ще чакаме и ще видим. Дано като пропуснат сега тази сряда, поне повече фрагменти да има


А иначе падането на този от прозореца, според мен си е чисто съвпадение с това, което Нисан каза, просто Ешреф се възползва от случката или е знаел, че този така ще реагира.
Виж целия пост
# 263
Lale, това със снимката и момичето е интересна поробност, която ми е убягнала.
Като гледам с превод, специално ще обърна внимание.
Той всъщност Ешреф не видя снимката, нали?
Колкото до падането на онзи от прозореца и съвпадение, и не толкова.
Ешреф сякаш знаеше той какво ще направи.
Но пък, как успя да уцели момента! Thinking
Не знам...аз все пак видях някакво предупреждение отправено към Нисан по този начин.
Напълно възможно е да е започнал да я подозира, след посещението и в дома му.
Не бива да го подценяваме!
Виж целия пост
# 264
Дъщерята на шефа на полицията  е всъщност момичето от хотела май, 16-годишното
Извадих и на двете момичета снимките


Виж целия пост
# 265
Има прилика, да.
Ще видим дали ще се развие тази линия.
Не случайно акцентираха на снимката на бюрото. Wink
Няколко колажа, които правят в една група сръбски фенове на Чаатай. Много ми харесват.






Виж целия пост
# 266
Наистина има прилика във визията между двете актриси, но Бюшра е по-хубава!
Някой гледал ли е този сериал?
Виж целия пост
# 267
Не съм гледала сериала, но съм чела книгата, която е брутална!(хубава е!)
Бюшра Девели няма излъчването на туркиня. Може би има смесени корени.
Там, където съм я гледала играе силни, независими и емоционално дълбоки персонажи. Например, ролята ѝ в сериала "Fi" и в "Хайде бе, сине".
Има някаква естествена харизма и екранно присъствие, мисля, че е много подходяща за ролята на Чийдем.
Една от любимите ми сцени във втория епизод беше тази

Без преувеличена актьорска игра, грим,
дрехи, в сцена, която не е нищо драматично, просто двама актьори, лека музика и взаимни закачки, те стъпват на раните си.
И двамата бяха  уау!!!
Виж целия пост
# 268
Върнах се да видя личната карта на момичето. Приличат си, но не и във веждите. На личната карта пише Суде Пойраз или нещо такова. Върнах се да видя и как представиха главния комисар, не го разбрах. Лале, теорията ти е интересна. Обаче не мисля, че шефът на полицията ще смекчи тона.

Махнали са автоматичния превод на първата серия. Защо? Не може да се гледа Турция(това не съм сигурна, но обичат да го правят), индийката каза, че в Дубай не може да се гледа. Разбирам, че искат да се гледа на живо и да има висок рейтинг и да печелят ама светът се променя и публиката им по това време е на улицата. не ще се приберат по някое време и ще си го гледат после на лаптопа, в кафето от телефона, на таблета. Най-любимата ми функция на телевизора е превъртането на рекламите.

Нези, тези двамата много яко си играеха по нервите и запазваха хладнокръвие. Неговите очи си меняха погледа от лека подигравка и надмощие до силно раздразнение, да не кажа и омраза.
Виж целия пост
# 269
Не знам в Турция дали може да се гледа в Youtube, но е забранен в Африка и още някъде, сега не се сещам точно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия