Сполучливи имитации на маркови парфюми - 61

  • 46 482
  • 732
# 510
Penny, поговори ми повече за Наркотичното цвете, имам нужда от малко облъчване Joy Какви асоциации правиш, как е откъм трайност, каква енергия носи...? Heart

Фрау - на Главната има Евроленд, да, за други места не знам..
Виж целия пост
# 511
Ами Евроленд вече има и в София. Аз отидох до този в Младост, до Хит, но имаше само 2-3 парфюма.
А за цветето...пръснах се около 11 и нещо, там, когато и писах в групата, скромно, само три фъс...ами още се усеща и то доста силно. Извикаха ме по спешност на работа и абсолютно всички го надушиха и ме попитаха с какво съм и, че миришело много хубаво. Детето даже го отбеляза....а той е на 4 години 😁
Та, тайност 1000000/10 😁
Иначе...мирише ми на свежо, не точно лимон, но някакъв цитрус, малко сладост, мускус, пудра. Мирише ми на разходка в пролетно-лятна вечер. Точно с това го асоциирам. Представям си се облечена с една красива феерична рокля, леек вятър полъхва и аз съм с този парфюм, който се носи нежно около и след мен.
Даже в момента полъхва лекичко вятър и го разнася около мен. Много интересен аромат. Според мен е точно за топло време създаден. Не знам как би се държал в студеното.
П.С. Сега се сетих да му отворя пирамидата. Връхни нотки личи, бергамот, праскова. Разкош отвсякъде.
За мен си заслужава много този парфюм.
Приемам предложения за всичките му изпитани аналози, от които сте доволни.
Виж целия пост
# 512
Здравейте ,
Какво мислите за парфюмите на sansiro?
Дали са добри имитации?
Виж целия пост
# 513
Аз още се опознавам с цветето. Купих го е някакъв пристъп на амок. Мирише ми на мъхеста праскова и лайм.

Аз да питам Камея защо вадят такива странни цифри. Исках да си поръчам Сантал Роял. Втрещих се
Има ли други сполучливо копие
Виж целия пост
# 514
Пени, чудесно облъчваш, поръчах.
Ей такова описание исках - ветрец, рокля, феерия...Имам нова рокля на цветя и й търсех аромат. Този ще е.
Благодаря ти Heart
Виж целия пост
# 515
Пени, чудесно облъчваш, поръчах.
Ей такова описание исках - ветрец, рокля, феерия...Имам нова рокля на цветя и й търсех аромат. Този ще е.
Благодаря ти Heart
Хахахах пак заповядай ☺️ Дано и на теб ти хареса толкова, колкото на мен и с кеф да си го носиш с роклята с цветя.  ❤️
П.С. Вече около 9 часа по-късно още го усещам 🥰🥰🥰 Това цвете измества дори Madawi, по който съм луднала 😁
Виж целия пост
# 516

Днес си взех тези мострички от Martin Lion. Scandal, Omnia Coral, Donna Born in Roma и Fleur Narcotique.

Откъде си закупихте мострички?
Виж целия пост
# 517

Днес си взех тези мострички от Martin Lion. Scandal, Omnia Coral, Donna Born in Roma и Fleur Narcotique.

Откъде си закупихте мострички?
От сайта. Имат си раздел тестери. Като се цъкне на продукти и почти в края е тестери. ☺️
Виж целия пост
# 518
Здравейте ,
Какво мислите за парфюмите на sansiro?
Дали са добри имитации?
Страхотни са, имам няколко и всички са трайни и много близки до оригиналите. Няма да сбъркате с тях.
Виж целия пост
# 519
Ох, ужасни сте. Ще ми нарушите парфюмната диета с това наркотично цвете. От много време му се чудя, и то точно на Мартин Лайън версията.
Виж целия пост
# 520
Само малко ми трябва на мен някой да каже за парфюм или лак за нокти🫣😂😉
Та да се наредя и аз с въпрос за споменатите на Martin Lion 😉къде в Бургас мога да ги намеря🤔?
Благодаря ви 🤗
Лек и слънчев ден 🌞 🍀 ❤️
Виж целия пост
# 521
В Елитис май ги има на Мартин Лайън в Бургас.
Виж целия пост
# 522
Някой от вас пробвал ли е към масло от Гиза да добави и няколко капки iso e super? Една позната ми вкара сега мухата, че iso-то правел парфюмите още по-хубави и ме засърбяха ръцете 🤣
Виж целия пост
# 523
Някой от вас пробвал ли е към масло от Гиза да добави и няколко капки iso e super? Една позната ми вкара сега мухата, че iso-то правел парфюмите още по-хубави и ме засърбяха ръцете 🤣
Да ,аз....Той няма характерна миризма на парфюм,но "подплатява" аромата и прави някак по-дулъг шлейф
Виж целия пост
# 524
Ох леле..къде ми трябваше да виждам сега тестерчетата от Мартин Лайън...Освен цветето, за което ме инфлуенснахте Simple Smile ми се иска да пробвам и други техни..и ще поръчам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия