РАБОТАТА - НАШЕ УТЕШЕНИЕ, БЕБЕПРАВЕНЕТО - ВИСША ФОРМА НА УСПОКОЕНИЕ

  • 14 236
  • 292
# 105
Браво на ГЕРРИИИИИИ  newsm44
smile3503 Виждам, че почващ вече да рекламираш   smile3521


разглеждах ви сайта, хареса ми спа-то  newsm37

Голямо затишие в тоя форум във всички теми!
Какво става , не знам... ще каже човек, че пролет е пукнала ?!!?

Както си правех големи планове през ваканцията да имам поне 1-2 дни свободни за приятелки и парк, се оказа, че съм на работа плътно всеки ден. И калоян нали е болен... Само в неделя ходихме с един фирмен гост до Пловдив, и супер добре си изкарахме.
Почивните дни щяхме да ходим на гости на прабаба в Белоградчик, но и тати ни е болен, та не се знае дали ще пътуваме.

сложих малко снимки тук да не си помислите, че симулирам и си седя дома Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87146&photo=14
Виж целия пост
# 106
Kabiv, Честито!!! Желая ти много успехи на новото място и никакви разочарования!

Весели празници на всички!
Виж целия пост
# 107
Христос Възкръсна!
 Желая ви здраве, да бъдете с любимите си хора и да правите нещата,които обичате!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 108
Христос Воскресе! Желая на всички мами и бебоци здраве и пролетно настроение!

Гери, браво на тебе! Честито за новата позиция! Желая ти много свежи идеи и съответни на тях бюджети, защото предизвикателството е голямо. В този ценови сегмент има няколко доста добре позиционирани френски марки, така че с ATL кампания едва ли ще успееш да пробиеш, но ако търговските отстъпки са ви добри, имаш шанс за добър старт със СПА-центровете. Като се запознаеш от първа ръка с продуктите, моля, сподели впечатления (ама честно!)

Ох, стига съм пила кафе и съм чатила. Да взема да се стягам, че път ни чака с бебо. Ще гостуваме на баба и дядо. Много съм изостанала със задачите и даже ми мина еретичната мисъл да си остана в София да поработя, ама при това хубаво време - даже с моята хрема ще ми е по-добре навън. Пък и се надявам като си  почина да съм по-работоспособна.
Чао и не прекалявайте с козунаците!
Виж целия пост
# 109
Во Истина Возкресе!
Бъдете живи и здрави всички,любов и разбирателство в семействата и много професионални успехи!
Да ви почерпя от моите Великденски яйчица:

Гери,много успехи ти пожелавам на новата работа и всичко по вода да върви Peace  bouquet

Аз напоследък поизчезнах,но толкова задачки са ме напънали, че просто ви казвам не му виждам края Rolling Eyes.И така съм се отчаяла,че все нещо ще остане на заден план,че не е истина Tired.А то е неизбежно де Wink

Но както и да е,на празник като на празник да се повеселим и да отпочинем пък после ще му мислим Mr. Green

Весело изкарване на всички!
Виж целия пост
# 110
Христос Воскресе, мили мами!
Надявам се празникът ви да е весел и спокоин, щом има такава слаба посещаемост във форума.

Гери, честита ти нова служба! Дано на нея ти е леко и спорно.
Виж целия пост
# 111
Христос Возкресе! Бъдете здрави, щастливи и много обичани!

Kabiv честито и от мен! Желая ти много успехи на новата работа! И аз чакам отзиви за козметиката  Laughing

Ger4o не си ли хареса някоя сервитьорчица все пак  Laughing

Дес много хубави яйчица сте направили!
Не се отчайвай Дес, то задачките край нямат и при мен има все нещо несвършено. Вече вдигам ръце и си викам карай по-важни неща има. Радвам се на Бояна и продължавам....
Как сте с Вяра? Разкажи как е начинанието.

Аз хич не успях да си почина по тези празници и сега май кучешки растът и снощи голям рев беше  Tired
Сега така ми се спи.... как ще се работи днес незнам.
Хайде лека седмица ви желая!
Виж целия пост
# 112
Христос Воскресе и Наистина Воскресе!!!

 Мили майчета пожелавам Ви много здраве на вас и вашите семейства, да сте щастливи заедно и да се обичате много!
Виж целия пост
# 113
Христос Воскресе! Бъдете здрави, обичани и много щастливи  Hug
Ние изкарахме 3 страхотни дни, по-късно ще се включа  Hug
Виж целия пост
# 114
Христос Воскресе!
Милички, много щастие и благоденствие за вас и семействата ви!  bouquet
Виж целия пост
# 115
Девойки, Мннооого благословения изобилно да ви съпътстват !

Катенце, по новия аватар виждам, че сте се забавлявали добре Simple Smile

Дес, хормонианците те нападат май, стискам палци !!!!

Ние ходихме при свекърва ми и изкарахме супер. Калоян си умря от кеф с разни живи кучета, кокошки, зайци, едно магаре, и едно прасенце. не бяха писъци и радост !!!
Само че три дни буквално не се отлепи от мен, какво ли си е казал: Сега ми е оаднала, утре пак ще хукне на работа, я да се възползвам...
ревеше от всички, ако не го гуша аз, катери се по мен като маймунче, хваща се за панталоните ми и се набира, после с крачета се изтласква... цирк !

Благодарение на свекърва ми и чистия въздух спах 2 дни и О ЧУДО !!! Днес се събудих в 7 и НЕ ми се спеше! нито се чувствах уморена. не си спомням от години това да се е случвало.

Момичета, мислили ли  сте къде и кога ще почивате това лято?
Виж целия пост
# 116
Здравейте маминки, ние наистина си изкарахме чудесно, бяхме от събота до понеделник в Хисар в хотел Аугуста, определено съм доволна  Simple Smile Мишо се къпа в детския минерален басейн, мама ходи на масаж  Wink и тати ходи  Wink абе поглезихме се  Simple Smile Детето се държа много добре малко ми беше кофти, че е в кръчмата до 11, но имаше страшно много деца, та реших че не съм най-лошата майка  Wink Спеше непробудно нощем и ставаше след нас  Simple Smile а винаги той ни е будил  Simple Smile
Калинче супер е да се почуства човек наспал се  Wink нали  Wink
Ние решихме къде и как ще почиваме  Wink 1 седмица в испания без детето  в началото на юни Simple Smile и по няколко дни през 1-2 месеца, може и всеки месец целогодишно с малкия нещо като тези 3 почивни дни  Wink малък е за чужбина, а и тук ми се струват много 7 дни на море, та варианта за по 3-4 дни ми се струва по-добър  Simple Smile та ако има навити за подобни почивки с деца свиркайте  Hug Да не говорим, че за няколко минути му изгоря носа и бузите без да е намазан с ув фактор, та не знам как ще се пазаим от слънцето  newsm78
А тоя народ как се е разработил днес ...от сутринта не спира да ми звъни телефона, то не бяха мтел, глобул, орбител, бтк лудница и кога са успели като на повечето им изпратих бая работа в петък вечерта  newsm78 точно за да камъните в тяхната градина  и аз да си тикам текущите неща през тази седмица... прецакаха ме нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 117
Здравейте мили мами,
ВОИСТИНА ВОСКРЕСЕ!
Пожелавам на вас и на семействата ви да сте здрави и силни.
Много ви благодаря за поздравите за новата работа. Доволна съм, че спечелих тази позиция, защото много ми трябва такъв опит. И още по-готино е, че новия офис ще е на 100-ина метра от къщи. Grinning Добре, че този конкурс завърши успешно за мен, защото в настоящата ми работа драмата е огромна. За капак е изтекла информация, че ходя на интервюта и шефа ми знаеше дори къде съм кандидатствала. Знам кой идъот ме е издънил, жалкото е че се пише за голяма работа; беше ми бивш пряк шеф, а от един месец е търговски мениджър в тази компания. Аз му се обадих, защото исках да разбера повече за позицията която ми предлагат, а той – лекето му с леке веднага докладвал на шефа ми  #2gunfire Колкото ми помогна, два пъти повече ми навреди. Миналия четвъртък шефа ме привика за да ме информира, че знае за намеренията ми и ми даде ултиматум след празниците да му кажа какво решавам да правя. Беше любезен, но след мен разказал на половината фирма че ще си ходя. Такъв си е моя шеф, в момента само това го вълнува – кой кога ще го предаде  Close Миналата седмица се пробва да ни пробута и анекс за 3-месечно предизвесие, ама никой не му го подписа  Laughing
Тези дни стана размяната на бабите. От снощи майка ми е при нас, но аз, нали днес трябваше да си подам молбата за напускане, та затова не можах да си взема отпуск. Но утре съм в отпуск на всяка цена. Налага се, защото Джуниър още не е свикнал с баба си Додо (Дора) и, милия той, плаче много жално за мен Cry Докато си бях в къщи – и снощи и тази сутрин, ги оставих да се опознаят. Имаха проблем с преобличането и смяната на памперс, защото в момента в който майка ми го оставеше да легне, той започваше да плаче и да повтаря „ма-ма”, „ма-ма”. Ей, скъса ми се сърчицето от притеснение тази сутрин, как ще се справят и двамата, че и майка ми е на 60 години вече, но преди малко като им звъннах в къщи цареше мир и спокойствие. Сега съм спокойна и аз. Следобед са на разходка с една моя приятелка – съседка и също августинка за да й покаже местата за разходка в квартала, че нямахме време вчера и за това.
Нямам търпение да стане 5 часа и да си ходя към къщи.
Катенце, супер аватарче, супер изкарване. Пак да го повторите Peace
Кали, добре си релаксирала. За морето - ние мислихме тази година да ходим през юни, но точно тогава аз трябва да лансирам новата си марка, така че го отлагаме за септември. Тази година ще сме си у булгарско. Наумили сме си южното черноморие и само чакаме да стартирам аз във новата работа за да има яснота и да запазваме вече стая. А вие? Кате, навита съм и за 2-3 дена с вас на моренце, така че само свиркай.
Виж целия пост
# 118
Олее, пропуснах да ви докладвам, че в неделя се видяхме с Равия и Йо-Йо в Димитровград. Много приятна срещичка. Йо-Йо вече е голяаама госпожичка. Равия, давай да гледаме снимкитееее!
Виж целия пост
# 119
Айде и аз да се разпиша, че ще кажете, че съм ви забравила.
В неделя изпаднах в истерия и накарах мъж ми да ми свали гипса. Всъщност аз го бях почнала ама след като потроших всички домашни ножици и бях успяла само с 5 см се наложи той да помогне с ножица за ламарина....

Ger4o не си ли хареса някоя сервитьорчица все пак  Laughing


Не се бъзикай със старото... Ако ти пратя св-тата дето съм ги получила ще се отчаяш от живота...
За морето - аз снощи резервирах най-накрая след едномесечно ровене из нета. запазих един апартамент в Равда до олимпийски надежди. то е кооперация, с ограда, детска площадка и на 50 м от морето. Апартамента е с 3 спални, хол, кухненски бокс, 2 бани и огромна тераса. Миналата година починваха там сестра ми и семейскво, а тази аз вече си поканих една приятелка пак с малки деца и ще пием до лекарска забрана. Мъж ми като разбра, че си имам компания и веднага се отказа - еййййййййййй, толкова да мрази морето, че сигурно каторга би предпочел повече пред това да иде там за 10 дни, ама вече не сме младоженци та можем да почиваме и поотделно - няма да му се разсърдя... та сега се очертава весело изкарване с 2 бебета, една 7 годишна госхпожица дето да ги гледа и 2 майки с по чаша водка в ръка  Joy Joy Joy Joy. Апартамента ще ни е на разположение от 18 до 30 юни.... Но не съм сигурна дали ще успея да почивам през цялото това време... Ама ще взема да тегля една майна на всичко и да почивам всичките дни... Е, хубавата новина е, че има нет на 10 метра от апартамента та да удрям по едно рамо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия