РАБОТАТА - НАШЕ УТЕШЕНИЕ, БЕБЕПРАВЕНЕТО - ВИСША ФОРМА НА УСПОКОЕНИЕ

  • 14 236
  • 292
# 120
Равиа с голямо закъснение но с цялото си сърце пожелавам на Вашия батко да е много здрав и щастлив.
Ger4o а как ти е крака след като си решила да си свалиш сама гипса, а доктора като пита къде е гипса какво ще му кажеш бе жена?На Равда преди две години се изтрепах да търся къде готвят свясна супа щото Пепи ядеше само супи.
Дeс как си почивай си повече, работата няма да избяга.
Kabiv  много се радвам, че успя да си намериш  подходящото място, пожелавам ти много, много успехи, щото бая работа те чака.А чака ме и отзиви за продуктите.
Кате изтрепахме се да търсим къде да почиваме близо до Пловдив ама кой да се сети за Хисар.
Ние бяхме в на хижа Здравец след ремонта хотелчето  е станало много приятно Пети по цял ден вилнееше на басейна, в детския център и из целия хотел.По едно време се появява в стаята и ми вика "дай 3.50 да пия мляко с какао на бара" паднахме с баща му от смях.Имаше много бебчета и дечица.Иначе на работата е лудница и аз май нещо преди празника  се бях поразсеяла малко та днес   наваксвам.Тази седмица ще се възползвам че децата са на Сопот при майка ми и ще поработвам по до късно.
Лека седмица на всички.
Виж целия пост
# 121
Здравейте!
Еххх напълни ми се душата като четох как сте си починали хубаво по Великден,за мен скоро подобно нещо не се очертава.Нито мисля за летни почивки абе изобщо не ми е до това.Чудя се само как ще си взема всички изпити и се моля всичко с всичките ми дини под мишницата да е наред Praynig

Телма,нашето начинание вече е в мнооого успешна фаза.Абе 7 дни откакто не се кърмим,мога да кажа отбих я Grinning и нямаше особени ексцесии.От 3 дни си спим заедно и само за водичка се буди,немога да кажа че спи по спокойно,но се надявма и това да стане.На мен обаче ми е определено по-спокойно в това отношение.
Ваня,благодаря за вниманието Hug - няма да почивам скоро просто няма нищо което някой може да свърши вместо мен Rolling Eyes

В неделя изпаднах в истерия и накарах мъж ми да ми свали гипса. Всъщност аз го бях почнала ама след като потроших всички домашни ножици и бях успяла само с 5 см се наложи той да помогне с ножица за ламарина....
hahaha Joy Joy Joy
Направо ме разби отвсякъде Mr. Green
Виж целия пост
# 122
Vania P,благодаря за пожеланията!

 След всеки пост на Ger4o оставам безмълвна! #Crazy
 Завиждам ви за хубавото време,което сте имали за почивка. И аз като Дес, не се очертава скоро почивка. За лятото ми е твърде далече да мисля, а и с мислене няма да го наредя.
 Гери, батериите на фотоапарата паднали и трябва да се  заредят. Разбира се,че ще кача снимките! Не знам за Йо-Йо, обаче Ники е едно такова малко сладуранче и го гуууууууушках  Hug Hug Hug Гери,благодаря ти за времето, което отделихте!
Дес, крайно време е да те последвам в това начинание, но все се ослушвам и давам   breastfeeding
  Отивам да пия кафе с любимия, на вас успешен ден!  bouquet
Виж целия пост
# 123
Привет и от мен!

Ние снощи се завърнахме по нощите  и от днес пак на тръстиката Sad Обаче си изкарахме страхотно в Тоскана Wink Снимки както винаги има един куп, като сколасам ще кача малко как Ясмин се опитва да подпира наклонената кула Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Ger4o ама намират се по някога и свесни сервитьорки все пак  Grinning Хайде пожелавам ти скоро да си намериш точен човек.
Аз пък си търся фирма, която да изработва метални конструкции - идеи? Че ми писна от лъжци вече...

Дес радвам се, че сравнително леко е минал и този период. Стискам палци за всички дини  Wink Давай по-весело всичко ще се нареди.

Майра на тръстиката е гадно ама давай да гледаме снимките, че много ми се ходи в таз Тоскана поне да поразгледам.
Виж целия пост
# 125
Тази наш'та Роза пак ме хвърли в оркестъра Laughing  Joy Как ще си махаш гипса, бе жена? Ти оздравя ли, че ще го махаш? А и ние още не сме се подписали на него, ей Naughty Избора ти за Равда е добър, но аз като ходих преди 2 години плажа там беше ужасно мръсен. Дано да го чистят повече тази година.
Ваня, Пепи ти е пич от класа Grinning.
Дес, тези дни тъкмо се питах дали може да има такова нещо като бременна кърмачка и как това би се отразило на организма й, защото в действителност с твоите хранителни запаси храниш две бебета. Възможно е и заради това да си се чувствала така уморена. Пий сега повечко витамини за бременни и релаксирай при всеки удобен случай.
Майра, нямам търпение да видя и ващите снимки, как сте изкарали...
При нас ситуацията с баба Додо се успокои. Започнаха да свикват един с друг и Малък все повече се отпуска, усмихва й се... абе ще потръгнат нещата.... няма как. Относно операцията, вчера чичо док каза че още не е готов апарата, та ни отложиша за неопределено време. А така ми се искаше вече да минава тоя зор.
Виж целия пост
# 126
Гери,да ти кажа доста неща изчетох и се оказа че има такива които кърмят докрая на бременността и после кърмят и двете деца.Честно да си кажа на такова нещо не бих издържала,малко прекалено ми се струва Naughty Идваше ми доста зор да ме дърпа по цяла нощ,тя напоследък беше станала пиявица направо ooooh! Радвам се че така се стекоха обстоятелствата и сравнително безболезнено мина всичко.Мисля че и дадох необходимото за година и 3 месеца близо.
РАВИА,а твойта мацка и тя ли е така пристрастена към мамините прелести?Е,може още малко поне до годинка да и доставиш това удоволствие  Peace

Герчо,махна гипса и побягна а Mr. Green? Никаква те няма да се разпишеш Grinning
Виж целия пост
# 127
ЕЙ ме на... разписвам се... Чакам да пуснем един нов проект в офиса днес в 2 и да използвам оставащите минутки да ви прочета, ама то и вие сте си питали ушите да пишете.... Чакате мен и калинка да напишем по един ферман, че да ни четете глупостите докато си пиете кафето, нали....
Виж целия пост
# 128
ЕЙ ме на... разписвам се... Чакам да пуснем един нов проект в офиса днес в 2 и да използвам оставащите минутки да ви прочета, ама то и вие сте си питали ушите да пишете.... Чакате мен и калинка да напишем по един ферман, че да ни четете глупостите докато си пиете кафето, нали....
Верно,чакаме ви с Калина да напишете нещо,щото иначе скукаааааа. Ние тука за цици  си приказваме, пък вие - само щуротии ви в главата.
Дес, все се опитвам да я отказвам, ама съм много несериозна.То детето не е виновно, аз съм за бой. Имам 2-3 болежки,дето трябва д а лекувам,но не мога,заради кърменето и все се ослушвам, а те са си болежки, ама аз стискам зъби и  #Crazy
Отивам да доспя, че нещо ме гонят хормони пак - за протокола- още не ми е дошло .  newsm78 Да видим каква ще е тя?
Виж целия пост
# 129
да почерпя за Дени който има ден ден
Виж целия пост
# 130
Честит Рижден Ден на Дени на С-ЗРО!Усмихнат и много здрав да бъде юнакът и да радва всички около себе си!
Виж целия пост
# 131
Честит Рoжден Ден на Дени !!!  Hug Hug Hug Много здраве и късмет в живота  Hug

Като си говорите за кърмене и бременност, една позната я накараха да спре като забременя  newsm78 не знам защо, но лекаря и я беше навикал като разбрала, че е бременна защо не била спряла  newsm78
Ние вчера се договорихме с една приятелка догодина август да стартираме опитите за 2-ро бебе, само дето тя ми е личната гинеколожка и не знам как ще родя без нея ако и двете сме бременни и раждаме по едно и също време  Laughing обещала ми е раждаща не раждаща да е при мен  Joy
Розичкааа аз преди 10 години като си счупих глезена отидох 12 дни по-рано в ортопедията и излъгах, че е време да ми го махат гадния гипс, защото трябваше да тръгна на море с приятели  Joy нищо ми нямаше ама ми беше малко неестествено първата седмица  Wink и аз се пробвах сама с едно трионче на баща ми ама не стана  Joy
Майра  снимките  Simple Smile
RAVIA  дойде ли ти  Simple Smile аз с кой бях миналия месец по едно и също време, че се чудя кога да го чакам през този  Joy
Айде да почвам да работя че ми докараха 5 сървъра дето не знам за какво са и шефа ме отряза да не го занимавам с глупости  Confused

Виж целия пост
# 132
Честит Рожден Ден на Дени (на tsachi развълнуваното МОРЕНЦЕ)!!!
Поздрави за мама и за него с ето това хубаво стихотворение:

Ти липсваш ми, море!
Ти винаги ми липсваш.
С вълните на прибоя,
                   с топлината,
с ятата бели гларуси, море,
и с вятъра, издул докрай платната.
 
Ти липсваш ми, море,
като милувка нежна,
оставена за утре,
                 но желана.
като приятел, който да сбере
душата ми, нехайно разпиляна.
 
Обичам те, море,
от първата ни среща.
Соленият ти дъх
                       ме омагьоса.
Ще бъда твой завинаги, море!
В сърцето, като клетва ще те нося!
Автор: Румен Ченков @ http://otkrovenia.com
Виж целия пост
# 133
  ura  ura  ura Tada Tada Tada newsm59 nbirthday  bigdance2
 Честит Рожден Ден на Дени! Много да е здрав и умен! Да радва мама и тати!

 Не ми е дошло, вече е крайно време да ходя на док. Другата седмица твърдо, щото работата хиииич не ми харесва.  Това за спирането на кърменето,докато си бременна, не съм го чувала, това е някакъв док, дето нещо се е сбъркал.Какви противопоказания може да има  newsm78
Виж целия пост
# 134
Наталка, държиш ни в напрежение. Поне един тест си направи, бе мила.
Момичета, приятни събота и неделя ви желая  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия