Не сме ний вече манекенки ,но през АВГУСТ на бебчетата ще сме луди фенки!:)

  • 11 069
  • 307
# 210
lulumba това не го знаех за наместването. благодаря ти за информацията   bouquet още от тази вечер почвам да подготвям психически таткото  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
мариета, страхотна снимка.  Peace аз в първия момент си помислих, че това е твоят корем  Wink
Виж целия пост
# 211
Честит празник на Крокодилче!   bouquet

Специални поздрави на мамите, които тези дни научиха пола на бебчовците! Знаех си аз, че и момиченцата ще започнат да се показват, надеждата ми още не си е отишла  Wink

Ние в събота ходихме по бебешки хипермаркети! Оглеждахме модели, цени, размери! Мисля да сложа в банята едно от тези за къпане и преобличане на бебо. Има ги същите и с чекмеджета отдолу, така спестяваш място и, по-точно използваш всяко свободно  Wink 

За феталната морфология нали знаете, момичета, че се прави след задължително навършена 20-та седмица. Много в важно, ама те докитата ви сигурно са ви казали вече  Crazy

МариЕта, много сладурска снимка си постнала. Стана ми такова едно миличко  Heart Eyes

Случайно да има някоя мама от Пловдив, която да се занимава с производство на дървен материал?
Виж целия пост
# 212
Herelina, таткото в началото сигурно няма да е особено очарован от идеята да сменя памперси.  Mr. Green Но после като се запали, даже няма да те пуска до бебето.  Laughing Ще видиш колко ще му хареса, пък и наистина ще ти е от помощ. Като се почне кърменето през 3 часа, подобна отмяна идва много навреме.  Peace
Виж целия пост
# 213
         Здравейте отново! Да се похваля-МОМИЧЕЕЕЕ е  Grinning Май наистина са по-срамежливички и си се криеха до сега.
         Обаче съм и уплашена- каза ми,че имам контракции и ми изписа магнерот. Щом не ме боляло, не било толкова опасно.Вярно ли е? Освен това и кръвното ми е високо140/90, а винаги съм била с ниско кръвно. Паникьосвам се все повече и повече, сърцето ми бие като лудо. С първата бременност нямах никакви проблеми. Ох, как ще издържа още 2 дни да си ида и при моята лекарка,при която ходя на частно. Sad 
Виж целия пост
# 214
lily_dj честито ти момиченце   bouquet
май наистина започнаха да се показват по-късно момиченцата  Wink
Виж целия пост
# 215
lili_dj - честито!!!!!  Simple Smile
споко за контракциите - само повече си почивай. Магнерот и аз пия и то отдавна, no щом така казват - ще пием
Нали трябва тези сладурани да ги родим август?   Grinning
Виж целия пост
# 216
Lily dj,честито момиченце,увеличаваме бройката на момиченцата newsm44
Виж целия пост
# 217
Lily dj, честито момиченце  bouquet !
Виж целия пост
# 218
е, нали трябва да изпреварим момчетата  newsm03
Виж целия пост
# 219
lily_dj честито ти момиченце и от мен. Да вярно, за се поизлаших, че само момчета и като споделих с мъжо и той вика: леле за нашият (ако е момче разбира се, още не знаем), няма да има жена!!!
Той Нероден Петко, ама мъжо вече да го женим мисли Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 220
Ето ме и мен - прясно сгодена  Mr. Green! Ей, ама казвам ви тея роднини повече мерак от нас имат бе. Сега пък зор дават за сватба, но аз преди Август на такова нещо не се навивам... Снимки не съм качила, но честно казано още и аз не съм ги видяла с тея мойте бузи направо и неща да  гледам на какво приличам и 1 кило да кача веднага ми проличава по лицето, Ужаст, но дано да има поне една-две за пред хора, та да ви покажа!!!
Беличка , честит съпруг и да се обичате безкрайно! мн. ми беше странно като ми честитяха мъжа
Не ви прочетох подробно, само туй-онуй, после повече.
Кроки, честит празник! Бъди нестихващо вдъхновена! Пожелавам ти много почитатели и професионални радости!!!
Разбрах, че си имаме вече повече женски мами - честито момичета за вашите малки госпожици. И аз исках розов тумбак, но и така съм си мноооого доволна, особено като слушам татито с какава любов му говори.
Виж целия пост
# 221
аа те момичетата повече май си падат по по-големи, не по връстници  Wink
елхичка , ето те и теб  Grinning радвам се, че добре е минало  Grinning
Виж целия пост
# 222
аа те момичетата повече май си падат по по-големи, не по връстници  Wink 
А, не е сигурно. Свекърва ми е по-голяма от свекъра с 2 години, така, че всяко правило си има изключения. Laughing
Абе няма сега да го мислим това я. Аз още не знам какво ще е-момиче или момче,  а той за женене си мисли.
Виж целия пост
# 223
Здравейте мами Hug ние с Ади се прибрахме преди 1   час от лекцийката в Мол и останахме много доволни и пак ще отидем Peaceна следващите! От нашата темичка само Бруно и ние бяхме докато от юлските мами имаше доста! Честито на мамите разбрали пола на бебоците! Flutter 
Виж целия пост
# 224
sladkish4e, айде кога ще го разберем и твойто бебче, че само две човечете има за нашата дата 19.08.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия