Не сме ний вече манекенки ,но през АВГУСТ на бебчетата ще сме луди фенки!:)

  • 11 071
  • 307
# 195
Теди, честито ти момченце - много да те радва.   bouquet
И аз нещо имам парене и сърбене от вчера и преди малко се обадих на доки и се разбрахме следобяда да мине да ме види. Стискайте палци да не е нещо сериозно.  Praynig
Виж целия пост
# 196
Teddy,да ти е честито момченцето и да ти е много здравичко!
Виж целия пост
# 197
Севдалина, и аз имам проблеми със съня. Даже в момента съм на работа, а душата и сърцето ми спят.
Виж целия пост
# 198
Здравейте,
Честито stork-girl на teddy_  и stork-boy на sevda_lina!
Честито на Беличка и Елхичка! Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот!
Честит празник и на Крокодил!
Niya_Petrova, относно ФМ не може да се каже, че съм си я самоназначила, а лекарката, която ми следи бременността препоръча да отида т.к на ФМ се разбира с достатъчно голям процент за вярност (някой каза 80%) дали бебока е здрав и как функционират органите му. Никой не може да те принуди да отидеш на ФМ по простата причина, че се плаща и изобщо не е евтин прегледа. Цените варират в зависимост от лекаря и болницата, където се провежда прегледа. Примерно в "Св. Лазар" при д-р.Томова цената е 100лв, докато пак при нея, но в друга болница, цената беше 70лв (извинявай забравила съм коя болница беше...някоя мама да помага). За диска останах с впечатлението, че се плаща не за записа, а за самия диск, ако не си носиш собствен.
Приятен ден на всички:)
Виж целия пост
# 199
При Томова в МЦ София е 70лв., но не знам СD ли да си нося  newsm78?

Крокодил честит празник  bouquet

Що се отнася до настроенията и мойте са променливи. Вечерно време изпитвам някаква травожна напрегнатост /не мога да се сетя по точно как да се изразя  Twisted Evil/ Заспивам към 3:00 и ставам към 9:00 и след това ми е много крив деня  Tired

teddy_ честито ти момченце, аз се надявам утре на прегледа да ми кажат какво е, ако пък не ще е на ФМ след седмица.
Виж целия пост
# 200
Здравейте момичета и честит ви слънчев ден   Nature Sun With Face

Честито  stork-girl на Севдалина и  stork-boy на Teddy.
Крокодил, честит ти Международен ден на театъра!   bouquet Доколкото разбирам си завършила НАТФИЗ. Кога? Да не се окаже, че сме се засичали? Аз завърших през 1991 г.  Grinning
Pivanov, и аз сънувам като за световно. Понякога толкова откачени сънища, че стават чак за филм, друг път пък са направо разтапящо блажени.  Crazy Да не говорим, че си сънувах и мъничкото. Но аз и при предната бременност си бях сънувала детенцето. Доста преди да разберем пола, сънувах че раждам момиченце. Така и стана.  Grinning Иначе и на мен ми се спи зверски сутрин като на Севдалина. Направо едва си отварям очите. Още май не мога да си настроя биологичния часовник.  newsm78
August20, изобщо не се притеснявай, че още не ти личи. При първата ми бременност колегите ми разбраха, че чакам дете чак в шестия ми месец.  Mr. Green
Манчева, нормално е да ти предпишат желязна добавка. Честно казано около 50% от бременните имат такъв проблем. В такива случаи много помага и една природосъобразна смес. В продължение на месец всеки ден трябва да изяждаш кофичка кисело мляко, в която си нарязала цяла връзка магданоз. Не е неприятно, но е малко необичайно на вкус. Свиква се обаче. Аз предния път прибягнах до този изпитан метод и си оправих без лекарства желязодефицитната анемия.
Herelina, плотът е удобно нещо, но може да го замениш и с нещо налично. Ние например изобщо не купихме плот, а си пригодихме една малка масичка за повивалник. Беше доста удобно, защото тя има два плота: горен и долен. На горния сложихме меко одеялце, за да не убива на бебето, а на долния държахме наличната козметика. В интерес на истината в първите месеци аз изобщо не съм повивала дъщеря си, защото тези функции иззе тати. Препоръча ни го педиатърката по две причини. Първата: между 45 дни и 2-3 месеца след раждане тазовите кости на жената започват да се наместват и не се препоръчва да извършва никакви тежки дейности, особено свързани с каквото и да е навеждане. Смята се, че повиването на бебето, независимо на каква височина е плота, е такава дейност. Винаги се получавало някакво изкривяване в тазовата част, което можело да попречи на правилното събиране на тазовите кости. И второ: когато таткото се включва активно в част от обслужването на бебето, това ги сближава и има по-добра връзка между тях. А и така таткото не се чувства пренебрегнат, пък и майката си почива.  Grinning Незнам доколко е вярно, но истината е, че нашият тати прие ролята с огромно удоволствие и наистина ми беше от голяма помощ. Peace
Mari_eta, историята, която разказваш е много мила. Между другото и ние имахме снощи нещо подобно. В неделя бях завела Теди на Патиланци и тя нещо понастина. Та снощи вдигна 39 градуса температура. По едно време както си седях на дивана, седна до мен и си облегна главата на корема ми. Беше й вече доста зле. А бебето май усети, че не е добре и започна много нежно да подритва откъм нейната страна. Сякаш искаше да я успокои. Flutter
Виж целия пост
# 201
Niya Petrova, относно Фм моята лекарка ми каза да отида и да го направя този преглед и то точно в "Фемина"при д-р Марков.Невероятно доволна съм от него много е мил и всичко обяснява.Цената за ФМ там е 50лв а ако искаш да ти пусне и 3Д става 80лв.Записа ни диск със 10 снимки на него и платихме 5лв,защото диска беше наш,а ако ползваш негов цената е 10лв.Пусна ни но за много малко време и 3Д ,а две от снимките на диска са от 3Д.
Виж целия пост
# 202
Здравейте,
Много благодаря за подкрепата, чувствам се по-добре когато споделям с вас и хубавите и неприятните неща, защото съм убедена, че няма кой друг да ме разбира по-добре!
Пиванов, доктора ми каза да пия ФЕРОФОЛГАМА по едно щото стойностите не били много ниски! Миналя път всичко си беше О.К. с кръвните изследвания. Сигурно бебчо ще е железар  Joy щом ми изсмуква желязото от организма..А за зелените зеленчуци, коприва, лапад то сега май още ги няма  Sad
Да ви се оплача снощи си мислех че ще умра:( имах ужасни болки в главата и даже повръщах цяла вечер от това!Като ме подхвана по пътя към къщи и ужас .. даже не издържах, добре че таткото спря колата иначе щеше днес да я кара на автомивка  hahaha
Беличка страхотно семейство сте, личи си от снимките че сте много щастливи, желая Ви много семейни радости и сбъднати мечти!
Август20 и вашите са страхотни, много сте сладки!
Хайде мами не си криите снимките а качвайте! Аз обожавам да гледам.
Честито и на мамите присъединили се към розовия и синия отбор! Да са живи и здрави бебешоците!
 
Виж целия пост
# 203
 Здравейте момичета  Hug май не съм се разписвала в тази темичка или поне не си спомням  newsm78

 Аз тази сутрин отново изпратих нашия татко и ми е много мъчно  Cry... толкова прекрасни моменти прекарахме заедно и сега пак съм самичка с бебо  Cry но за щастие ще напуска скапаната си работа и ще идва при нас... той усети малкото мишленце и беше на 8-мото небе от радост  Heart Eyes ама и бебо си му риткаше честичко  Flutter... Вчера бяхме на доки и го видяхме колко е пораснало... играеше си с рачичките и беше много сладко, чухме и сърчицето че до сега не го бяхме чували и тупкаше ли тупкаше  Mr. Green... и докато доки му търсише тоновете ме срита много силно и ми подскочи корема и много се смяхме  Mr. Green...
 Да ви се оплача колко съм натоварена  Cry днес пак бях на практика и не съм седнала от 7:30 до 13:00... направо останах без крака... гледат да не ме натоварват много ама то днес приехме 6 болни в отделението и то искаш неискаш работа за целия китайски народ има и накрая нямах сили да стана да си отида  Crazy...

 Честито на младоженките...  Hug  bouquet спокоен и прекрасен семеен живот ви желая  Hug

 На всички видели пола на бебо едно голямо честито и много да им се радвате... аз още имам съмнения че е момче и не знам как да се обръщам към него когато му говоря и нямам търпение да отида на ФМ да за видим пола му  Flutter
Виж целия пост
# 204
Момичета аз винаги съм сънувала много да не кажа че нямам вечер без да съм сънувала нещо интересно и даже много хора ми се учудват как всяка вечер сънувам и в детайли помя целия сън,но това е защото много истински ги сънувам сънищата,като нещо реално което ми се случва.Много хора са ми казвали че не било добре да сънувам толкова много и че ума ми бил много натоварен и дори през ноща не си почивал така,но какво да направя аз сум си свикнала да сънувам и ако ми се случи да не сънувам чак се учудвам smile3521Сега откакто съм бременна съвсем пък странни неща сънувам,направо какво да ви кажа........ newsm53
Виж целия пост
# 205
Момичета, аз такова Embarassed...малко из чуждите теми шпионирам, ама това не мога да не го споделя с вас - вижте как една мама е уловила на снимка крачето на бебката си Grinning:
Виж целия пост
# 206
Хари, аз бях там на преглед и чак на края се сетих за снимка и тя ми каза, че е трябвало да кажа по рано и щяла да ги запише на дискета. Ако искаш си вземи един диск и една дискета да си имаш в теб, пък което потрябва.
Виж целия пост
# 207
Честито на Sevda_lina и на Teddy.
Крокодил, честит  Международен ден на театъра! Пожелавам ти много професионални успехи  smile3525
Mari_eta тази снимка е страхотна  smile3521
По въпроса за съня - колкото и да спя пак се чувствам изморена, а като че ли не бива да се оплаквам защото не работя  Sad Само от време на време гледам племенницата си, но тя е 3-ти клас и много слушка  newsm68
Ние ще заминаваме утре на гости на родителите на мъжа ми и няма да ни има цяла седмица Simple Smile Та ще бъдем в Луковит той е родом от там и исках да ви питам има ли в нашата темичка някое мамче от там да пием по кафе или  beer
Виж целия пост
# 208
Niya_Petrova-феталната морфолия е личен избор. Аз също сама реших и другата седмица ще ходя на преглед.

Teddy_
-честито момченце!
Виж целия пост
# 209
Севдалина, и аз сънувам откакто се помня. Винаги съм сънувала много и все цветни сънища. Но сега, както казваш и ти е направо  Rolling Eyes
Mari_eta, снимката е направо невероятна.  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия