👉Лоялната програма - да спечелим и да споделим - 3👈

  • 22 762
  • 685
# 495
Зависи, има някои артикули, които не могат да се поръчат ако общата сума в под 10 евро.
Виж целия пост
# 496
Това ми изписва в сайта.

Поради прехода на България от български лев (BGN) към евро (EUR), всички услуги на пазара временно ще бъдат ограничени до 9 януари 2026 г. Благодарим ви за търпението по време на този преходен период.
Виж целия пост
# 497
И Сиела е изчезнала от магазините в incentival 🤬
Виж целия пост
# 498
Ами нормално, то идеята заби.Аз бях останала с впечатление( от интервюто), че програмата ще служи за трупане на точки и от нас самите- да ги събираме в приложението след покупка от участващите търговци.А нищо такова не бе дадено като опция.Реално няма как да работи това приложение, ако към него не идват постъпления като бонуси от отнякъде.В един момент е неизгодно да имаш разходи с нещо, което не работи.
Виж целия пост
# 499
Ами нормално, то идеята заби.Аз бях останала с впечатление( от интервюто), че програмата ще служи за трупане на точки и от нас самите- да ги събираме в приложението след покупка от участващите търговци.А нищо такова не бе дадено като опция.Реално няма как да работи това приложение, ако към него не идват постъпления като бонуси от отнякъде.В един момент е неизгодно да имаш разходи с нещо, което не работи.

Да, и аз останах с впечатлението, че ще дават някакви точки за определена стойност на покупката, примерно ако пазаруваш в Лидл, Кауфланд, Емаг, аптеки... и ще можеш да си ползваш тези точки, да ги конвертираш, ако искаш, за покупка на ваучери.
Виж целия пост
# 500
Все още не съм си купила нищо. Да ползвам ли точките (те са конвертирани) или няма смисъл?
Виж целия пост
# 501
Ползвайте си ги, защо да изгарят. Така или иначе са си ви подарък.
Виж целия пост
# 502
Аз не обмених, когато можех да взема ваучери за прилични суми, т.е. преди промените и сега мога да купя два ваучера, които няма за какво да използвам, та моите ще изгорят.
Виж целия пост
# 503
Ако знаех, че таке ще стане щях преди нова година да взема още ваучери за Сиела.
Сега евентуално козметика от baby.bg или да загубя повече от половината за озон.
Виж целия пост
# 504
Аз не обмених, когато можех да взема ваучери за прилични суми, т.е. преди промените и сега мога да купя два ваучера, които няма за какво да използвам, та моите ще изгорят.
Няма смисъл да горят.
Можеш да купиш двата ваучера и да ги изпратиш на някой, който би ги употребил.
Виж целия пост
# 505
Аз още като започна кампанията и обръщах веднага всичко във ваучери и даже понеже повечето бяха за Озон направо ги и прехвърлях в портфейла си в сайта, просто имах едно на ум, че по всяко време нещо може да се скапе тая платформа. Последно като направиха промяната с курсовете и вече не ми беше изгодно в Озон, с последните си пари купих ваучер за Сиела и приключих...поне да не ме е яд.
Виж целия пост
# 506
И аз веднага обменях точки и до няколко дни решавах от къде да взема ваучер, защото това не са парите в портфейла да знам, че са там и няма да изчезнат. Който има точки, взимайте където можете и това е. Козметика от бейби.бг все ще е нужна.
Виж целия пост
# 507
И аз успях преди новата година последно да превалутирам и закупя /единствено за фешън дейс - можеше / ваучер за 20лв. Не ми трябваше , но избрах на ММ тениска на Under Armour  и доплатих 5-6лв само.
Виж целия пост
# 508
Аз не обмених, когато можех да взема ваучери за прилични суми, т.е. преди промените и сега мога да купя два ваучера, които няма за какво да използвам, та моите ще изгорят.

До кога е срокът за обмяна?
Виж целия пост
# 509
Прехвърлени в Инсентив, нямат срок. После като купиш ваучер, в детайлите му пише той до кога е валиден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия