👉Лоялната програма - да спечелим и да споделим - 3👈

  • 22 762
  • 685
# 510
Оказа се, че почти нищо не мога да си купя. Май само за озон и ардес...
Виж целия пост
# 511
И аз имам 11€ и някакви центове, с които нищо не мога да купя.
Виж целия пост
# 512
Е как нищо, вчера обмених останалите ми точки (около 11 Е) за тейк ауей ваучер на стойност 10 Е (останаха ми 57 цента), даже моят син го похарчи веднага Grin
Виж целия пост
# 513
Не съм запомнила точно колко имам. Не били 11 и нещо €, а 10.74.
Затова ми дава недостатъчна наличност.
Виж целия пост
# 514
Скрит текст:
Аз не обмених, когато можех да взема ваучери за прилични суми, т.е. преди промените и сега мога да купя два ваучера, които няма за какво да използвам, та моите ще изгорят.
Няма смисъл да горят.
Можеш да купиш двата ваучера и да ги изпратиш на някой, който би ги употребил.
Благодаря ти много за предложението. Така и направих.
Виж целия пост
# 515
Какъв беше ника на човека от лоялната програма, ровя хаотично по страниците и не го намирам..
Виж целия пост
# 516
Георги Сотиров е човекът, ама никът..?!
Виж целия пост
# 517
Ето с този човек съм комуникирала, но не знам от кой "отбор" е бил

https://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=767659
Виж целия пост
# 518
Някой да е подал вече данъчна декларация. Взех си ПИК от НАП, предполагам, че ще ми излязат и наложени платежи от куриери /лични вещи, не от търговска дейност/. Може ли да напише къде да търся и какво да отбелязвам?
Виж целия пост
# 519
Мисля, че още не са излезнали.
Виж целия пост
# 520
Рано е още.
Виж целия пост
# 521
След 10.03 четох днес, че ще са налични даните автоматично.
Виж целия пост
# 522
По принцип да, но може след 8 да се проверява.
Виж целия пост
# 523
Леле, до кога беше срока да подадем декларацията?
Може ли пак стъпка по стъпка какво следва да се направи?
Виж целия пост
# 524
Те първа ще излизат. Прочети 2 коментара нагоре. Стъпки - те първа ще коментираме. Не си изтървала нищо още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия