Премахване на щитовидна жлеза

  • 645
  • 3
Здравейте, предстои ми операция при Доцент  Филипов и Доцент Сечанов за отстраняване на щитовидна жлеза в Бургас другият месец!
Някоя дама би ли разказала какво се случва малко преди операцията и след това, имала ли е повишаване на кг, косопад и т.н и доволна ли е от доцентите!?
Виж целия пост
# 1
Здравейте,
На мен ми предстои същото при същите лекари. Бихте ли споделили как мина операцията и как се чуствате след нея?
Виж целия пост
# 2
Здравейте! Оперирана съм през 2014 при друг лекар. Притеснението е голямо, но за лекарите е рутинна операция. Много рядко има усложнения. След операцията ще се следиш нивата на хормоните и може да пиеш левотироксин, освен ако нямаш оставен лоб. Животът е нормален. Нищо притеснително. Успех!
Виж целия пост
# 3
Здравейте! Оперирана съм през 2014 при друг лекар. Притеснението е голямо, но за лекарите е рутинна операция. Много рядко има усложнения. След операцията ще се следиш нивата на хормоните и може да пиеш левотироксин, освен ако нямаш оставен лоб. Животът е нормален. Нищо притеснително. Успех!

Здравейте! Моля ви да ми препоръчате добър хирург в София, за операция на щитовидна жлеза с ПК
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия