Дългото чакане след трансфер – тема 117

  • 34 478
  • 740
# 600
И аз си мисля че нищо не е станало 5 ден вече не усещам нищо , пък и с това напъване от този запек мисля че всичко е загубено ..
Виж целия пост
# 601
Да се включа и аз със скептичните си мисли 😀 ден 6ти и от вчера усещам, че ще ми дойде…определено на 9ти ден ще пусна кръвния, ако не ми е дошло дотогава.
Виж целия пост
# 602
Успех желая на всички ви, момичета. Дано нещата се случат при вас.
Виж целия пост
# 603
А ако се интересувате от хомеопатия маточината е най-добрата билка срещу херпес. Пробвайте с компреси от чай с маточина и лайка.
Помага ли при херпес на устните? Херпес Симплекс мисля че се казваше.

Да, за няколко дни ми се излекува .
Виж целия пост
# 604
Здравейте искам да ви попитам ,понеже не мога да чакам дали ще покаже кръвен на 9 ден от трансфера на 2 петдневни ембриона ? Че утре мисля да отида да си пусна
Виж целия пост
# 605
Pepsilota Ще покаже! Ако си си слагала таймираща инжекция трябва да има поне 12-14 дена от тогава за всеки случай 😊 УСПЕХ 😇
Виж целия пост
# 606
Pepsilota, да, ще покаже. Успех!
Виж целия пост
# 607
Не не съм си слагала такава инжекция . Утре ще видим какво ще покаже . Благодаря ви и на вас успех ♥️
Виж целия пост
# 608
Здравейте,
Идвам при вас да си чакам и моята дата. Вчера беше моят ЗЕТ на 2 петдневни ембриона. Изписаха ми прегнил и золадекс да редувам, но нещо ме притеснява този золадекс, понеже четох че не е съвместим с бременност. На някоя от вас изписвали ли са го?
Виж целия пост
# 609
Здравейте,
Идвам при вас да си чакам и моята дата. Вчера беше моят ЗЕТ на 2 петдневни ембриона. Изписаха ми прегнил и золадекс да редувам, но нещо ме притеснява този золадекс, понеже четох че не е съвместим с бременност. На някоя от вас изписвали ли са го?
Здравей аз съм на Фраксипарин и Овитрел
Имам още една инжекция за Петък от Овитрел и Фраксипаринап е всеки ден 10 инжекции ..
Виж целия пост
# 610
Здравейте,
Идвам при вас да си чакам и моята дата. Вчера беше моят ЗЕТ на 2 петдневни ембриона. Изписаха ми прегнил и золадекс да редувам, но нещо ме притеснява този золадекс, понеже четох че не е съвместим с бременност. На някоя от вас изписвали ли са го?

За първи път чувам золадекс да се дава след трансфер. Аз съм го ползвала шест месеца след лапороскопия, за да не ми идва цикъла и ме поставяше като в изкуствена менопауза. Не знаех, че се използва и в такива случаи...
Виж целия пост
# 611
Здравейте,
Идвам при вас да си чакам и моята дата. Вчера беше моят ЗЕТ на 2 петдневни ембриона. Изписаха ми прегнил и золадекс да редувам, но нещо ме притеснява този золадекс, понеже четох че не е съвместим с бременност. На някоя от вас изписвали ли са го?

За първи път чувам золадекс да се дава след трансфер. Аз съм го ползвала шест месеца след лапороскопия, за да не ми идва цикъла и ме поставяше като в изкуствена менопауза. Не знаех, че се използва и в такива случаи...

Ох, грешката е моя. След коментара ви се замислих и проверих какво точно да ми дали. ЗАРЗИО е. Успокойх се, не знам какво съм чела. Извинете ме Sweat Smile
Виж целия пост
# 612
Здравейте след 10 дни ще започнем процедурата , мъжът ми ще лети единствено да даде материал :face_with_peeking_eye:  и се върша обратно в държавата в която живеем. От инвитро центъра запазиха час и му казаха, че ще обяснят и какви изследвания трябва да направи на място.
Моят въпрос е дали сте наясно какви ще са изследванията и дали някое от тях изисква да бъде рано сутрин на гладно?
Часът му е за 1 следобед и се страхувам да не провалим схемата.
Много ви благодаря
Виж целия пост
# 613
Здравейте момичета .. Вече 6 ден след трансфера и нямам никакво зацапване , може ли да има имплантация без зацапване?
Виж целия пост
# 614
Здравейте момичета .. Вече 6 ден след трансфера и нямам никакво зацапване , може ли да има имплантация без зацапване?
Може, това не гарантира нищо. Имате ли по-обилно от обичайното течение, макар че и това не е показателно, но доста по-често срещано от зацапването.
При наща биохимична (очевидно е имало имплантация), нямаше никакво зацапване, но имаше доста обилно течение. Желая успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия