Тест за овулация - въпроси (тема 18)

  • 20 090
  • 659
# 645
А обратното има ли го като вариант, да няма пик, но да е имало овулация?
Виж целия пост
# 646
За да има овулация, пик трябва да има, но може да не е хванат от тестовете
Виж целия пост
# 647
Това са тестовете ми от 5 дни насам правени сутрин и следобяд. На 03.05 бях на преглед за проследяване на овулацията и нямаше признаци за такава. Възможно ли е за 5 дни това да се промени? С поликистоза съм, но всеки месец като ходя на преглед засичаме спонтанна овулация, без да пия никакви медикаменти. Цикъла ми е между 27 и 45 дни. Нередовен. Но го има, както и овулация.  Въпроса ми е в момента мога ли да вярвам на тези тестове и на прогресиращата линия?
Благодаря!
Виж целия пост
# 648
Тестовете са достоверни и щом показват, значи има пик на ЛХ. Но пикът на ЛХ е преди овулацията и при поликистоза може да има пик, но овулация да не настъпи. Но ако правите опити за бебе, действайте, без да отлагате
Виж целия пост
# 649
Този тест положителен ли е?
Виж целия пост
# 650
Този тест положителен ли е?

Не
Виж целия пост
# 651
Все още не
Виж целия пост
# 652
Здравейте, според вас последният тест има ли как да се ,,насити” още повече, защото приложението ми дава пик да има около 1ви юли, но според мен тестът е положителен.
Последната ми менструация беше 2-7.06. Миналият месец пикът беше около 30ден на менструалният цикъл, но беше втора менструация след спонтанен аборт и последвало абразио, най-вероятно все още е имало подреждане на хормоните.
Другият ми въпрос е- ако действаме тази и утре вечер дали ще бъде достатъчно, или е желателно и сутринта, за да не се изпусне овулацията?
Виж целия пост
# 653
Здравейте, според вас последният тест има ли как да се ,,насити” още повече, защото приложението ми дава пик да има около 1ви юли, но според мен тестът е положителен.
Последната ми менструация беше 2-7.06. Миналият месец пикът беше около 30ден на менструалният цикъл, но беше втора менструация след спонтанен аборт и последвало абразио, най-вероятно все още е имало подреждане на хормоните.
Другият ми въпрос е- ако действаме тази и утре вечер дали ще бъде достатъчно, или е желателно и сутринта, за да не се изпусне овулацията?
Едвали ☺️ действай те днес и утре.
Виж целия пост
# 654
Ами може и да,е положителен може и да,е утре. Имала съм такава тестове,  понякога избледняват понякога се насилствено още на другият ден.
Виж целия пост
# 655
Здравейте, според вас последният тест има ли как да се ,,насити” още повече, защото приложението ми дава пик да има около 1ви юли, но според мен тестът е положителен.
Последната ми менструация беше 2-7.06. Миналият месец пикът беше около 30ден на менструалният цикъл, но беше втора менструация след спонтанен аборт и последвало абразио, най-вероятно все още е имало подреждане на хормоните.
Другият ми въпрос е- ако действаме тази и утре вечер дали ще бъде достатъчно, или е желателно и сутринта, за да не се изпусне овулацията?
За мен е напълно положителен и няма за закъде да чакате да се насища още, действайте днес и утре.
Виж целия пост
# 656
Здравейте, за пръв път използвам тестовете.
Последна менструация -02.06( 3 дена)
Средна продължителност - 33 дена
По принцип съм със СПКЯ.

Днес реших да ги тествам как работи в 15:00 (спазвала съм инструкциите за вода, пишкане и тн).

Нямам кой знае какви симпотми на овулация, но и при мен е малко сложно да се разпознае. Това  е резултатът от теста днес. Дали просто не е висок LH поради поликистозата, въпреки че при последните ми изследвания фсх към лх бяха в граници и почти 1:1. Някак си мисля, че е късно за предстояща овулация, ако въоббще това се води за положителен тест.

Виж целия пост
# 657
Здравейте, за пръв път използвам тестовете.
Последна менструация -02.06( 3 дена)
Средна продължителност - 33 дена
По принцип съм със СПКЯ.

Днес реших да ги тествам как работи в 15:00 (спазвала съм инструкциите за вода, пишкане и тн).

Нямам кой знае какви симпотми на овулация, но и при мен е малко сложно да се разпознае. Това  е резултатът от теста днес. Дали просто не е висок LH поради поликистозата, въпреки че при последните ми изследвания фсх към лх бяха в граници и почти 1:1. Някак си мисля, че е късно за предстояща овулация, ако въоббще това се води за положителен тест.


Теста за мен е положителен, възможно е да е заради ПКЯ, но не пречи да направите опит.
Виж целия пост
# 658
Позитивен изглежда, а всъщност е могло и вчера да изкарате позитивен, ако сте правили. Като цяло със сходна продължителност на цикъла ми се е случвало да имам овулация към 22-23 ден, оказва се по-дълъг цикъл просто. Така че не е изключена овулация, не е късно.
Виж целия пост
# 659
Само днес правих, защото днес ми пристигнаха. Утре ще пробвам пак да видя как се развиват нещата. Благодаря ви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия