Тест за овулация - въпроси (тема 18)

  • 20 265
  • 666
# 660
Момичета, кои тестове препоръчвате, аз лично за първи месец ползвам Vita Ovu, видях в темата, че пишеше, че сте поръчвали от iherb, но не помня марка.
Виж целия пост
# 661
Момичета, кои тестове препоръчвате, аз лично за първи месец ползвам Vita Ovu, видях в темата, че пишеше, че сте поръчвали от iherb, но не помня марка.
И при двете ми бременности използвах oview за проследяване на овулацията.
Виж целия пост
# 662
Аз поръчах  easy@home от iherb. 25  теста за 10евро, с периодичните намаления излезе много изгодно в сравнение с всичко , което се предлага в България.
Виж целия пост
# 663
Първите ми бяха на wondfo от амазон, те даже са по-евтини от easy@home. И двете са ок и вършат работа. 
Виж целия пост
# 664
Easy@home ползвах, най-евтини са в амазон, от немския сайт има безплатна доставка до България над 50€.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 665
Easy@home са супер, тестовете им за бременност също. Wondfo също са добри и те имат ранни тестове за бременност и от такъв разбрах, че съм бременна 9 дни след овулацията
Виж целия пост
# 666
Аз взех тестове от шейн вършат работа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия