💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 6 (Тема 3)

  • 49 496
  • 735
# 75
. Ако вкарат нова, не участвала ще е интересно.
Няма да е честно и коректно да вкарват нови хора, няма логика, защо гонят другите, ако ще вкарват нови?? Тепърва трябва да се опознават...абсурд.
Виж целия пост
# 76
Искам Ивелина и Герман и Мария и Коци на телевизора, главно заради жените.
Искам да видя как ще се държи Мария 😃

Играта тази вечер е отвратителна, защо не я премахнаха..
Виж целия пост
# 77
Никол на Радо пак наду бузи сърдито. Много противна жена!
Виж целия пост
# 78
Бебенцата ме изненадват, при Марианка виждам злобичка която не очаквах
Виж целия пост
# 79
Какво искаше да каже Марианка,като ще е война да е война? Изтървах началото.
Злобата си и личеше,още като си тръгнаха Алекс и ...забравих как се казваше жена му.
Виж целия пост
# 80
Мария и Коци най-сексуалната двойка...според мнозинството
Виж целия пост
# 81
То сега ще видят всички какви са злобни. Досега все се прикриваха.
Виж целия пост
# 82
Предпочитам Рада и Здравко, пред Мария и Коци..
Виж целия пост
# 83
Новата коалиция била остатъка от старата коалиция: Герман/Ивелина, Мариана/Боби, Мария/Коци.

Вчера си мислех защо повтарят толкова старите тъпи игри, Макар и с нови хора, не са интересни. И май, защото им е по-евтино, седят си в студиото си, снимат си, Ако трябваше да идат някъде на терен - е по-трудно откъм организация.  Предаването е по лиценз, трябва да има определени игри, но доколкото съм гледала чуждите подобни предавания, ми беше по-интересно.
А може и да е, защото този сезон нямам любимци, от началото, и до сега.
Виж целия пост
# 84
Какъв беше този въпрос "Коя двойка няма да са заедно след 10 г"?
Никол и Радо от малцинството ли са? За Боби и Марияна знам, те казаха.
Виж целия пост
# 85
За Никол и Радо мислех, че е очевадно. Повече отколкото при Марияна и Боби.
Виж целия пост
# 86
Дават ли какво става в къщата, как да ми е интересно, гледам някакви въпроси, като не знам какво е положението в къщата, как общуват помежду си, как да се вълнувам. Май дават само събуждането и заспиването и малко от закуската.
Виж целия пост
# 87
Никол и Радо не са от малцинството.
Малцинството си показа рогата.
Все повече харесвам Здравко и Рада.
Виж целия пост
# 88
Дават ли какво става в къщата, как да ми е интересно, гледам някакви въпроси, като не знам какво е положението в къщата, как общуват помежду си, как да се вълнувам. Май дават само събуждането и заспиването и малко от закуската.
На мен пък точно заради това тези игри винаги са ми били интересни,защото стават ясни отношенията между тях.
Виж целия пост
# 89
Те вече не знаят какво да отговарят? Просто си пишат нещо да мине времето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия