“Като две капки вода“ - сезон 13, тема №4

  • 33 698
  • 818
# 30
Дивна преиграва, както винаги, но я класирам някъде в средата, заради усилията, които е положила.
Виж целия пост
# 31
А какъв Майкъл направи миналата година  Зомбори...
Виж целия пост
# 32
Дивна - танци, грим, представяне - добре. Пеенето много странно като за певица - зле. Фалшиво на моменти. Confused
Виж целия пост
# 33
Сценично и танцово - 6 плюс.
Гласово - 3 минус.

Поздравления и за балета, страхотни.
Не мисля, че всеки трябва да има поне по една победа. Миналата година Иво Аръков нямаше победа, беше постоянно ощетяван, но стигна до финал, заради общият брой точки.  Зомбори имаше 5+1 победи, така че не е задължително всички да имат победа в епизод и в сезон.
Благодаря за темата! Flowers Sunflower
Миналата година не бяха ли всички на финала?
Виж целия пост
# 34
Дивна много фалшива, но с танците се справи.
Виж целия пост
# 35
Дивна издъхна на пеенето.
Виж целия пост
# 36
Много искам Цитиридис да спечели, но с тази песен не знам как ще го оценят.
Виж целия пост
# 37
Миналата година не бяха ли всички на финала?
Заради Арената може и всички да са били, но няма значение, Аръков беше подценен , даже започна да се самоиронизира, че ахаа да спечели веднъж, но все не му се получаваше..
Виж целия пост
# 38
Дивна приличаше повече на дяволчето Фют, oтколкото на Майкъл Джексън. Само рогцата липсваха. Нито косата, нито носа докарали.
Виж целия пост
# 39
Давай, Цитиридис! Винаги съм за вас с Ванката Green Heart
Виж целия пост
# 40
какво да му представи на това нещо Цитиридис?
Виж целия пост
# 41
пффф, егати олигофренската и тъпа песен
Виж целия пост
# 42
Цитиридис като на забавен каданс трябваше да го направи, а той много енергичен
Виж целия пост
# 43
Много ми е сладък Цитиридис. Heartpulse
Виж целия пост
# 44
Дивна приличаше повече на дяволчето Фют, oтколкото на Майкъл Джексън. Само рогцата липсваха. Нито косата, нито носа докарали.
е, и песента беше в далечината. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия